320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    ei tea kas seal arsenali fännklubis vabu kohti on veel?
    Millega sa nõus oled?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust

      Millega sa nõus oled?
      ma võin teid seestpoolt õõnestada

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust

        Millest jutt käib? Jorss käis vanaema juures vist juukseid värvimas. Kahjuks sai tal vesinik otsa ja siis juukseid blondiks ei saanud. Värv meenutas ronkem mu koera pruuni fekaali kui blond.
        Rashford ongi tegelt üks koera pruun fekaal, millele lihtsalt suu-silmad-nina markeriga peale joonistatud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust

          Millest jutt käib? Jorss käis vanaema juures vist juukseid värvimas. Kahjuks sai tal vesinik otsa ja siis juukseid blondiks ei saanud. Värv meenutas ronkem mu koera pruuni fekaali kui blond.
          Mulle meenus Wes Brown tema soenguga. Ainult et Wes Brown mängis alati paremini, alati.

          Kommentaar


            Weghorst peale ka lõi? xD
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar




              Lõpuks ometi

              Loodetavasti Jimmy lööb laua (including ETH) puhtaks ja hakkab mingi aeg miskit positiivsemat arengut toimuma.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mister Vaata postitust
                https://twitter.com/ManUtd/status/1738952731597889973

                Lõpuks ometi

                Loodetavasti Jimmy lööb laua (including ETH) puhtaks ja hakkab mingi aeg miskit positiivsemat arengut toimuma.
                nooh ,ei tea mis see ten hangi minema löömine niipalju nüüd muudaks,alustaks ikka pigem ladvikust,kõigepealt muidusööjad nihhi ja siis edasi.
                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                Kommentaar


                  Mõtlen sama, et alustuseks võiks nihhi saata enamus kontori vennad, enamus mängijad ja ETH viimasena, kui miskit paremaks ei lähe.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Kui palju tal tegelikult otsustusvõimu saab siis olema? Enamusosalust sa ju ei saanud.

                      Mängule keskendudes - täna Villa, guudlakk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Kui palju tal tegelikult otsustusvõimu saab siis olema? Enamusosalust sa ju ei saanud.

                        Mängule keskendudes - täna Villa, guudlakk.
                        Eks sellest saab varsti rohkem aru, mis aga hakkab olema on kindel, et tuleb suurem läbi vaatus kogu jalgpalli organisatsiooni osas. Redcafes juba kirjutati, et kuni 300 inimese töökoht kontori osas võib olla ohus ja tuuakse sisse väliseid "eksperte".

                        See 25% on päris suur osalus, lisaks on keeruline hetkel mõista seda osa kui paljusid A ja B kategooria aktsiaid veel lähiajal turule tuleb ja kas Jimi meeskond soovib need ka omandada.

                        Väidetavalt on plaan paigas staadioni ümberehituse ja 300m investeeringuks treeeningkompleksi renoveerimiseks.

                        Aga nagu Sir Jim ütles, protsess tuleb pikk ja keeruline.

                        Kommentaar


                          Sir Jim on mingi 71, enne jōuab ta aeg kätte kui ta klubiga midagi sisulist selle 25%-ga teeb lol.

                          Kommentaar


                            Vōiks kellegi sackida küll muidu. Poolajal vōi nii.

                            Kommentaar


                              Siit tuleb jõulusaun! ​​​​​​

                              Kommentaar


                                Peded jäävad pededeks.
                                Endiselt seisukohal, et ETH out (lisaks 80% mängijatele ofc)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X