320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olles veits maha rahunenud, siis olen nõus, et tasub rohkem aega anda atra seada. Teine poolaeg oli ebanormaalselt üllatavalt hea ja sütitas lootuse, et ehk tõesti Ten Hagil mingi taktikaline mõistus siiski on. Jään huviga ootama, mida näitavad ~veebruari-märtsi mängud, kus loodetavasti enamus tiimi on taas jalul. Samas mängud Foresti ja Wigani vastu on must win, ükskõikk jooksku seal väljakul kasvõi ainult Kwambalad (kes muide on jumala positiivse mulje jätnud)

    Kommentaar


      Pole siin ammu käinud ja eriti veel poolajal kirjutanud, aga karikas sai nii täis. Rashford oli üks lemmikmängijaid ja tema esimese hooaja Off topic särkgi, aga selline poole vinnaga mängimine/jonnimine juba oma 20 mängu järjest saab lahendada ainult müügiga. Tegelikult eelmine hooaeg oli küll numbrite poolest hea, aga paljud väravad tulid sita iseka mängu juures. 26 aastane tiinekas, kes mängib oma samasugusele enda arust maailmanaba Sancho heaks. Ei oskaks eeldada, et omakasvandik saab paha õhk olla, aga tundub, et on. Ilmselt olid seda ka Pogba ja Lingard. Morol oli õigus, teatud mentaliteediga mängijatega, kes siiani klubis ei saagi midagi võita.

      Kommentaar


        Meil on äärmiselt vapustav oskus peaga vastu madalat kaitsemüüri joosta ja kuidagi siis ise endale värav lasta.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mister Vaata postitust
          No pigem kahjuks see võit lihtsalt pikendab häda ja viletsust. Nüüd võib rahus järgmised 7 tundi jälle mitte skoorida.
          Vaatamata löödud väravatele on see tiim endiselt väga halvasti manageeritud ja mingit organiseeritust ei paista ei kaitse- ega ründetöös.

          edit: tsiteerisin, et ManU skoorima hakkaks lõpuks. Nüüd peab veel peldikusse minema, tuleb teine värav ka.

          Kommentaar


            No ehk ikka hakkab 2024 ilma Erikuta...
            Täna näitas mees oma otsustega, et seal treeneripingil võib kasvõi Karel Voolaid olla, hullemaks ikka minna ei saa. Täiesti braindead vend.

            Kommentaar


              See oli ikka täispask mäng. Kaitses jätame mehed vabaks ja siis tõesti iga Vello lööb ära nendelt kohtadelt. Rünnak oli nii hambutu. Ei suudeta kahte ilusat järjest mängu kokku panna.

              Kommentaar


                Ma muidu olen ikka Mctomi kiitnud aga täna olid mõlemad väravad tema pealt. Kaitses ikka nii kohutav kui vähegi olla saab ja rünnakul oli ka täiesti 0 täna. Aga noh aasta lõppes nii nagu ta terve see aasta olnud on. Loodame, et uus tuleb parem. Soovin kõigile kaaskannatajatele kaunist vana-aasta lõppu ja punktide rohkemat saabuvat uut aastat.

                Kommentaar


                  Mina vaataks jälle Onana otsa. De geale sellised tavalised trennitõrjed need mis meile löödi. Ei olnud küll kõige parem mäng aga pingutati piisavalt, et oleks pidanud siit võiduga lahkuma. Ootan vigastatud mehi tagasi aga iga mänguga jälle mõni mees vähem hoopis.
                  pingilt polnud ka kedagi peale Amadi tuua
                  Peale seda kui Dalot sai Liverpooli vastu 2 kollast vaidlemise eest olen hakanud tähelepanelikult kohtuniku jälgima ja tekkis küsimus kuidas see võiduvärava autor kahte kollast ei saanud? Esmalt tegi tagasi kui arvas et tema vastu tehti viga, esimene kollane, siis sõitis tagant sisse järgmisele mehele ja lõpuks läks veel agressivselt kohtunikuga vaidlema, kolmas kollane. Dalot sai hoopis kollase kui läks ilmselt sama asja küsima.
                  ​​​​​​

                  Kommentaar


                    Kaitsetöö on koomiline (olematu), igas mängus lastakse selliseid väravaid lüüa.

                    Ulme ju, kuidas sellised vennad nagu Antony mängivad Unitedis. 20 mil ta eest oleks ka ülemaksmine. Tal on 2023 a. 33 PL mängust 1 värav. Liigas siis Unitedil aasta lõpuks 20 mänguga ainult 22 väravat. Halvemad on ainult Sheffield (15) ja Burnley (20). Lutonil on väravaid rohkem kirjas. Lutonil.

                    Kommentaar


                      Kas ma olen tulemusest üllatunud? Ei

                      Kuid ma ei saa aru teatud lüketest, mis juba eos normaalne fail tundub. Eriksen on kaitsefaasis nõrk, eriti kiirrünnakute kaitsmisel, kus ta ei kipu tagasi jõudma. Ja siis võetakse poolajal 3st poolikust välja see ainuke vend, kes kaitsefaasis korralikult toimetab. McT ju uitab täiesti suvaliselt ringi kaitsefaasis, ta ei saa aru mitte midagi sellest, kus vastased asetsevad ja kuhu liikumas on…fcn piinlik on vaadata.

                      jah, meil on palju vigastusi. Aga no kurat, enamus punktikaotused on lihtsalt debiilselt kandikul vastastele antud. Ja kas EtH-l on lepingus mingi kohustus 4-2-3-1 mängida?

                      Kommentaar


                        Lugedes ja kuulates ETH viimaseid sõnavõtte - ta juba hoiakuliselt positsioooniga, kus ta otsib kaitset endale ja tiimile. Aga sisu ja fookus on juba paraku kadunud nendes sõnavõttudes. Kogu suund sinna, et ta vigastuste tõttu ei ole võimeline a-game näitama ja põhjendused olemas, et kuidas muidu tuleks. Tõsi, Aston Villa mäng mingil määral näitas, et vähemalt meeskonda ta kaotanud ei ole. Ei teagi, kas see hea või halb.

                        Aga faktid on selles osas kurvad, et ta ei ole suuteline vigastuste keskel mängu muutma ning usaldab ikkagi a la Trashfordi vasakul või vahetab Mainoo MCT vastu viimatises mängus. Viimase vahetuse kohta tuli isegi klubilt mingi selgitav pressikas, sest absull kõik said aru, et see oli vale lüke. Olevat tahtnud "energiat" keskväljale...

                        Teine asi on see, et kuna klubis on protsessid putsis, jäi talle ka värbamise temaatika.. Ja selle tulemuseks on mees nimega Antony, kelle puhul ka kõige jalgpallikaugem inimene saab aru puudustest esimese 2 mänguga hiljemalt. Ja selle eest me maksime 100 milli ja istume nüüd sita otsas, sest amordi pärast me ei saa isegi tasuta teda ära anda. Rääkimata sellest muidugi, et sellise palgaga keegi teda ei taha ka. Aga ETH tõmbas poisi peale.

                        400+ milli on ühe treeneri alla läinud ja oleme tekitanud olukorra, kus kaitses parimad vennad on Maguire ja Evans, ründes kasutame noorte produkti ja keskväljal vahetame Mainoo McTominay vastu, sest "äkki saame energiat".

                        Ronny on küll vend, keda normaalselt toimivas tiimis pikas vaates näha ei tahaks, aga vend paneb aastaga 50 kolli 38 aastasena. Vastas küll mingid suva rätipead ja homofoobid, aga ikkagi.

                        Kui kuskil on homokari, siis see on see klubi ja see peatreener tundub olevat esimene vend, kes põlvili või selili viskab.

                        Kommentaar


                          undefeated see aasta.. aga mingid mägrad ikka pauguvad.

                          Kommentaar


                            Kas mitte Antony oma esimesed paar Unitedi mängu ei olnud mitte üsna hea ja isegi siin sai lugeda arvamusi, et vend tõi võitlejamentaliteeti ning ammu oli sellist meest vaja? Ja siis kaotas oma oskused üleöö. Ajaxis tema mänge ei näinud (midfielder oskaks kindlasti sõna võtta) aga ei ole võimalik, et ta seal sama kesiseid etteasteid tegi. Miski või keski ta ära pidi kohitsema.

                            Edit. Nagu OGS omal ajal. Interim periood oli veatu ja pärast lepingut enam ei viitsinud.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                              Kas mitte Antony oma esimesed paar Unitedi mängu ei olnud mitte üsna hea ja isegi siin sai lugeda arvamusi, et vend tõi võitlejamentaliteeti ning ammu oli sellist meest vaja? Ja siis kaotas oma oskused üleöö. Ajaxis tema mänge ei näinud (midfielder oskaks kindlasti sõna võtta) aga ei ole võimalik, et ta seal sama kesiseid etteasteid tegi. Miski või keski ta ära pidi kohitsema.
                              Mul jättis süda lööke vahele, et kas ise ka. Kuna mitu kontot, siis pidin läbi scrollima alates Antony tulekust, aga õnneks ise võtsin esimest korda tema puhul sõna (loodan, et on nii) selles kontekstis kus JuriM 26.01.2023 ütles:

                              "20 mänguga 5 väravat, esimesel hooajal sellisel tasemel seni alles ehitusjärgus meeskonnas, täiesti ok ju. Kui hooaja lõpuks saab 10 kokku on fain.​
                              " ja ma vastasin, et:

                              "Sa räägid Antonyst? Krt ma arvasin, et ma jalgpallis nii biiti ei jaga, aga... tundub, et siin minust hullemaid vendi. Mida see kümme kolli sulle annab kui sul on meeskonna dünaamika pekkis ja parem äär on "edasi-vasakule-sisse" või "edasi-tagasi". Jube raske on seal kaitsjana käituda küll. Vend oma 20 mänguga paremale jalale võtnud 2 palli vb. Päris selle näitega ehk Robbeniga ei võrdleks. Sitaks situatsioone loob ka, eksole?"
                              Seda võitjamentaliteeti tõi Licha, kuna mõlemad Ajaxist ja kuskilt sealt kaugemalt maalt, siis sul vb võis sassi minna. Kunagi mingi hetk vist ühe mängu kontekstis sai Antonyt kiidetud, aga ma kippusin siis seda va nektarit liiga palju tarbima.

                              Kommentaar


                                Reguilon saadeti Tottenhami tagasi.

                                Hannibal, Onana, Amad, Amrabat Aafrika karikale

                                No siin tuleb loota, et Martinez, Casemiro, Mount, Maguire kiiremas korras kõik tagasi on( juttude järgi nagu peakski olema).

                                Igasuguseid muid kõlakaid ringleb ka lahkujate osas- Martial, Varane, Sancho nt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X