320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Amrabat ikkagi oli juba suve algusest saadik ETH soov, lihtsalt nagu ManUtd-ile kombeks, siis see venis. Lisaks oli ta saabudes vigastatud ja ka praegu mängib läbi trauma. Eile võeti ilmselt välja kuna see vilega töllakas otsustas talle lampi kollase anda ja Amrabati teine kollane ilmselt poleks kaugel olnud teisel poolajal.

    Lindelöfi katsetamisest saan aru, kuna Reguiloni tugevus ei ole kaitse, sama Dalotiga. Kui need 2 korraga oleks olnud platsil, siis oleks võib-olla juba esimene poolaeg piinlik olnud. Shaw, AWB puudus on praegu väga suur- oskavad paremini kaitsta ning neil on mune ka taklamisi teha.

    Aru ma aga ei saa, miks Rashford mänge alustab. Tal ei tule mitte miski välja ja ta ei viitsi. Antony samasugune- silmad kinni jookseb vastu kaitsjaid palliga. Ma siiralt parema meelega näeks Hannibali, Pellistrit platsil, kes tahavad, viitsivad mängida, sellisest energilisusest ongi puudus praegu.

    Ma saan aru, et City ja paljud klubid miles ahead praegu. Pole ka raske seda tunnistada ja vaadata meeskonda kaotamas. Aga t*ra kyll, tahaks vähemalt näha, et mehed endast kôik platsile jätavad- seda aga ei ole ja see ajab närvi ning teeb samas ka väga murelikuks.​

    Kommentaar


      Need kes siin väitsid et peatreenerit vahetada pole pointi, aga teda alles hoides, millised on variandid, et midagi paremaks läheb? Selgitage palun.
      Mehed ei usu/kuula, ei saa mitte kuidagi motiveeritud ETH poolt. Mõned üksikud erandid vaid on. Lisaks puudub teil igasugune selge mänguplaan isegi mängudes, kus on vastaseks liiga tagumine ots.

      Ülemineku turg on olnud tõesti kohutav, sa ostad pahaksläinud Varane'i, pensi Evans saab tööd, Maquire ei saadud müüdud, Eriksen (best before ammu läbi) on su keskvälja tugitala. Rashford'ile juba ammu ei meeldi jalgpalli pärast võidelda, kõige muu eest küll. Väravavahi teema

      Kuidas kokku see ikka veel total waste ei tundu osadele siin, mina ei mõista.

      Kommentaar


        Mis siis äkki Rashfordiga juhtus, eelmine aasta ju kiideti taevani kui mälu ei peta.

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Need kes siin väitsid et peatreenerit vahetada pole pointi, aga teda alles hoides, millised on variandid, et midagi paremaks läheb? Selgitage palun.
          Selgita parem kuidas siis vahetus aitab? Millised on reaalsed variandid, et paremaks läheb? 7 erinevat treenerit viimase 10 aasta jooksul, äkki on mujal mingi kala?

          Ma võin juba eos öelda, mis treenerit vahetades saama saab. Esimene hooaeg tehakse mingi väike step üles. Teisel hooajal treener ei saa mängijaid keda vajab, rong hakkab vaikselt rappa sõitma, siis hakkavad samad mängijad kes juba mitu treenerit bussi alla on visanud pead tõstma. Teised eelmiste treenerite mehed jälle ei sobi või on ebakvaliteetsed ja ongi rong rööbastelt maas. Kolmandal hooajal tuuakse uus mees proovima, kui mitte varem. Muutused peaksid algama mujalt, kui me kunagi veel võidu nimel mängida tahame.


          Üldiselt ManU fännidele “wake up and smell the coffee”. Me OLIME imeline klubi, me OLIME üks maailma parimatest. Olime aga mitte enam, see klubi on katki. Katki tehtud ebapädevate omanike poolt. Unustage ära kosmeetilised muutused treenerite pingil ja äkki hakkame tiitlite pärast võitlema või mingit imelist jalgpalli mängima. Seda laeva niiviisi enam kreenist välja ei aja. Sellist asja ei ole olemas.
          Võtke reaalsus omaks - see on läbi, me oleme pasad.
          Ainuke pääsetee oleks olnud täiesti uued omaniku, aga see keerati ka vittu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            Need kes siin väitsid et peatreenerit vahetada pole pointi, aga teda alles hoides, millised on variandid, et midagi paremaks läheb? Selgitage palun.
            See, mis nimastain ütles, + sama argumentatsiooni pealt oleks te pidanud Kloppile vähemalt kaks korda kinga andma.

            20 LEGEND

            Kommentaar


              No sa räägid endale vastu selles osas, et isegi kui te saaksite mingi ideaalse omaniku, kellel on raha rohkem kui Cityl ja Njuukal kokku, siis muutused hakkavad IKKAGI peatreeneri kui ka mängijate pagasi vahetuse järel alles tulema. Jätaks siis ETH alles ja kallaks talle uue koorma raha talle lauale on siis sinu mõte? Minu arust te juba olete päris hästi kallanud, kui numbreid vaadata. Kuhu on jäänud müügidiilid nt, kas osadega peab siis vägisi jätkama? Kas seal ei ole üldse peatreenerile mingit otsustamisõigust antud? Kogu hype oli ju läbirääkimistel enne tema toomist, et seekord saaks boss ise rohkem otsustada, kui eelmised. See oli siis bs?
              Sporting directorid ja recruitment osakond vajaks ka restarti, sellega olen nõus, et nad on piisavalt suur osa masinavärgist ja totaalselt ebaõnnestunud. Teie suve üleminekute turg oli kohutav tbh. A ma küsin, pärast kõiki neid 7 erinevat treenerit jne, miks peakski keegi väga hea mängija tahtma siia tulla. Kuulus nimi aga toxic riietusruum. Sancho, kui ei saa ükski treener teda mängima, siis miks teda nt ära ei müüdud suvel.

              Olen millegipärast samas kindel, et kuhu iganes ETH siit kunagi jõuab, läheb tal järgmises kohas paremini - ei ole seda survet ja ebarealistlikku tulemuste ootust. Jalkastuudios lastakse pidevalt muidugi Fergie aja tippudel muudkui tampida nende mängijate kallal, kes pole enamus elu sees sellist taset ega meeskonna toimivust saavutanud kui nemad omal ajal. Kust praegu tiimi meestelt see winning mentaliteet peaks tulema, kui neil pole CV-des ühtegi sellist õnnestumist ette näidatagi veel siinmail. Nad ei teagi kuidas seda saavutada. Selleks peakski just treener neid selleni viima ja selle usu tekitama. "Those players are not good enough, attitude is poor" jne, sõim iga nädal Keane'ide ja Neville'ide poolt. Mõlemad on ise ka treenerikäppa proovinud, aga hästi ei läinud või mis. Paneks homme Kean'i sinna riietusruumi, sõimab vb paar nädalat nägusid täis, aga varsti on taas pekkis, sest kogu töökeskkond on sul viha ja frustratsiooni täis. Tänapäeva mängijate motiveerimine kahjuks ei käi lõuga andmise ähvardustega või puutsa vastu kulmu tagumisega.

              Pikk timeout ja full restart ja keskenduda näljastele noortele koos täiesti uue treeneriga (Arsenal example nt), sest kogu see iganev ja mittetoimiv pooltiimi tuleks välja kallata siit klubist, Casemirod, Maguire'd, Dalot, Evans, Eriksen, kelle ma veel unustasin, ei pikaks läheb, ahjaa ja isegi Rashford, sest kuskil mujal oleks tal VAJA end kokku võtta, aga siinsete kaigaste keskel näib ta endiselt superstaarina ja veeretab kuidagi välja oma palga. Sorry, aga mitmes, kui mitte kõigis, top 6 klubis oleks ta praegu pingipoiss.

              Ma ei teagi miks ma nii pikalt kirjutan siin teemas üldse. Mõni teist juba käskis mujale pedereerima minna. Davai, eks tehke oma asja edasi.

              Kommentaar


                Ma olen aru saanud, et raha on külluslikult ETH kulutada saanud aga mitmel puhul pole ta saanud oma esimest valikut. On ju tahetud de Jongi, Kane'i ja vist veel mõnda ässa, aga keegi pole Manusse ikkagi jõudnud. Vaevalt ETH unistuste kaitseliin sisaldab Evansit, Maguiret ja Lindelöfi vasakkaitses või üldse kuskil kaitses.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  No sa räägid endale vastu selles osas, et isegi kui te saaksite mingi ideaalse omaniku, kellel on raha rohkem kui Cityl ja Njuukal kokku, siis muutused hakkavad IKKAGI peatreeneri kui ka mängijate pagasi vahetuse järel alles tulema. Jätaks siis ETH alles ja kallaks talle uue koorma raha talle lauale on siis sinu mõte? Minu arust te juba olete päris hästi kallanud, kui numbreid vaadata. Kuhu on jäänud müügidiilid nt, kas osadega peab siis vägisi jätkama? Kas seal ei ole üldse peatreenerile mingit otsustamisõigust antud? Kogu hype oli ju läbirääkimistel enne tema toomist, et seekord saaks boss ise rohkem otsustada, kui eelmised. See oli siis bs?
                  Sporting directorid ja recruitment osakond vajaks ka restarti, sellega olen nõus, et nad on piisavalt suur osa masinavärgist ja totaalselt ebaõnnestunud. Teie suve üleminekute turg oli kohutav tbh. A ma küsin, pärast kõiki neid 7 erinevat treenerit jne, miks peakski keegi väga hea mängija tahtma siia tulla. Kuulus nimi aga toxic riietusruum. Sancho, kui ei saa ükski treener teda mängima, siis miks teda nt ära ei müüdud suvel.

                  Olen millegipärast samas kindel, et kuhu iganes ETH siit kunagi jõuab, läheb tal järgmises kohas paremini - ei ole seda survet ja ebarealistlikku tulemuste ootust. Jalkastuudios lastakse pidevalt muidugi Fergie aja tippudel muudkui tampida nende mängijate kallal, kes pole enamus elu sees sellist taset ega meeskonna toimivust saavutanud kui nemad omal ajal. Kust praegu tiimi meestelt see winning mentaliteet peaks tulema, kui neil pole CV-des ühtegi sellist õnnestumist ette näidatagi veel siinmail. Nad ei teagi kuidas seda saavutada. Selleks peakski just treener neid selleni viima ja selle usu tekitama. "Those players are not good enough, attitude is poor" jne, sõim iga nädal Keane'ide ja Neville'ide poolt. Mõlemad on ise ka treenerikäppa proovinud, aga hästi ei läinud või mis. Paneks homme Kean'i sinna riietusruumi, sõimab vb paar nädalat nägusid täis, aga varsti on taas pekkis, sest kogu töökeskkond on sul viha ja frustratsiooni täis. Tänapäeva mängijate motiveerimine kahjuks ei käi lõuga andmise ähvardustega või puutsa vastu kulmu tagumisega.

                  Pikk timeout ja full restart ja keskenduda näljastele noortele koos täiesti uue treeneriga (Arsenal example nt), sest kogu see iganev ja mittetoimiv pooltiimi tuleks välja kallata siit klubist, Casemirod, Maguire'd, Dalot, Evans, Eriksen, kelle ma veel unustasin, ei pikaks läheb, ahjaa ja isegi Rashford, sest kuskil mujal oleks tal VAJA end kokku võtta, aga siinsete kaigaste keskel näib ta endiselt superstaarina ja veeretab kuidagi välja oma palga. Sorry, aga mitmes, kui mitte kõigis, top 6 klubis oleks ta praegu pingipoiss.

                  Ma ei teagi miks ma nii pikalt kirjutan siin teemas üldse. Mõni teist juba käskis mujale pedereerima minna. Davai, eks tehke oma asja edasi.
                  Ma ei näe, miks ei võiks TH käe all tulema hakata, kui talle luuakse sobiv keskkond. Miks mitte ei oleks võinud õnnestuda sarnastel tingimustel ka mõni teine treener. Aga jh ma annaks TH raha, kui ta saaks tuua neid mängijad keda ta päriselt tahab. See on ju ilmselge - neid keda üldjuhul on tahetud, pole saadud. Tihti sp, et klubi tegutsemine üleminekutel on naeruväärne ja seda mitte esimest või teist aastat.
                  See et mingit jama tuleb klubi poolt, pole ju üllatav. Töötab pr osakond klubis ilmselt kõige usinamalt.

                  Miks ei müüda mängijaid? Nagu ma ütlesin klubi on saamatu, hoolimatu, küüniline, enda vigu mitte märkav ja tunnistav. Mingil kummalisel põhjusel on siin tegelased, kes ei ole suutnud mängima hakata erinevate treenerite all. Samuti on siin tegelased, keda treener/treenerid on soovinud müüa. Miks? See on küsimus mitte THle ma arvan. Ma kahtlen et ETH plaan oli tuua nt. “jalaga mängiv” vv, et tema ette Maguire ja Evans panna. Ma kahtlen, et ETH plaan algusest peale on olnud ehitada Erikseni ja Mcsaucega keskvälja. Ma kathlen, et ETH esmane soov oli rünnak ehitada noore taanlase peale, kes on top liigas teinud ühe enam-vähem hooaja. Ma kahtlen, et ETH tahab tuua mängijaid teisel mängude nädalal 30milli kallima hinnaga jne.



                  Sa vist ei saa endiselt probleemist aru. Sa võid tuua uue treeneri, aga need kaikad, 0 mentaliteediga tüübid käivad trennis ikka edasi. Kontori poolel toimetavad samad peded ikka edasi. Omanike kotib endiselt ainult see, palju divikaid võtta saab. Ja ring läheb taaskord käima… uus treener - stepup - putsis üleminekuaken - “staarid” jonnivad - langus - sack.

                  Ja ma kordan veelkord, selle unikaalse pasa peale mis klubis toimub, on TH suutnud koguda võite kiiremini, kui eales keegi.

                  Kommentaar


                    Suur osa ongi erinevate osakondade, inimeste saamatuse taga. Kuna Maguire jäi, siis saime lisaks ka Evansi..Todibo, Pavard olid väidetavad asendused, kui Maguire oleks läinud.

                    lisaks kui kaua venitati Hendo, Elanga, Telles, Bailly, Fred myykidega ja kui vähe nende eest saadi. Täielik klounaad.

                    Sancho muutus täisklouniks paraku septembri keskel, kui aken kinni ja siis hakkas kohe ka Antony case. Nüüd kirjutab, et Rashford möllas peale derbikaotust hiliste tundideni ööklubis. Tundub, et seal ongi lihtsalt kari ülemakstud idioote, kelle jaoks klubi ja töö on kolmanda vôi hui teab mitmenda järguline prioriteet. Tundub, et siin ei aitagi muud, kui loota, et need alamotiveeritud puugid minema saab…kuna aga Jassim ei ostnud klubi, siis vôib see virelemine olla väääga pikk. Igatahes annaks edaspidi minuteid pigem Mainoole, Diallole, Pellistrile, Hannibalile, kui mossitavatele staaridele

                    Kommentaar


                      Peaks olema legitiimne.
                      Expected Goals created at Old Trafford this season:
                      Man Utd: 5.44(xG)
                      Man City: 4.13(xG)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nimastain Vaata postitust

                        Ma ei näe, miks ei võiks TH käe all tulema hakata, kui talle luuakse sobiv keskkond. Miks mitte ei oleks võinud õnnestuda sarnastel tingimustel ka mõni teine treener. Aga jh ma annaks TH raha, kui ta saaks tuua neid mängijad keda ta päriselt tahab. See on ju ilmselge - neid keda üldjuhul on tahetud, pole saadud. Tihti sp, et klubi tegutsemine üleminekutel on naeruväärne ja seda mitte esimest või teist aastat.
                        See et mingit jama tuleb klubi poolt, pole ju üllatav. Töötab pr osakond klubis ilmselt kõige usinamalt.

                        Miks ei müüda mängijaid? Nagu ma ütlesin klubi on saamatu, hoolimatu, küüniline, enda vigu mitte märkav ja tunnistav. Mingil kummalisel põhjusel on siin tegelased, kes ei ole suutnud mängima hakata erinevate treenerite all. Samuti on siin tegelased, keda treener/treenerid on soovinud müüa. Miks? See on küsimus mitte THle ma arvan. Ma kahtlen et ETH plaan oli tuua nt. “jalaga mängiv” vv, et tema ette Maguire ja Evans panna. Ma kahtlen, et ETH plaan algusest peale on olnud ehitada Erikseni ja Mcsaucega keskvälja. Ma kathlen, et ETH esmane soov oli rünnak ehitada noore taanlase peale, kes on top liigas teinud ühe enam-vähem hooaja. Ma kahtlen, et ETH tahab tuua mängijaid teisel mängude nädalal 30milli kallima hinnaga jne.



                        Sa vist ei saa endiselt probleemist aru. Sa võid tuua uue treeneri, aga need kaikad, 0 mentaliteediga tüübid käivad trennis ikka edasi. Kontori poolel toimetavad samad peded ikka edasi. Omanike kotib endiselt ainult see, palju divikaid võtta saab. Ja ring läheb taaskord käima… uus treener - stepup - putsis üleminekuaken - “staarid” jonnivad - langus - sack.

                        Ja ma kordan veelkord, selle unikaalse pasa peale mis klubis toimub, on TH suutnud koguda võite kiiremini, kui eales keegi.
                        Täitsa nõus. Meenutan, et ETH jõudis Ajaxiga CL poolfinaali, kusjuures alistati Real Madrid ja Juventus, finaal oli väga-väga lähedal. Ega eelmise hooaja top 4 olnud ka juhuslik. Kohati on ka ManU-s olnud näha tema ideid väljakul ning asi on hästi toiminud, aga kui su keskväli on selline ja kaitses on asendused Maguire, Evans ja Dalot...eelmisel hooajal ju Liverpooli puhul oli näha, kuidas vana, aeglane ja kehv keskväli tähendab 0-3 kaotusi Brentfordilt, Brightonilt, 0-1 kodus Leedsilt jne ning CL-st välja jäämist. Sel hooajal mängupilt hoopis teine palju noorema ja parema keskväljaga. Peatreener on ju sama. Võrdluseks - Ajaxis sel CL hooajal oli tal noort talenti kuhjaga: De Ligt, Van de Beek, Tadic, Ziyech, Onana jne. Ja muidugi taktika ja mänguplaan toimisid hästi, meeskond mängis ühtse jõuna. Kusjuures Onana ja Van de Beek on tänasel päeval ManU mängijad, aga viimane neist on viimased hooajad saanud minimaalselt minuteid väga mitme erineva peatreeneri käe all. Pole nagu ime ka, kui kindlat plaani pole või isegi kui on, siis sinna sobivaid/piisavalt häid mängijaid pole. Lõpuks kannatab noore mängija enesekindlus ja -usk. Kusjuures Hojlundi puhul mulle tundub, et oskusi ja potentsiaali on kuhjaga, aga kui taustsüsteem ja tugi väljakul on nii kehvad, siis muidugi tundub ka tema üsna keskpärane mängija. Sest see on meeskonnamäng. Lõpuks samamoodi langeb enesekindlus. Või tuleb uus peatreener, kelle plaani ta nii hästi ei sobitu. See on surnud ring. Mitu aastat tagasi ManU üldse ostis endale mõne tõeliselt hea mängija keskväljale? Kontrolliva või kaitsva pooliku? See ongi see, et taustsüsteem, kasvõi üleminekute osakond (skaudid + analüütikud + spordidirektor jne) on lihtsalt nii mäda, et raske oleks ka maailma parimate treeneritega rallit sõita.

                        Kommentaar


                          Sattusin Ralf Rangnicki ManUtd perioodi intervjuusi uuesti kuulama.

                          “You don’t even need glasses to see and analyse where the problems are,” Rangnick said. “Now it’s about how do we solve them? It’s not enough to do some minor amendments – cosmetic things. In medicine, you would say that this is an operation of the open heart.”

                          Unitedis aga kõik endiselt sama, pannakse kuskile natuke teipi peale ja 2-3 uuest kohast hakkab lekkima.

                          Kommentaar


                            trennid on liiga rasked… minge vittu ausalt, tra Roy Keane võiks neile jalaga näkku tõmmata,

                            Kommentaar


                              Võrdluseks, kas Eddie Howe sai päranduseks halvema või parema satsi mehi, kui ETH? Kas suvaline jalkahuviline laps teadis enne mõnda Newcaste'i mängijat nt? Kuidas siis Howe õnnestub ja ETH mitte? Ühel neist on olnud ka numbriliselt oluliselt õhukesem võimalus tiimi ka täiendada. Lõviosa tööst on toimima pandud olemasoleva materjaliga.
                              Seega mina ikkagi ei saa üle ega ümber sellest, et peatreeneril lasub väga suur % klubi edukuse määrast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Võrdluseks, kas Eddie Howe sai päranduseks halvema või parema satsi mehi, kui ETH? Kas suvaline jalkahuviline laps teadis enne mõnda Newcaste'i mängijat nt? Kuidas siis Howe õnnestub ja ETH mitte? Ühel neist on olnud ka numbriliselt oluliselt õhukesem võimalus tiimi ka täiendada. Lõviosa tööst on toimima pandud olemasoleva materjaliga.
                                Seega mina ikkagi ei saa üle ega ümber sellest, et peatreeneril lasub väga suur % klubi edukuse määrast.
                                Newcastle klubis tehti ka suured muudatused seoses uute omanikega. Paremad treeningtingimused, uued skaudid, kontoris uued ametid ja inimesed jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X