320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Kuidas see infa arenguks raha andmine teid tiitlivõitjaks teeb? Mitte et sinna kunagi midagi panna ei oleks vaja, aga see ei ole ju üldse määrav. Riietusruumid ja treeningväljakud ei peaks olema jah Ronaltsi aegsed vms, aga fck it, see nüüd küll see key siin ei ole - kui me räägime title challenge'ist. Selleks kõigeks on omanikud teinud piisavalt!
    A eks seda võib mõista, et kui omanikud on anyway ebameeldivad, siis lahti tahetakse saada neist misiganes põhjusel.
    Okei kui nii võtta siis, me oleme olnud "tiitli konkurentsis" paari üksikut perioodi paaril üksikul hooajal peale SAF-i pensionile minekut. Sel perioodil on tiitli võitjad olnud Chelsea, City, Leicester*; Liverpool. Kui nüüd Leicester sellest välja jätta, siis ülejäänud 3 on sel perioodil meeskonda tunduvalt rohkem investeerinud kui meie ja päriselt toonud mehi oma hetkel pukis olnud peatreenerile, keda ta on soovinud ja vajanud. (vaata need meeletult veidrad lükked Moyes, Ole ja isegi LvG ajal, WTF ja Woodward pmst). Selleks, et tiitli konkurentsis olla ei on vaja targalt ja aktiivselt rahaliselt panustada ja loota, et treeneri visioon kannab vilja ning kokurentidest ollakse paremad.

    Liverpool ja City on nüüd viimastel hooaegadel viinud selle standardi nii kohutavalt kõrgele, et pmst 90 punkti on nüüd uus tiitlivõidu standard. See nõuab ikka väga meeletut õnnestumist nii üleminekute, treeneri kui meeskonna tervisega.

    Selles kontekstis me pole piisavalt panustanud, et ehitada ülesse 90 punkti võimeline meeskond ühelgil neil hooaegadel kahjuks. Kas teatud üleminekud on meeletult floppanud, vigastused, treeneri failid vms. Aga samas ka ülemineku aknas toimunud veider passiivsus, et pole suutnud teatud otsuseid piisavalt kiiresti teha. Ja pikas perspektiivis meeskonda üles ehitada.

    Kommentaar


      Te räägite päriselt tiitlist? Issand jumal.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Te räägite päriselt tiitlist? Issand jumal.
        mänkult

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Te räägite päriselt tiitlist? Issand jumal.
          Salvestame
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Te räägite päriselt tiitlist? Issand jumal.
            Ma ei tea, Liverpooli fännid arvavad, et me oleme valmis 90 punkti meeskond

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust

              Ma ei tea, Liverpooli fännid arvavad, et me oleme valmis 90 punkti meeskond
              Samas liverpooli fännid veerivad endiselt Szoboszlai nime kokku.

              Kommentaar


                Mason Greenwood, Yai or nei? Ühelt poolt täielik inimkõntsa moodi käitumine, mis paraku vutimaailmas on levinud. Teiselt poolt, plikaga ära leppinud, süüdi ei mõistetud, second changes n shit. Igaljuhul kui ta tiimi ennistatakse, siis mina ootan temalt mitte vähem kui alg11 esitused ja hooaja parimatest mängijatest. Mees, näita kes sa tegelikult oled, motti võiks olla ju. Kui Greenwood hakkab mingi Sancho või Martiali kombel lihtsalt vegeteerima pingil, siis mingu kohe Saudisse ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Mason Greenwood, Yai or nei? Ühelt poolt täielik inimkõntsa moodi käitumine, mis paraku vutimaailmas on levinud. Teiselt poolt, plikaga ära leppinud, süüdi ei mõistetud, second changes n shit. Igaljuhul kui ta tiimi ennistatakse, siis mina ootan temalt mitte vähem kui alg11 esitused ja hooaja parimatest mängijatest. Mees, näita kes sa tegelikult oled, motti võiks olla ju. Kui Greenwood hakkab mingi Sancho või Martiali kombel lihtsalt vegeteerima pingil, siis mingu kohe Saudisse ära.
                  ma ei saa neist keyboard warrioritest aru kes praegu paanitsedes higimull otsaees igalpool spämmivad, et greenwood põlema vms. kas ta peaks nüüd olema ELUST bannitud forever v? mida ta siis teha tohib? Maximasse kassiiriks võib minna, seal võib sitakott olla v? degen retard on ta anyways, aga süüdi ei mõistetud ja saab sama naisega nüüd lapse.. imo las proovib ennast tagasi mängida kui suudab, kui ei suuda saatke nah ja korras.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                    Ma ei tea, Liverpooli fännid arvavad, et me oleme valmis 90 punkti meeskond
                    Ei arva, vaid et raha spendi järgi PEAKSITE olema. Key vahe! Päriselt ei ole te muidugi tiitli jahtijad. Poke, accept it.

                    Kommentaar


                      ja kui arvata siin veel midagi võib, siis teil on üks korralik striker puudu, et asjad paika loksuksid, praeguste peale lootma jäädes, on asi lõpus pigem veidi kuiv kokku. Rashford on lahe, aga hooajad on näidanud, et siga kõikuva vormiga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Mason Greenwood, Yai or nei?
                        Mis küsimus see on? Tra ta ise siis on jalad laiali kui mah niggah masonil skoorimise tunne. Glazers out!

                        tänapäeval peab paraku /s ka panema, et veganid liha sööma ei hakkaks ärritusest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                          ma ei saa neist keyboard warrioritest aru kes praegu paanitsedes higimull otsaees igalpool spämmivad, et greenwood põlema vms. kas ta peaks nüüd olema ELUST bannitud forever v?
                          Isegi kui sa saaksid aru sellest, mida sa küsid, siis iga normaalne indiviid ei sooviks oma erialastes tegevustes ülemuse käsul sellistega "ühist asja" ajada. Veel enam - paljud ei soovi selliste meestega kokku puutuda ka eraeluliselt. Rääkimata nende fännamisest konkreetse indiviidi tööalaste tegevuste tasandil.

                          Kommentaar


                            See oleks ikka väga perses, kui Greenwood uuesti manu vormi selga tõmbaks. Korraliku karuteene teeksid omale.

                            Kommentaar


                              Ronalts ju võis.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Ronalts ju võis.
                                Ma ei tea, et keegi oleks Cristano Ronaldot arrenteerinud ja poleks mitu kuud koduarestis süüdistust oodanud? Äkki parandaks mu mälu selles osas.

                                Igatahes, seda ei tohi juhtuda mitte mingil tingimusel, Mason Greenwoodil pole kohta Manchester Unitedi klubis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X