320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pigem näitab teatavat taset inimese kohta see, kui püsib arvamus, nagu oleks igati ok ründajana 12 mänguga lüüa 0 väravat, saada 0 väravasöötu ja teha 16 pealelööki. Isegi Virgil on rohkem peale löönud ja seda keskkaitsjana. Väga kummaline on väita, et kõik teised on süüdi selles, et Hojlund väravaid ei löö ega peale ei uha. Teistel on suur roll kahtlemata aga juu on asi ikkagi ka ründaja vaistus ja kohavalikus, miks teda ei leita piisavalt.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
      Pigem näitab teatavat taset inimese kohta see, kui püsib arvamus, nagu oleks igati ok ründajana 12 mänguga lüüa 0 väravat, saada 0 väravasöötu ja teha 16 pealelööki. Isegi Virgil on rohkem peale löönud ja seda keskkaitsjana. Väga kummaline on väita, et kõik teised on süüdi selles, et Hojlund väravaid ei löö ega peale ei uha. Teistel on suur roll kahtlemata aga juu on asi ikkagi ka ründaja vaistus ja kohavalikus, miks teda ei leita piisavalt.
      facepalm gif vm. lugesid ka, mida ütlesin?

      Kommentaar


        Football heritage. Varane ja Antony head. Kui meil oleks hea ründaja ja wingerid, saaks sellist Liverpooli valusalt karistada.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Antony head
          What, mida ta tegi terve mäng, ta sai paar söötu äärele, jooksis ja andis palli keskele paar korda. Kõik.
          Varane'ga olen nõus.

          Kommentaar


            Sellist asja polegi enne näinud, et mängija vaidlemise eest 2 kollast saab. Kohtunikul pärast veits piinlik kui näeb, et mängijal oli õigus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust

              What, mida ta tegi terve mäng, ta sai paar söötu äärele, jooksis ja andis palli keskele paar korda. Kõik.
              Varane'ga olen nõus.
              Ääremängija ülesanne ongi joosta ja keskele palli anda.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Football heritage. Varane ja Antony head. Kui meil oleks hea ründaja ja wingerid, saaks sellist Liverpooli valusalt karistada.
                Antony oli aktiivne jne. Kuid sellistest olukordadest, mis ta ääres sai, nendest peaks ikka midagi ohtlikumat välja võluma.

                Kommentaar


                  Onana oli eile super, Kobbe Mainoo järjekordselt täielik klass. Ja kuidagi suutsime ellu jääda - samas Liverpooli poolt suht naiivne mäng ja tihti joosti pea ees otse Johnny Evansi otsa, kes on sellises madalas umbkaitses meister.

                  Kommentaar


                    Mida Onanal oli vaja teha sellist, mis oli super?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Mida Onanal oli vaja teha sellist, mis oli super?
                      Kogu aeg ei pea tegema mingeid pantri hüppeid ristnukradesse - kõiksugune statistika ja vähegi jalgpalli teadlik inimene nägi eile väga rahulikku ja enesekindlat Onanat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                        Kogu aeg ei pea tegema mingeid pantri hüppeid ristnukradesse - kõiksugune statistika ja vähegi jalgpalli teadlik inimene nägi eile väga rahulikku ja enesekindlat Onanat.

                        Sorry typod ja foorum on liiga saast et ei lase editada enam.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                          Kogu aeg ei pea tegema mingeid pantri hüppeid ristnukradesse - kõiksugune statistika ja vähegi jalgpalli teadlik inimene nägi eile väga rahulikku ja enesekindlat Onanat.

                          Et see, mis on tavapärane vv töö on siis nüüd super? Vähe madalale ei sihi?

                          Mitmel korral ta näiteks ta pani ebatäpse aöödu ja teie kaitseliin ei saanul sel põhjusel puhata?

                          Kõige parem lüke temalt samas oli üks pikk avang kontraks... .
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Ja kui kedagi kiita tahate, siis tehke seda kaitsetöö viljelejatele, sest 30+ lööki, millest kaks olid ohtlikud. Ühe puhul oli õnneks löök vv peale ja teine läks mööda.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Ja kui kedagi kiita tahate, siis tehke seda kaitsetöö viljelejatele, sest 30+ lööki, millest kaks olid ohtlikud. Ühe puhul oli õnneks löök vv peale ja teine läks mööda.
                              Varane ja Evans on sellises madalas kaitses eksperdid ja eile toimis asi pea laitmatult - samas kui Onana sai kõikidelt ekspertidelt kiita, siis ei tasu seda tahaplaanile jätta. Mees vajab enesekindlust.

                              Selline mäng nagu eile sobis meile laitmatult, lihtsalt istuda ja mängida võimalikule pikale pallile mõnele ülikiirele ründajale. Samas kahjuks on Rashford vaid enda vari hetkel, eelmise hooaja Rashford oleks mingi 3+ ära löönud. Meie probleemid hakkavad kohe kui ise peame domineerima, nagu Bournemouth näitas. See värk on hetkel nii katki kui katki veel.

                              Kommentaar


                                Selle XG osas, ma suht magasin ja poole silmaga telos vaatasin. Ei tundunud küll, et Onanal väga raskeid tõrjeid oleks olnud. Natukene sinna DDG 22 tõrjet arsenali vastu vms, kus 22-st 20 võtaks ise ka HW kõrvale ära ja kahe puhul oleks kogemata refillimas vm. Et sessuhtes XG-l ja XG-l on vahe väravavahi vaatest, oleks ta +2,5 XQ ja sealjuures 2 penaltit ära võtnud vm, siis teine asi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X