320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eee. on ju? või noh.. elame näeme. elron musk aitab äki

    Kommentaar


      Isegi meie mudaliiga Kalju saatis rusikamehe kohe uksest välja, aga ManU sugune klubi laseb asjal edasi rollida v ??? Ma pole siiani viitsinud neid tagamaid detailselt uurida, et kas tõesti noormees üksi oli kõiges süüdi ja naine ise kuidagi ei feikinud midagi (nagu viimased aastad siin-seal on mõned mõrrad vahele jäänud sellega), kuigi ta mõisteti õigeks siis jah või settlement? Igatahes olen ka seda meelt, et kus suitsu, seal tuld pigem ja klubil on võimalus esitada kangemad moraalsed nõudmised kui kohtutee seda väljendab.

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Isegi meie mudaliiga Kalju saatis rusikamehe kohe uksest välja, aga ManU sugune klubi laseb asjal edasi rollida v ??? Ma pole siiani viitsinud neid tagamaid detailselt uurida, et kas tõesti noormees üksi oli kõiges süüdi ja naine ise kuidagi ei feikinud midagi (nagu viimased aastad siin-seal on mõned mõrrad vahele jäänud sellega), kuigi ta mõisteti õigeks siis jah või settlement? Igatahes olen ka seda meelt, et kus suitsu, seal tuld pigem ja klubil on võimalus esitada kangemad moraalsed nõudmised kui kohtutee seda väljendab.
        Mah nigga masoni puhul ei pea sa pead vaevama ja uurima. Erinevalt linnupojast kinnitan, et vend on debiil.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

          Ma ei tea, et keegi oleks Cristano Ronaldot arrenteerinud ja poleks mitu kuud koduarestis süüdistust oodanud? Äkki parandaks mu mälu selles osas.
          Bild (oli vist) tegi kunagi üsna huvitava ülevaate.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Elanga lahkus küll põhjusel, et parem äär oli ülerahvastatud,
            aga kui Sancho on osutunud flopiks, siis on vb tõesti kedagi Antony vahetuseks vaja

            (kuigi samal ajal üritatakse surnud puitu rahaks teha)
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Sancho, miks temast üldse midagi loodetakse enam? Sa oled 3+ hooaega pigem pinki nühkinud ja pakun su oma tiimikaaslased ei taha ka sulle niipalju enam sööta, sest puudub vajalik usaldus. Nii lihtne see ongi. Hüvasti oleks targem teha, mingeid pisaraid tema lahkumisest ei tuleks.

              Kommentaar


                Elanga mängis ikka vasakul ja paremal on meil Antony - Amad - Pellistri.

                Sancho on nüüd pre seasonil mänginud vale 9 peal keskel.

                Aga eks see ole Sancho viimane hooaeg end tõestada, samas kes see tema hiiglaslikku 350k nädala palka ikka üle suudab pakkuda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic Vaata postitust

                  Mah nigga masoni puhul ei pea sa pead vaevama ja uurima. Erinevalt linnupojast kinnitan, et vend on debiil.
                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                  degen retard on ta anyways
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Sancho, miks temast üldse midagi loodetakse enam? Sa oled 3+ hooaega pigem pinki nühkinud ja pakun su oma tiimikaaslased ei taha ka sulle niipalju enam sööta, sest puudub vajalik usaldus. Nii lihtne see ongi. Hüvasti oleks targem teha, mingeid pisaraid tema lahkumisest ei tuleks.
                    Liverpool kogu enda transferitega see suvi ikka nii täis lasknud ennast, et fännid saavad ise ka aru, et top4 on vaid unistus see aasta. Nüüd suurest kurbusest mõtleb suvalisi asju välja, et häid mängijaid halvustada. Nummi.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                      Isegi meie mudaliiga Kalju saatis rusikamehe kohe uksest välja, aga ManU sugune klubi laseb asjal edasi rollida v ??? Ma pole siiani viitsinud neid tagamaid detailselt uurida, et kas tõesti noormees üksi oli kõiges süüdi ja naine ise kuidagi ei feikinud midagi (nagu viimased aastad siin-seal on mõned mõrrad vahele jäänud sellega), kuigi ta mõisteti õigeks siis jah või settlement? Igatahes olen ka seda meelt, et kus suitsu, seal tuld pigem ja klubil on võimalus esitada kangemad moraalsed nõudmised kui kohtutee seda väljendab.
                      Mason: Move your fucking legs up!

                      Harriet: No! I don't want to have sex!

                      M: I don't give a fuck what you want, you little shit.

                      H: Mason!

                      M: Shut up. Stop talking to me. Stop!

                      H: Stop putting your dick near me.

                      M: I'm going to fuck you, you twat!

                      H: I don't want to have sex with you!

                      M: I don't care if you don't want fucking sex with me, do you hear me?

                      H: Why do you have to do this, though?

                      M: Cause I asked you politely and you wouldn't do it!

                      H: (Inaudible. Something about sex with other people?)

                      M: I asked you politely and you wouldn't do it so what else do you want me to do?

                      H: Then go and fuck someone else.

                      M: I don't want to fuck someone else!

                      H: You do.

                      M: No I don't.

                      M: Push me again one more time and watch what happens to you.

                      H: No.

                      M: Well, you will actually

                      Greenwoodi ei mõistetud õigeks, politsei lõpetas uurimise kuna peatunnistaja loobus tunnistamast. (ehk siis naine ise) Kõige läbivam teooria on see, et ohvri isa lõpuks veenis teda Greenwoodile andestama ja tunnistamisest loobuma. Minu teada on seesama paar nüüd koos ja ootavad last.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plain Vaata postitust

                        Mason: Move your fucking legs up!

                        Harriet: No! I don't want to have sex!

                        M: I don't give a fuck what you want, you little shit.

                        H: Mason!

                        M: Shut up. Stop talking to me. Stop!

                        H: Stop putting your dick near me.

                        M: I'm going to fuck you, you twat!

                        H: I don't want to have sex with you!

                        M: I don't care if you don't want fucking sex with me, do you hear me?

                        H: Why do you have to do this, though?

                        M: Cause I asked you politely and you wouldn't do it!

                        H: (Inaudible. Something about sex with other people?)

                        M: I asked you politely and you wouldn't do it so what else do you want me to do?

                        H: Then go and fuck someone else.

                        M: I don't want to fuck someone else!

                        H: You do.

                        M: No I don't.

                        M: Push me again one more time and watch what happens to you.

                        H: No.

                        M: Well, you will actually

                        Greenwoodi ei mõistetud õigeks, politsei lõpetas uurimise kuna peatunnistaja loobus tunnistamast. (ehk siis naine ise) Kõige läbivam teooria on see, et ohvri isa lõpuks veenis teda Greenwoodile andestama ja tunnistamisest loobuma. Minu teada on seesama paar nüüd koos ja ootavad last.
                        Neil on juba laps. Aga jah, kogu see juhtum oli lihtsalt nii vastik.

                        Kommentaar


                          äkki see oli rollimäng üldse, naisele meeldis karmilt

                          Kommentaar


                            antony vist teeb ja pulli jah? äge. võiks teema ümber nimetada vist, ala wife beaters fc vms
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Saabki CLile keskenduda.

                              Kommentaar


                                Ilged peded

                                Kommentaar

                                Working...
                                X