320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tassike Vaata postitust
    #MUFC gaat voor #Antony én #Gakpo https://telegraaf.nl/t/326891366/ via @telegraaf Gapko ka või? Antony 90 milli, 80 lükkas Ajax tagasi.
    Jep me tahame mõlemat, nii Gakpo'd kui Antonyt. Gakpo diil on ootel kuni nad oma mängu Rangersiga suudavad ära pidada.

    Aga ma tõesti ei mõista, miks see raha värk teile nii oluline on? Antony poleks esimene mängija kelle eest üle 65m£ välja käiakse ja pigem on see saanud uueks normaalsuseks väga eriliste ründemängijate puhul - vaadates, et veelgi vähem end tõestanud Joao Felix oli aastaid tagasi juba 126m€.

    Kommentaar


      Kes see Anthony on 80m eest? Mis puurid ta katki löönud on, et selline kihk peal? Haaland ok, mees on loom, saaks aru aga who da hell is Anthony? Kas sama hea kui see martinez? Go 4 it.

      suht huumor ikka.

      kas Etherium oskab jalgpalli mängida vaid ajaxi meestega? Äkki lihtsalt odavam kui Manu ostab ajaxi klubina ära siis vast saaks treener hakkama, ei?

      Kommentaar


        Algselt postitas nimastain Vaata postitust

        No nt. ja kui ETH ütleb, et ei me ei saa hetkel kedagi paremat turult, kes sobiks minu joonisega, mängid aasta veel ning glazerid saadavad barca pikalt. Kas siis normaalne käitumine on, et ma ei tule enam trenni ja hakkan jonnima?

        Ma isiklikult arvan, et ta reaalne väärtus võiks olla äkki 50mil max? Aga see ei pane antonyt minu silmis parema inimesena paistma. Tema asi pole tujutseda, kui tal on leping ning klubi ei soovi teda mingi hinna eest müüa.
        on jah, sest 300mil on nii absurdne summa, et pead acceptima ja adjöö ütlema.

        kerge on unustada, et mängijad ei ole klubi orjad.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Aga ma tõesti ei mõista, miks see raha värk teile nii oluline on? Antony poleks esimene mängija kelle eest üle 65m£ välja käiakse ja pigem on see saanud uueks normaalsuseks väga eriliste ründemängijate puhul - vaadates, et veelgi vähem end tõestanud Joao Felix oli aastaid tagasi juba 126m€.
          Ma ei saa kunagi sellisest küsimusest aru...

          Aga võin proovida siiski vastata -
          - iga muu klubi fänn vaatab 3x üle võlli numbrit ja mõtleb, et sellised tehingud rikuvad turu tulevikuks ära - et klubi varade eest tuleb maksta rohkem ja seega muutub klubi kapitalivajadus suuremaks... mille maksavad kujul või teisel kinni fännid üle kontinendi.
          - ManU fänn võiks nagu mõelda, et "hmm, äkki ikka raha ei ole päris piiramatu ressurss. Sooviksin, et mu klubi majandaks mõistlikult ja investeeriks piiratud ressurssi nii, et sellest sünniks ka mingit kasu, et mu tiim saaks edukaks. Vs maksad suvavõllide eest mitu KORDA (mitte mitu protsenti) üle. ja pärast oled sunnitud talle veel räiget palka ka otsa maksma, mis omakorda tuleviku ressurssi piirab".

          Enivei, alles ju oli see mingi meedia mull, et ManU on paanikas, et tegelikult oli kõik normis?
          Nüüd tuled välja ja ütled, et pohhui see raha, läheme kreisiks ära ja maksame misiganes küsitakse, sest oleme nagunii ennast nurka värvinud? Põnev muutus lühikese aja jooksul.

          P.S mis kuradi "eriline ründemängija" - 22a brasiillane, kelle kõikvõimalikud numbrid teeb sel hooajal mängeldes üle ainult 2 aastat vanem mees, kelle Ajax ostis Spursist pelga 30 milku eest.

          Kommentaar


            Fännina oleks mul see probleem ka, et kui tüübid kaigasteks osutuvad, ei saa neist pärast enam lahti. Isegi kui klubi on valmis lolli näoga kahjumi kasukasse võtma, siis mängijad tavaliselt oma algselt kokku lepitud palkadest hea meelega järgi ei anna. Agendid välja jättes on kõigil teistel ikkagi pikaajaliselt kasulikum kui varade valuatsioon mõistuse piiresse jääb.

            Kommentaar


              Mismõttes on turg rikutud? Väiksemad klubid saavad tohhuijaa rahhi suvaliste klemmide eest ja hästi elada. ManKu ja Chelski, tulge aga!

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                Ma ei saa kunagi sellisest küsimusest aru...

                Aga võin proovida siiski vastata -
                - iga muu klubi fänn vaatab 3x üle võlli numbrit ja mõtleb, et sellised tehingud rikuvad turu tulevikuks ära - et klubi varade eest tuleb maksta rohkem ja seega muutub klubi kapitalivajadus suuremaks... mille maksavad kujul või teisel kinni fännid üle kontinendi.
                - ManU fänn võiks nagu mõelda, et "hmm, äkki ikka raha ei ole päris piiramatu ressurss. Sooviksin, et mu klubi majandaks mõistlikult ja investeeriks piiratud ressurssi nii, et sellest sünniks ka mingit kasu, et mu tiim saaks edukaks. Vs maksad suvavõllide eest mitu KORDA (mitte mitu protsenti) üle. ja pärast oled sunnitud talle veel räiget palka ka otsa maksma, mis omakorda tuleviku ressurssi piirab".

                Enivei, alles ju oli see mingi meedia mull, et ManU on paanikas, et tegelikult oli kõik normis?
                Nüüd tuled välja ja ütled, et pohhui see raha, läheme kreisiks ära ja maksame misiganes küsitakse, sest oleme nagunii ennast nurka värvinud? Põnev muutus lühikese aja jooksul.

                P.S mis kuradi "eriline ründemängija" - 22a brasiillane, kelle kõikvõimalikud numbrid teeb sel hooajal mängeldes üle ainult 2 aastat vanem mees, kelle Ajax ostis Spursist pelga 30 milku eest.
                Kõik meist tahaks asju tiba odavamalt kätte saada, aga hetkel on seis selline, et meil on kihk lisada meeskonda vasaku jalgne mängija kelle peamine positsioon on paremal äärel ja kes oleks nii öelda "defence breaker" ehk kes suudaks oma mängustiiliga tekitada mujal ülekaalu - kas keskel või vasakul.

                Ma ei ütleks, et me oleks täiesti paanikas, pigem on seis selline, et kui algupäraselt loodeti natukene väiksemate vahenditega see meekond mängima panna, aga siis tuli karm tõde, et on vaja täiendusi. Casemiro võimalus tekkis väga järsku ja kasutati ära - Gakpo ja Antony puhul on jutud üleval olnud juba pikemat aega. Frenkie diil on keeruline, aga tema pole samuti laualt maas. David De Gea on olnud pettumust valmistav ja me otsime võimalikku number kahte, kes oleks võimeline ta koha üle võtma. Sama ka paremal äärekaitses, kus Dalot on ainus valik hetkel ja Van Bissaka üritatakse maha müüa või välja laenata.

                Ronaldo teema on müstika.

                Kommentaar


                  Sancho on nii kehv, et Gakpo/Antony duot proovitakse tuua?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Diz Vaata postitust
                    Sancho on nii kehv, et Gakpo/Antony duot proovitakse tuua?
                    Rashford ja pink on nii kehv.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      David De Gea on olnud pettumust valmistav ja me otsime võimalikku number kahte, kes oleks võimeline ta koha üle võtma.
                      Meil on tegelikult olemas mees, kes võiks esikinnas olla. Kahjuks saadeti laenule.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

                        Meil on tegelikult olemas mees, kes võiks esikinnas olla. Kahjuks saadeti laenule.
                        No Deaniga läksid klubis suhtes sassi ja ta ei ole ka just eriline Sweeper Keeper ju?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                          No Deaniga läksid klubis suhtes sassi ja ta ei ole ka just eriline Sweeper Keeper ju?
                          mis asi hendo siis on? jookseb ikka mõnuga välja. sitt ajastus, eth ilmselt ei saanud talle lubada esikinda kohta enne järgmist hooaega. loodetavasti järgmisest aastast meie uus esikinnas pikaks pikaks ajaks.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Natuke stsenaariumi mis täna juhtuma hakkab.
                            Tehakse Poolile kotte läbi ime läbi Rashfordi persepõrke värava aga mänguliselt üli perses ja David tassib. Siis tullakse siia, et kurat tegelikult polegi nii hull lugu, lihtsalt meil on vaja head ründajat, kes väravale pihta saab ja äärekaitsjat, kes väravale pihta ei lase saada, küll mängijad uue treeneriga kohanevad. Kerge eufooria, no Pool siiski alistatud ja särki värki.
                            Siis aga järgmine nädal totaalne error, Che Adams teeb Maguire ümber ringe ja puur lüüakse täis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Lõpuks on ikkagi mured mujal - igaljuhul on naljakas jälgida seda juttu, kuidas mängijad platsil tegid kehvasti, kui tegelikult on hädad suht igal pool mujal.
                              Kas pole treeneril mune neid mehi välja jätta või on ta juhatusepoolse surve all kaikaid mängitada. Mõlemal juhul on häda mujal ja mängijad võivad teil soojenduseks ka 13 või 26 km joosta, kottigi ei muutu ikka.
                              Miks seda naljakas lugeda on? See on loogiline, et fännid, kes kõige paremini näevad just platsil toimuvat, süüdistavad mängijaid. Ega riietusruumis või klubi hierarhias toimuvat ju ei näe, võib vaid oletada. Muidugi on ManU-l suured probleemid igal pool, praeguseks peaks see nagu selge olema - ma arvan, et keegi ei eitagi seda. Aga me räägime PL mängust, kus meeskondlikult joosti 13 km (lugesin, et tegelikult peaaegu 14 km) vähem, kui vastased. Kui jätta välja väravavaht, kes palju vähem liigub, siis see teeb peaaegu 1,5 km vähem distantsi mängija peale, 90 minuti jooksul!

                              Ma saan väga hästi aru, et see kilomeetrite arv ei ole alati määrav ja kõige olulisem statistika, aga no kurat, kui mängida ei oska, siis vähemalt püüa seda füüsisega natukenegi kompenseerida, eriti olukorras kus need mängijad niikuinii iga nädal korralikult vatti saavad fännide ja meedia käest. Peatreener valib alg11 talle olemasoleva info põhjal trennidest ja mängijatega suheldes, ta ei saa lihtsalt tuimalt noortesatsiga peale lennata...või noh, saab, aga see väga tõenäoliselt ei tooks paremat tulemust ning põletaks terve hulga noori tüüpe läbi. Ja siis oleks kriitika, et "miks sa paned põhisse suva vennad, kui sul on Ronaldod, Sanchod ja Eriksenid olemas??" (ainult näide). Ja nagu juba korduvalt välja toodud - pole peatreeneri süü, kui klubi ei suuda tuua tema plaanile vastavaid piisava tasemega mängijaid (kuigi natuke on veel aega). Tobe on peatreenerit süüdistada, kui need samad mängijad pole päris mitme eelmise peatreeneri käe all ka hakkama saanud ning aastaid on mängitud väga teise süsteemiga. Tuletan meelde, et Ten Haag on seda satsi juhendanud alles paar kuud. Ma ei tea, kas mõnda kaigast on võimalik enam ümber õpetada, aga ühes olen kindel - nii lühikese ajaga ühtegi keerulisemat süsteemi selgeks ei tee.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Diz Vaata postitust
                                Sancho on nii kehv, et Gakpo/Antony duot proovitakse tuua?
                                Sancho ja Rashford ei jõua ealis üksi mingi 60 mängu hooajal panna ja igas mängus olla ime vormis - hetkel on mõlemad pigem kehvad ja meil lihtsalt ei ole sellist sügavust, et nende asemel päriselt vormis mehi mängitada ja anda neile võimalusi tulla vahetusest.

                                Jutud, et kogu diil mingi 94m€ osas on Antonyga kokku lepitud, eks näis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X