320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Varane ja Evans on sellises madalas kaitses eksperdid ja eile toimis asi pea laitmatult - samas kui Onana sai kõikidelt ekspertidelt kiita, siis ei tasu seda tahaplaanile jätta. Mees vajab enesekindlust.
    Nii laita, kui ka kiita on vaja asja eest, sest muidu tekib pettekujutelm.

    Ma pakun, et Onana ise arvab, et eilne oli keskendumise trenn ja arvatavasti/loodetavasti arvab seda ka teda teenindav personal.
    Kuna aga avalikul ruumil on suur mõjuvõim, siis küll sealt saadav Onanale kuklasse jõuab ning järgmine kord (mis tuleb kindlasti), kui ta kala või kolm korraldab, siis see tänane ülistamine maksab "ensekindlusesele" kätte.

    Eilse päeva olulisim, parim jne tõrje oli Alissoni oma, sest värav (ja meite kaotus) oli väga lähedal.

    Ah jaa. Et kirjutatu läheks asja ette, siis kusekad olete ikkagi.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

      Nii laita, kui ka kiita on vaja asja eest, sest muidu tekib pettekujutelm.

      Ma pakun, et Onana ise arvab, et eilne oli keskendumise trenn ja arvatavasti/loodetavasti arvab seda ka teda teenindav personal.
      Kuna aga avalikul ruumil on suur mõjuvõim, siis küll sealt saadav Onanale kuklasse jõuab ning järgmine kord (mis tuleb kindlasti), kui ta kala või kolm korraldab, siis see tänane ülistamine maksab "ensekindlusesele" kätte.

      Eilse päeva olulisim, parim jne tõrje oli Alissoni oma, sest värav (ja meite kaotus) oli väga lähedal.

      Ah jaa. Et kirjutatu läheks asja ette, siis kusekad olete ikkagi.
      Allison tuli ja tegi end kenasti suureks - samas see kui Trent viimasel sekundil Garnacho löögile varba ette sai oli vast kindlam värava ära võtmine isegi.

      Kommentaar


        Jaa. Ma ütlen - teie võimalused olid reaalsemad.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar




          Tifo tegemas kõike puust ette ja punaseks, kui vaid saaks nüüd see plaan ka reaalsuseks.

          Kommentaar


            Nojah, pededest niisama lihtsalt heteroid ei tee.
            Mõttetu tiim ja mõttetuks jääb.

            Kuna David Moyes on parem treener, kui Ten Hag, aga Moyes ManU jaoks piisavalt hea polnud, siis huvitav kas Ten Hag on jõululaupäevaks ametist prii? ETH aeg on läbi, see on fakt.

            Kommentaar


              Kohutav jama seal väljakul, oleks 2-0 peal olnud 50. Minutiks, aga noh..

              Kommentaar


                See Rashford ikka top pede. Mōelge plz et, et olete oma tööl nii sitt kui ta ning siis lendate laivi blondeeritud juustega fuck yeah. Ulme, mis debiilikud tiimis ja ETH out, et ta sellist juustu platsile julgeb toppida.

                Kommentaar


                  suguhaiged

                  Kommentaar


                    Mänu on meelelahutusliku väärtuse loomise poolest täiesti top-top bränd. Jätkata!
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Aastaid tagasi oli meil ettevõttes neljapäeval jõulupidu. Jooke läks üks kuni mitu ja seda varaste hommikutundideni. Järgmisel päeval oli mul selline olematu duhh nagu täna meeskonnal väljakul.

                      Emotsiooni pealt öeldes oleks praegu õige aeg treener tänavale visata, aga nagu ma olen siin korduvalt öelnud, ma ei ole selle poolt. Meilt on läbi käinud igast paremad ja halvemad coachid ja alati lõppevad need perioodid selliste mängudega. Me võime De Zerbi või Zidane võtta, aga kolme aasta pärast me kaotame ikka kodus Watfordile ja Rashford kõnnib väljakul ringi mingi raju soenguga.
                      Pealegi Kloppi sama perioodi madalama points per gameini on ruumi veel langeda.

                      Enjoy the wine, have a mince pie.​

                      Kommentaar


                        ei tea kas seal arsenali fännklubis vabu kohti on veel?

                        Kommentaar


                          Kuidas need manukad vahepeal USA senatis pulli veel jõudsid teha?



                          Täiesti üleprooegeeritud jama see manu, ja SN pealeht kirjutab seniselt OTTJ eestvedamisel kiidulaulu sellele tsirkusele.

                          Kommentaar


                            Esimest korda pärast kaotust selline tunne, et no jah, cool story bro.

                            Esimest korda üle väga pika aja mängu ka ei vaadanud, aga vist oli okei kommentaaride põhjal?

                            Keskkaitse on paljudel tiimidel olnud see koht kus kohe lagunema hakkab kogu tiim kui muutub, ntks Liverpooli kuldne jooks kus keskkaitsja muutustega muutusid nad jälle. Sitaks. Martinez tagasi jõuab, siis vaatame mis seisus oleme.

                            Aga emery villaga.... No ikka respect sellisele treenerile.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Esimest korda pärast kaotust selline tunne, et no jah, cool story bro.

                              Esimest korda üle väga pika aja mängu ka ei vaadanud, aga vist oli okei kommentaaride põhjal?

                              Keskkaitse on paljudel tiimidel olnud see koht kus kohe lagunema hakkab kogu tiim kui muutub, ntks Liverpooli kuldne jooks kus keskkaitsja muutustega muutusid nad jälle. Sitaks. Martinez tagasi jõuab, siis vaatame mis seisus oleme.

                              Aga emery villaga.... No ikka respect sellisele treenerile.
                              Jōuluvana vōiks sulle reaalsustaju tuua.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic Vaata postitust
                                See Rashford ikka top pede. Mōelge plz et, et olete oma tööl nii sitt kui ta ning siis lendate laivi blondeeritud juustega fuck yeah. Ulme, mis debiilikud tiimis ja ETH out, et ta sellist juustu platsile julgeb toppida.
                                Millest jutt käib? Jorss käis vanaema juures vist juukseid värvimas. Kahjuks sai tal vesinik otsa ja siis juukseid blondiks ei saanud. Värv meenutas ronkem mu koera pruuni fekaali kui blond.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X