320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    See ei ole isegi viga, see on lihtsalt nii loll olukord, kus õnneks keegi ei saanud viga.
    Ma ei ole ammu midagi nii lolli lugenud, aplaus.
    Ma ei oska multi-quoteda, aga tsiteeritud tegelase eelnev postitus haakub ka.
    Respekt fännidele, kes suudavad natukenegi kainet mõistust säilitada. Teil on käsil perfect storm ja kõik läheb teie vastu, tides will turn eventually.

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

      Ilma ilmasuguse irooniata, mulle ei mahu pähe, kuidas saab keegi öelda, et see punane oli pehme või olematu. See, et Rashford seda kogemata tegi, ei tee seda kuidagi "pehmeks". Väga vabalt võinuks vastane seal midagi ära murda.
      Minumeelest see pole eriti hea argument, et "oleks võinud ära murda, järelikult on punane". Väljakul juhtub igasugu asju. Mõni mängija võib täiesti ilma igasuguse kontaktita kukkuda nii, et jalg jääb pahasti oma keharaskuse alla. Tulemus = ACL vigastus ja terve hooaeg väljas. Kellele selles olukorras punase peaks andma? Sellega olen nõus, et eesmärk peaks olema vähendada vigastusi ja läbi punaste kaartide panna mängijaid vähem karme tald ees taklamisi tegema. Aga see olukord oli lihtsalt õnnetu astumine. Vaevalt punaste kaartide meri selliseid olukordi vähendab, kuna tegu on õnnega.
      ​​​​​​
      Aga nagu ma ütlesin, siis see on vaieldav olukord. Täiesti arulage on aga selle eest mängukeeld anda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust

        Ma ei ole ammu midagi nii lolli lugenud, aplaus.
        Ma ei oska multi-quoteda, aga tsiteeritud tegelase eelnev postitus haakub ka.
        Respekt fännidele, kes suudavad natukenegi kainet mõistust säilitada. Teil on käsil perfect storm ja kõik läheb teie vastu, tides will turn eventually.

        Tore, et sul on seljataga silmad ja näed kui astud kuhugi, et äkki mingi teine vana on oma jala täpselt sinna alla pannud kuhu su jalg maandub.

        See ei ole viga. Kui sa ei ole elu sees ühtegi kontaktsporti teinud ja hakkad lambist kohtunikuks ainult siis võid sealt mingi vea välja lugeda - see ei ole viga. Ükskõik mis meeskonna eest keegi mängib.

        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

        Ilma ilmasuguse irooniata, mulle ei mahu pähe, kuidas saab keegi öelda, et see punane oli pehme või olematu. See, et Rashford seda kogemata tegi, ei tee seda kuidagi "pehmeks". Väga vabalt võinuks vastane seal midagi ära murda.


        Ilmselgelt võis, ja see on antud hetkel selle venna enda risk kui sellisesse olukorda nii sisse sõidab - shit happens. Aga see ei ole viga.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust


          Tore, et sul on seljataga silmad ja näed kui astud kuhugi, et äkki mingi teine vana on oma jala täpselt sinna alla pannud kuhu su jalg maandub.

          See ei ole viga. Kui sa ei ole elu sees ühtegi kontaktsporti teinud ja hakkad lambist kohtunikuks ainult siis võid sealt mingi vea välja lugeda - see ei ole viga. Ükskõik mis meeskonna eest keegi mängib.




          Ilmselgelt võis, ja see on antud hetkel selle venna enda risk kui sellisesse olukorda nii sisse sõidab - shit happens. Aga see ei ole viga.
          Seljatagusest on asi ikka kaugel. Ja kogemata või mitte, see on 100% kindlalt viga.

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

            Ilma ilmasuguse irooniata, mulle ei mahu pähe, kuidas saab keegi öelda, et see punane oli pehme või olematu. See, et Rashford seda kogemata tegi, ei tee seda kuidagi "pehmeks". Väga vabalt võinuks vastane seal midagi ära murda.
            Kui vastase jalg olnuks teises asendis ja Rashford kukkunuks, sest vastane ei mänginud palli ning sundis palli kontrolliva mängija kukkuma - mis vile siis?

            Ses suhtes, et kui sa rahulikult kõnnid, liikled ja keegi sulle tagant otsa nihverdab ja viga saab, siis... oled süüdi?

            See oli õnnelik õnnetus, mis näeb koledam välja, kui tegelikult teemaks võetud. Kui nii edasi, siis varsti hakatakse punaseid andma nendele, kes palli liiga tugevalt löövad ja kellegi ööbikute suurde saadavad (mis tegelikult on juba tõsiselt ohtlik).
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              kogu selle bardaki juures on max gay see, et igasugu kodutud ja muidu ufod käivad siin teemas lällamas ja ülbitsemas [õigustatult]

              lõpetage piinad

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust

                Seljatagusest on asi ikka kaugel. Ja kogemata või mitte, see on 100% kindlalt viga.
                https://twitter.com/BigX012/status/1722537355209269728
                See ei ole mitte mingil hetkel viga, punkt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                  See ei ole mitte mingil hetkel viga, punkt.
                  Salty butthurt Manu sepiku pisarad ja reaalsustaju kaotus on üks väheseid ilusaid asju praeguses jagpallis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                    See ei ole mitte mingil hetkel viga, punkt.
                    Tere,

                    Siin on ka list punaseid kaarte, mis ei tohiks Sinu loogika järgi vead olla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                      Salty butthurt Manu sepiku pisarad ja reaalsustaju kaotus on üks väheseid ilusaid asju praeguses jagpallis.
                      Unustage mingid klubid või asjad kes keda pooldab, sellisel asjal ei ole kohta jalgpallis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                        Unustage mingid klubid või asjad kes keda pooldab, sellisel asjal ei ole kohta jalgpallis.
                        See on punane kaart. Mille üle me üldse siin jaurame?

                        Kommentaar


                          Mingit kindlat joont kohtunike poolt polegi sellise punase tõlgendamise puhul tundub, hetke emotsiooni pealt ja oleneb kohtunikust, mõnele meeldib rohkem karmilt lihtsalt. Sama olukorra eest sai liverpooli endo täna kollase näiteks.
                          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                          Kommentaar


                            Kui Rashfordi (või mõne muu Manku) vastu selline viga oleks tehtud, siis...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas szandor Vaata postitust
                              Kui Rashfordi (või mõne muu Manku) vastu selline viga oleks tehtud, siis...


                              Aga edaspidi siis hoiame palun joont, et kui üks mängija jõuab oma jala teise jooksusammule alla pista, võrdub see viimasele punasega. Easy fishing.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Kiidaks ManU pr-osakonda. Mängid sitalt, kaotad, aga koguaeg on keegi teine (loe: kohtunik) süüdi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X