320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No paraku ManU ongi stabiilselt sitt olnud viimased 10 aastat. Kas mulle meeldib see? Ei. Kas see on reaalsus? Jah. Muidugi oleneb mida klubist oodata. Kui on hea PL tiitlist olla sama kaugel, kui maa päikesest, siis me pole sitad jah.

    See näitab ründeosakonna võimekust päris hästi kui mcsauce top scorer on. Tegelikult tema koha pealt, kui ta vastaste kasti lähistele panna, siis on väga ohtlik vend. Paraku tema positsioonist olenevalt on vaja ka muid oskusi .

    Kommentaar


      Hooaja parim mäng oli see teilt vist.

      Bruno penalti oli aga piinlik.

      Kommentaar


        McT on jumala vinge lad ja sellise vennaga metsa teeks. Samas need niu niu argumendid, et lööb kõige rohkem väravaid, ei tundu kõige pädevamad ja näitavad pigem seda kui sitt on meeskond tema ümber. Sees ei taha hoida, sest omal positsioonil sitt, välja ka ei saa võtta, sest ainuke kes peale lüüa oskab.

        Või te tahate väita, et tänavu tiitlitele mängivas meeskonnas oleks McT põhivend vä. Arsenali, Liverpooli ja MC fännid, aidake välja ja andke märku.

        Kommentaar


          See pask meeskond on parem McTominayga kui ilma temata. Ta pole süüdi, et teised pihta ei saa väravale. Kui ründajad teeks oma tööd, siis jah, McT koht vbolla ei oleks alg11s.

          Kommentaar


            korralik mentaalne gümnastika McDominaatori suunas.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Mctominay on täitsa korralik keskvälja mängija ju, koguaeg olnud. Probleem on siis kui ta pannakse selleks kõige madalamaks vennaks, kelle ees siis näiteks Bruno/Pogba*/Mount/Eriksen vms jookseks ringi - ta ei ole selle positsiooni mängija ja ei saa eales olema. Tal pole neid omadusi. Küll aga on ta täiesti arvestatav oht selles box to box rollis.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic Vaata postitust
                Või te tahate väita, et tänavu tiitlitele mängivas meeskonnas oleks McT põhivend vä. Arsenali, Liverpooli ja MC fännid, aidake välja ja andke märku.
                Mitte keegi sellest satsist ei saaks Arsenalis põhisse.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  arsenal is gay

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust

                    Mitte keegi sellest satsist ei saaks Arsenalis põhisse.
                    Mitte keegi normaalsetest ei taha ka samas arse anal pōhisse. Seega klapib jah.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic Vaata postitust

                      Mitte keegi normaalsetest ei taha ka samas arse anal pōhisse. Seega klapib jah.
                      Nad ei taha jah end häbisse jätta, kui Arsenali hea tasemeni ei küündi, seepärast ei soovi ka sinna põhisse. Seal peab ju tööd ka tegema, mitte niisama loivama.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust

                        Nad ei taha jah end häbisse jätta, kui Arsenali hea tasemeni ei küündi, seepärast ei soovi ka sinna põhisse. Seal peab ju tööd ka tegema, mitte niisama loivama.
                        Ka nōus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust

                          Mitte keegi sellest satsist ei saaks Arsenalis põhisse.
                          Onana ikka.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                            Onana ikka.
                            Ah ära plära. Isegi ühe käega Raya on parem.
                            Tuvidega rääkiva Ramsdalelega sama lugu.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Brentfordi Raya jah, Arsenali Raya on aga isegi Onanast kehvem.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Tabelisse vaadates pole tegelikult midagi kadunud. 9p liidriga ja City vaid 3p eest ära võrdse arvu mängudega. Isegi ütleks, et top 3 pole üldse võimatu. Suudaks vaid ülemise otsa puntide vastu ka võite võtta.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X