320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Owners are to blame on kogu aeg see hala, aga see raha mida on mängijatesse pandud - sellistest omanikest mõned klubid märguneleksid.
    no see on ka nata üleliia - meil siiski raha "enda teenitud", mitte "omanike pandud" võrrelduna paljude klubidega. Sealt see vahe ma arvan manu vs city, chelsea vm. Lisaks ma ei tea kui palju klubisid on PL-s, kus omanikud võtavad raha ka välja. Tead mõnda veel (küsin enda harimiseks)?

    Kommentaar




      Taktikaliselt me olime suht kaki eile ja osadel meestel asjad inviduaalselt ebaõnnestusid. Sellise mänguplaaniga ei ole Rashfordist tipus kasu, sest suured keskkaitse kollid lükkavad ta sealt ära ja lõpuks pole meil hetkel ikka kedagi. See mäng karjus Hojlundi järele.

      Aga Wingback Omanikud on kaki ikka mitte sellepärast, et me ei osta piisavalt mängijaid - vaid, et me teeme seda ainult selle raha eest mida klubi ise suudab genereerida, samas kui nad võtavad dividende koguaeg ja "teenivad" klubi pealt. Sentigi pole pandud infra arenguks.

      Kommentaar


        T*ra, Red Cafes oli hästi kirjas et "Glazers + Maguire are the ultimate combo of turds that don't flush". Nii ongi..

        Kommentaar


          Pole ammu küsinud ja juba meelest läinud, aga miks te nii pede klubi olitegi ja miks enamus punaseid nii kährikud olidki?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Pole ammu küsinud ja juba meelest läinud, aga miks te nii pede klubi olitegi ja miks enamus punaseid nii kährikud olidki?
            Teed uue klubi valikul kiiret researchi?

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic Vaata postitust

              Teed uue klubi valikul kiiret researchi?
              Kes sind nii kohutava naljaga tassis? Simon Hooper?

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust


                Taktikaliselt me olime suht kaki eile ja osadel meestel asjad inviduaalselt ebaõnnestusid. Sellise mänguplaaniga ei ole Rashfordist tipus kasu, sest suured keskkaitse kollid lükkavad ta sealt ära ja lõpuks pole meil hetkel ikka kedagi. See mäng karjus Hojlundi järele.

                Aga Wingback Omanikud on kaki ikka mitte sellepärast, et me ei osta piisavalt mängijaid - vaid, et me teeme seda ainult selle raha eest mida klubi ise suudab genereerida, samas kui nad võtavad dividende koguaeg ja "teenivad" klubi pealt. Sentigi pole pandud infra arenguks.
                I would urge caution and patience to fans in the early part of this season.

                1. EtH is clearly making a switch from last season's 4-2-3-1 to 4-3-3. We need to stop knee-jerking and asking him to "go back to 4-2-3-1". Defaulting to what you're comfortable with isn't progression. It's a guarantee of stagnation. Whilst this tactical transition is happening, it's normal for existing players or new players to not operate fluidly in their new roles in defensive and offensive transitions.

                2. Inverted full-backs is a part of ten Hag's tactical design. Stop asking for Mount and/or Bruno to "drop deeper" to receive the ball. It is not the solution. It is reactionary and demonstrate no trust that ten Hag knows what he's doing. It will take a little time before Shaw or AWB can fluidly shift into DM next to Casemiro without error. Accept that and be patient until it works itself out.

                3. Taper expectations for Hojlund as a pure goalscorer and look more for his contribution overall in relation to how the new system takes shape. Whether he hits 15-20 goals or not, his success this season will not be defined by whether we "rely on him for goals", but instead whether his skillset as a CF makes everyone around him more efficient in front of goal or improves chance creation.​
                Ehk rahu ainult rahu, 3 punkti on tabelis olemas, küll ka mängupilt paraneb.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust



                  Ehk rahu ainult rahu, 3 punkti on tabelis olemas, küll ka mängupilt paraneb.
                  selle pika tekstiga on ainuke jama see, et igaüks võib sellise 5 Westonsi kõrvale kirjutada. Väljakul aga loevad tulemused ja seda "anname treenerile aega" juttu on siin lõimes juba 10 a räägitud. Annamegi aega, aga kui see hooaeg ka adekvaatset pushi või tulemust ei tule olulisematele tiitlitele, siis tsaupakaa ja oma inverted full-backsidest, formation transitionist ja fluiidsusest võib Ten Hag edaspidi oma lastelastele rääkida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic Vaata postitust

                    selle pika tekstiga on ainuke jama see, et igaüks võib sellise 5 Westonsi kõrvale kirjutada. Väljakul aga loevad tulemused ja seda "anname treenerile aega" juttu on siin lõimes juba 10 a räägitud. Annamegi aega, aga kui see hooaeg ka adekvaatset pushi või tulemust ei tule olulisematele tiitlitele, siis tsaupakaa ja oma inverted full-backsidest, formation transitionist ja fluiidsusest võib Ten Hag edaspidi oma lastelastele rääkida.
                    Samas PL tiitel on ka see aasta suht utoopia - hea tulemus oleks, kui liidriga vahe väiksem jääks kui eelmine hooaeg.

                    CLis on samuti mingi 4-5 tiimi, kes ees pool.

                    FA ja Caraboa vast kõige reaalsemad. Sealt eeldaks minimaalselt ühte karikat ja kahte finaal.

                    Mis mu point on, on see et ma ütleks järgmine hooaeg on suurte tiitlite võitmise aeg. Kui siis on ikka pask, tuleks asjad üle vaadata. Eriti kui arvestame siia, et TH ei saa alati neid mehi keda ta esimeses järgus sooviks, pluss puit on ikka pardal. Oleks see hooaeg toodud päris ründaja, keskkaitsesse bayernisse läinud tüüp ja Casemirole ennem kui veerand hooaega läinud, normaalne asendus siis oleks vast sinu paadis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nimastain Vaata postitust

                      Samas PL tiitel on ka see aasta suht utoopia - hea tulemus oleks, kui liidriga vahe väiksem jääks kui eelmine hooaeg.

                      CLis on samuti mingi 4-5 tiimi, kes ees pool.

                      FA ja Caraboa vast kõige reaalsemad. Sealt eeldaks minimaalselt ühte karikat ja kahte finaal.

                      Mis mu point on, on see et ma ütleks järgmine hooaeg on suurte tiitlite võitmise aeg. Kui siis on ikka pask, tuleks asjad üle vaadata. Eriti kui arvestame siia, et TH ei saa alati neid mehi keda ta esimeses järgus sooviks, pluss puit on ikka pardal. Oleks see hooaeg toodud päris ründaja, keskkaitsesse bayernisse läinud tüüp ja Casemirole ennem kui veerand hooaega läinud, normaalne asendus siis oleks vast sinu paadis.
                      Siin ei ole mingit paati selles osas mul. Ma ei ütle, et tiitel on ainukene kriteerium. Eelmine hooaeg saime ühe ja saime teise finaali. Ma ei ütleks, et FA cup võidu puhul oleks megalt õnnestunud hooaeg.

                      Kui TH ei suuda järgmine hooaeg olla tiitlile konkureeriv või "anda adekvaatset pushi" nagu ma ka enne ütlesin, siis tuleb ümber vaadata. Mingi CL alagrupist edaspipääs, liigas ok mänguga teine-kolmas on fine. Aga sammud peavad olema tiitlile lähemale kui nad olid eelnev aasta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic Vaata postitust

                        no see on ka nata üleliia - meil siiski raha "enda teenitud", mitte "omanike pandud" võrrelduna paljude klubidega. Sealt see vahe ma arvan manu vs city, chelsea vm. Lisaks ma ei tea kui palju klubisid on PL-s, kus omanikud võtavad raha ka välja. Tead mõnda veel (küsin enda harimiseks)?
                        Nata?

                        See on mingi full blown retardation arvamus. Meie omanikud viivad sõna otseses mõttes klubist raha VÄLJA.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic Vaata postitust

                          Siin ei ole mingit paati selles osas mul. Ma ei ütle, et tiitel on ainukene kriteerium. Eelmine hooaeg saime ühe ja saime teise finaali. Ma ei ütleks, et FA cup võidu puhul oleks megalt õnnestunud hooaeg.

                          Kui TH ei suuda järgmine hooaeg olla tiitlile konkureeriv või "anda adekvaatset pushi" nagu ma ka enne ütlesin, siis tuleb ümber vaadata. Mingi CL alagrupist edaspipääs, liigas ok mänguga teine-kolmas on fine. Aga sammud peavad olema tiitlile lähemale kui nad olid eelnev aasta.
                          See aasta peaks tiitlile juba kandideerima või on fail. Kui haaland lihtsalt kõik mängud võidab, siis on teine koht okei.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                            See aasta peaks tiitlile juba kandideerima või on fail. Kui haaland lihtsalt kõik mängud võidab, siis on teine koht okei.
                            Oleneb, me saime 75 punkti see hooaeg. Et olla normaalsels kasvutrendis ootaks see hooaeg 85+ punkti. Eelmine aasta läks tiitel 89 punktiga, aga eelnevalt on City/Liverpool seadnud selle standardi 94+ punkti peale isegi korduvalt ja see vajab juba äärmiselt suurt eneseületust.

                            85+ punkti hooaja lõpuks oleks igati kordaläinud hooaeg, koht pole siis enam relevantne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Sentigi pole pandud infra arenguks.
                              Kuidas see infa arenguks raha andmine teid tiitlivõitjaks teeb? Mitte et sinna kunagi midagi panna ei oleks vaja, aga see ei ole ju üldse määrav. Riietusruumid ja treeningväljakud ei peaks olema jah Ronaltsi aegsed vms, aga fck it, see nüüd küll see key siin ei ole - kui me räägime title challenge'ist. Selleks kõigeks on omanikud teinud piisavalt!
                              A eks seda võib mõista, et kui omanikud on anyway ebameeldivad, siis lahti tahetakse saada neist misiganes põhjusel.

                              Kommentaar


                                A proposed move for Maguire to join West Ham in a £30 million ($38m) deal has collapsed, and as things stand, the England international intends to remain at Old Trafford this season.

                                30 milksi, vautsivauvauu, mida ulme ollakse nõus maksma tema eest, täiesti overkill price IMO, but he never let England down or whatever ..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X