320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Haaland pole inimene kahjuks

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Ei mäleta enam millal viimati mängu ei saanud vaadata, aga peab vist õnnelik olema, et ei saa seda sitta vaadata.
      Haalad oskab peale löömise veel sööta ka apteekri kaaluga. Tasub vaadata.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Karm reaalsus. Raske oli siit tulemust oodata aga 4 tükki esimesel poolajal nad võtavad seda nii tõsiselt ka, et võib väga kurb skoor tulla.
        Isegi brentford ei tähistanud enda neljandat nii tõsiselt. Liiga aupaklik taktika vastase suhtes vedas alt. Teine poolaeg tahaks korralikku mängu nähe, unustage seis ära

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

          ma arvan, et pingilt tulles on ta isegi premi parim kaitsja. ehk väga väga hea kolmas cb

          aga peab nõustuma, et hetkel tundub, et lõpuks on selline kaitseliin, et LIBLIKAD KÕHUS VMS
          Ma ei ole küll lepidopteroloog, aga kas Liblikad kōhus ei peaks teistsugusel tagajärjel tekkima?

          Kommentaar


            United võitis 3-2 II poolaja
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

              Haalad oskab peale löömise veel sööta ka apteekri kaaluga. Tasub vaadata.
              Vaataks, aga krdi Elon Muski nett keset ookeani ei lase millegipärast vpni kasutada.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                Vaataks, aga krdi Elon Muski nett keset ookeani ei lase millegipärast vpni kasutada.
                Mis sa keset ookeani teed? Arvad tōesti, et suudad Manu pōhjast ülesse tōmmata?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                  Mis sa keset ookeani teed? Arvad tōesti, et suudad Manu pōhjast ülesse tōmmata?
                  proovima peab
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                    Mis sa keset ookeani teed? Arvad tōesti, et suudad Manu pōhjast ülesse tōmmata?
                    Oh kullake, sul on kõik see aeg veel ees.

                    Kommentaar


                      Segane mäng kus polnud midagi loogilist.

                      Kommentaar


                        Sellesmõttes pole ju hullu, et premmi peaks püsima jääma ju

                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Cityle kolm väravat, fakk yee
                          Maailmas pole tiimi, kes täna oleks Cityle vastu saanud, lähme järgmisele mängule vastu.

                          Kommentaar


                            Ma ei saa muidu prastamisest aru. Oleme 1p top neljast maas. Mänginud olene 7 mängu jooksul city, pooli ja arsenaliga. Ilmselt oleme hetkel top2-3 kursil.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              See ronaldo on nagu maailma kõige õnnetum inimene.
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Ei ole hullu midagi, kutsus endale Jordan Peterson'i isegi koju külla, olla suur tema raamatute fänn. Sotid selgeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X