320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei tea samad mängijad on juba viis treenerit alla lasknud. Kindlasti tuleb uus ja kõik hakkab sitaks hästi minema… aga muidu on lihtsalt valus, Lutoni tase

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic Vaata postitust
      Kunagi ei kahelnud
      umbes nii

      Kommentaar


        Algselt postitas Mister Vaata postitust
        Järjekordne imposter treener.
        Kle plz. Me jäämegi neid treenereid imposterite pähe välja vahetama, kuniks tegelik probleem ehk klubi juhtimine ei muutu. Meil oli ka juba Ole tiimi näol juba igati korralik treenerite setup olemas, aga praeguse organisatsiooni juures ongi parim võimalik saavutus, et mõnda aega ei ole laev kreenis.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust

          Kle plz. Me jäämegi neid treenereid imposterite pähe välja vahetama, kuniks tegelik probleem ehk klubi juhtimine ei muutu. Meil oli ka juba Ole tiimi näol juba igati korralik treenerite setup olemas, aga praeguse organisatsiooni juures ongi parim võimalik saavutus, et mõnda aega ei ole laev kreenis.
          Klubi on omadega perses nii või naa, aga vaadates Ten Hag'i post match intervjuusid, tehtavaid vahetusi, pingil istuvaid kasutuid kalleid oste - need on juba treeneri teod.

          Kommentaar


            umbes sama jutt oli ju mou ja ole ajal ka. juu siis on nad kõik tainad?

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              umbes sama jutt oli ju mou ja ole ajal ka. juu siis on nad kõik tainad?
              Vaaadates mõlema mehe praeguseid tegemisi, siis on vastuseks jah paraku

              Kommentaar


                Algselt postitas Mister Vaata postitust

                Klubi on omadega perses nii või naa, aga vaadates Ten Hag'i post match intervjuusid, tehtavaid vahetusi, pingil istuvaid kasutuid kalleid oste - need on juba treeneri teod.
                Pole sealt vahetusest kedagi tuua ju ja see, et ta saab mehed keda ta esimese ja teise variandina endale tahtnud pole, ongi selline pask koos.

                Mulle jäi täna ainult arusaamatuks, miks Lindelöf äärel ja Evans keskel mängis, kui see Tottenhami vend terve oli aga ega sellest ilmselt suurt midagi ei olenenud. Ülejäänud suht maitseasi, võta üht ja viska teist.

                Üldiselt millest me räägime kui täna oli min. kolm venda platsil keda Ten Hag ei tahaks üldse, et nad Manchesteris oleks. Samuti osade nn. “suurte” mängijate meeskondlik sooritus on pehmelt öeldes sitt ja seda stabiilselt olenemata treenerist. Rääkimata muudest probleemidest, mis klubi sees ja ümber valitseb.

                E: Kusjuures kui järgmine nädal peaks Fulhami võitma, siis TH on läbi ajaloo kõige kiiremini 50 võiduni jõudnud treener manus.

                Kommentaar


                  Ma ei saa siiani aru kuidas endast lugupidava klubi kapteniks saab olla Brüno..oh wait.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    Ma ei saa siiani aru kuidas endast lugupidava klubi kapteniks saab olla Vassiljev..oh wait.

                    Kommentaar


                      redditist

                      So, just to be clear, he played McTominay at no10, so his no10 could play on the right wing, so his £80m right winger could sit on the bench along with his £50m central midfielder who can't play in central midfield.

                      Then at half time he subbed off the central midfielder he signed to play in central midfield, so he could move his no10 who isn't a no10 into central midfield, so he could bring his central midfielder who isn't a central midfielder on at no10, so his no10 could stay on the right wing.

                      He signed a left back on emergency loan so he wouldn't have to not play a left back at left back, so he could leave them on the bench so he could not play a left back at left back.

                      Kommentaar


                        Kas soojakaart kinnitab antud infot, mis teil toimus keskel?

                        Kas pikkust oli teil antud mängus juurde vaja?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic Vaata postitust
                          redditist
                          Selle alguse formatsioonile ma küll midagi ette ei heidaks, McTom on väga heas vormis ja ma eeldan, et Šoti eest ta mängibki 10t. Kogu see kompott on parem kui Antony, kes väljakule tulles tegi kõik selleks, et rahvas sellele eraelulisele probleemile teistmoodi vaataks.

                          Sealt maalt kus Amrabat välja võeti, kes on tegelikult suht meh olnud, ei oska väga kiita või kritiseerida. Ainult seda, mis ma eelnevalt kirjutasin, et Ten Haag võiks julgemalt Rashfordile ja Brunole alternatiive otsida.

                          Kui Sul on pingil suht terve Varane ja Regulion ning minnakse nende asemel Maguire-Evans-Lindelöf liiniga, see on põnev.

                          ETH sackil mina pointi ei näe, nagu kirjutatud, siis paljud on proovinud, tulemuse on sama. Laseme kõigepealt ETH ilma vigastatud meeskonnaga proovida. Tuletame meelde, et eile oleks võinud ideaalis kaasa teha: Licha, Shaw, AWB, Casemiro.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Tuletan meelde, et Ten Haag viis ManU oma esimesel hooajal top 4. See on suur edasiminek. Kuidagi suudeti hoida mehi tervena ja Casemiro mängis hästi. Aga praegu pole keskvälja üldse, kui ikka Burnley ja Sheffieldi vastu sellise surve alla jäädakse, rääkimata City-st. Aga kui sa tood põhisse 30+ vendi ja Mounti (pikalt allakäigul olnud) ning loodad vigastusaltide mängijate peale, selle asemel et tuua noort talenti uue peatreeneri all üles ehitamiseks, on tulemus nii nagu praegu.
                              ​​​​​​
                              Arvan ka, et Ten Haag pole siin eriti süüdi. Proovitud ju on ka nooremaid tuua, aga ega tema üksi ei otsusta kindlasti neid oste. Või kui otsustab, siis tehakse asju väga-väga valesti. Vaevalt ta selliste ostudega rahul on nagu 100 mil eest Antony või 70 mil eest Casemiro. Isegi Amrabat hetkel tundub selline B-kategooria ost, et 1) "aa krt ei õnnestunud kedagi muud hankida, no siis toome akna lõpus Amrabati, äkki joppab!" või siis augustis 2) "oot...Casemiro ikkagi 31-aastasena miskipärast pole enam üldse hea...krt ostame kiirelt kellegi asemele, enne kui aken lõppeb!". Vigastusi peaks ka oskama natuke ette näha, kui vaadata mõne mängija vigastuste ajalugu. Tulemuseks ongi keskväli läbisõiduhoov ja kaitses kaikad. Pane sinna kasvõi Pep neid vendi treenima ja juhendama, ikka on raske.

                              No ei ole eriti pädev värk ju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                                Tuletan meelde, et Ten Haag viis ManU oma esimesel hooajal top 4. .
                                Lihtsalt joppas nagu Vaprusel see aasta, kui 4 aastat top 4 siis võtan sõnad tagasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X