320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Võrdluseks, kas Eddie Howe sai päranduseks halvema või parema satsi mehi, kui ETH? Kas suvaline jalkahuviline laps teadis enne mõnda Newcaste'i mängijat nt? Kuidas siis Howe õnnestub ja ETH mitte? Ühel neist on olnud ka numbriliselt oluliselt õhukesem võimalus tiimi ka täiendada. Lõviosa tööst on toimima pandud olemasoleva materjaliga.
    Seega mina ikkagi ei saa üle ega ümber sellest, et peatreeneril lasub väga suur % klubi edukuse määrast.
    Vaatan Su nime juures olevat klubilogo, loen ja imestan. Oma klubi ajalooga peaksid ju kursis olema, et oleks üsnagi sarnane teema meenutada.

    kusjuures mis on pull(see ei ole ärapanemiseks mõeldud, vaid lihtsalt yllatav statistika):

    , ETH ManUtdis on 76games , 48wins, 9 draws, 19 losses, win% on 63.2

    Kloppil 447, 271w, 100d, 76L win% 60.6

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Võrdluseks, kas Eddie Howe sai päranduseks halvema või parema satsi mehi, kui ETH? Kas suvaline jalkahuviline laps teadis enne mõnda Newcaste'i mängijat nt? Kuidas siis Howe õnnestub ja ETH mitte? Ühel neist on olnud ka numbriliselt oluliselt õhukesem võimalus tiimi ka täiendada. Lõviosa tööst on toimima pandud olemasoleva materjaliga.
      Seega mina ikkagi ei saa üle ega ümber sellest, et peatreeneril lasub väga suur % klubi edukuse määrast.
      Mis õnnestumisi Newcastlel ja Howel siis ette näidata on? Peale kümmet mängu kaks punkti rohkem õnnestunud?

      Kommentaar


        Algselt postitas golgolgol Vaata postitust

        Vaatan Su nime juures olevat klubilogo, loen ja imestan. Oma klubi ajalooga peaksid ju kursis olema, et oleks üsnagi sarnane teema meenutada.

        kusjuures mis on pull(see ei ole ärapanemiseks mõeldud, vaid lihtsalt yllatav statistika):

        , ETH ManUtdis on 76games , 48wins, 9 draws, 19 losses, win% on 63.2

        Kloppil 447, 271w, 100d, 76L win% 60.6
        Eka seal ole vast see vahe, et sõnad vs teod.

        Hollandlased on muidu tuntud ülbikud, kuid ETH kõrval oli isegi van Gaal sümpaatne.

        Olgugi, et tegemist on peldikuga, siis siiksi tugevat närvi ja edu teile.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
          Ma olen aru saanud, et raha on külluslikult ETH kulutada saanud aga mitmel puhul pole ta saanud oma esimest valikut. On ju tahetud de Jongi, Kane'i ja vist veel mõnda ässa, aga keegi pole Manusse ikkagi jõudnud. Vaevalt ETH unistuste kaitseliin sisaldab Evansit, Maguiret ja Lindelöfi vasakkaitses või üldse kuskil kaitses.
          Mingid mehed ta ikka ju on saanud, ntx pea sada milli antony, kes tegelikuses on ikka mega kaigas! Neid nimesi on ju veel.

          lisaks kôlab läbi jutt, et ei saa neid keda tahab aga äkki ongi siinkohal see mida Wingback mainis, et ei taha need nr.1 valikud ka tulla kui tekib turul alternatiiv.

          ETH sai oma asju Ajaxis teha kuna seal on mega tausta süsteem ja enamus akadeemiast pôhisse koos tulnud. Keemia teine.

          Kommentaar


            Käes on faas kus ma juba naeran selle üle, kui Unitedil sitasti läheb. Olukord on lihtsalt nii halb, et juba naljakas
            Dalot on kõige sitem kaitsja premmis.

            Kommentaar


              Terabait sitta.

              Kommentaar


                Näh, pagan küll! Oli ju lähedal, väikesed asjad. Siit on hea edasi minna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Paremad treeningtingimused, uued skaudid, kontoris uued ametid ja inimesed jne.
                  Need asjad mis sa nimetad, peaks olema suurema mõjuga kui pretreeneri valikud? Ei nõustu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nimastain Vaata postitust

                    Mis õnnestumisi Newcastlel ja Howel siis ette näidata on? Peale kümmet mängu kaks punkti rohkem õnnestunud?
                    Kus lõpetas mitu hooaega Newcastle enne ja kus lõpetas eelmisel hooajal? Nii suurt gap'i tagasi teha on üliraske ja veel selle vahega, et su tiimis pole maailmatippe. Kui sa seda suureks õnnestumiseks ei pea, siis ma ei tea enam üldse kuidas sa jalgpalli mõistad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                      vaid lihtsalt yllatav statistika):

                      , ETH ManUtdis on 76games , 48wins, 9 draws, 19 losses, win% on 63.2

                      Kloppil 447, 271w, 100d, 76L win% 60.6
                      Oot sa pead normaalseks võrdlemaks 76 mängu pukis vs 447 mängu pukis?
                      Oeh...Las ta olla, kaifige seda ETH haipi edasi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                        Oot sa pead normaalseks võrdlemaks 76 mängu pukis vs 447 mängu pukis?
                        Oeh...Las ta olla, kaifige seda ETH haipi edasi.
                        Türi-Paide, loe uuesti mida ja kuidas ma kirjutasin

                        Kommentaar


                          Algselt postitas golgolgol Vaata postitust

                          Türi-Paide, loe uuesti mida ja kuidas ma kirjutasin
                          Kuigi see reaktsioon polnud mulle suunatud, siis...

                          ... teistel on raske mõista, mida Sa kirjutades MÕTLESID. Aga mida siit välja saab lugeda on see, nagu oleks ETH kõvem vend kui Klopp seni olnud ja hoidku üldse kõik teised mokk maas.
                          Et kui viskad lihtsalt nubmrid õhku ja mõtted jätad pähe, siis ei ole mõtet üllatuda kui Sinu mõttest valesti aru saadakse.

                          Aga kui kellegi meelest päriselt nii olema peaks, siis superlux.
                          Kõik teiste tiimide fännid on väga rahul, et asjad nii on ja long live ETH!!

                          Kommentaar


                            Glazerid pole üleminekute turul toetanud või? Esimene bullettpoint tõestab vastupidist!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                              Kus lõpetas mitu hooaega Newcastle enne ja kus lõpetas eelmisel hooajal? Nii suurt gap'i tagasi teha on üliraske ja veel selle vahega, et su tiimis pole maailmatippe. Kui sa seda suureks õnnestumiseks ei pea, siis ma ei tea enam üldse kuidas sa jalgpalli mõistad.
                              Eneseületusi ikka juhtub. Leicester hooaeg ennem kui võitis, oli ka 14. Varemgi tagumise otsa satsid on sekkunud kõrgemasse mängu ja hiljem langenud, aga seda ei pruugi juhtuda Newcastlega, sest neil on uute omanike toel loodud korralik taustsüsteem. Õnnestumine oli muidugi, samuti õnnestus TH eelmine hooaeg, kui vaadata kust ja kellega me tuleme. Muidu mainin ära, et ManUs pole ka maailmatippe.

                              Raske tõestada, aga ma arvan, et kui Howe oleks toodud 4 hooaega tagasi, poleks ta suutnud top4 tulla. Seda on njuuka mängijadki öelnud, et peale uute omanike tulekut on tegu täiesti teise klubiga.

                              Sa võid tuua Pepi või Kloppi praegusesse tiimi, aga see ei pane Unitedit tiitli eest võitlema. Samas kes teab, teeb Evansist prime Vidici ja anname täiega kuuma.

                              Klopp sai 100 kohtumisega 50 võitu, TH on selle pm saavutanud rohkem kui 20 kohtumist vähem. Kui see on parem stats.

                              Sa tahad siis väita, et ManUl lihtsalt pole jopanud ja treeneritega on pange pandud? Et muidu on über nais kõik, andke ainult Pep või Klopp või Zerbi või Potter või kes iganes ja tiitlid hakkavad tulema?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Glazerid pole üleminekute turul toetanud või? Esimene bullettpoint tõestab vastupidist!

                                A mis me selle 400 mil eest saanud oleme? Seda tasuks vaadata. Ega keegi ei salga, et hooaeg on pehmelt öeldes kehvalt alanud, aga ma lihtsalt arvan, et probleemid on sügavamal kui et võtame uue trenku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X