320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Pigem ma olen ettevaatlikult optimistlik, mitte et Rashford, Bruno või Eriksen on nüüd järsku kategoorias kui "poiss kes ei tohiks kunagi jalgpalli mängida". Selleks on tipptiimides konkurents, et need kes täidavad meeskonna treeneri juhiseid paremini ja kes suudavad mängudes paremini esineneda saavad mängida - kui sul on pool hooaega pmst korraga 10 meest 23s't katki või haiged vms, ühesõnaga on järsku pupus, sest konkurents puudub - alati on keegi vigastusega väljas või alles taastumas.

    Kommentaar


      Veits hakkab see "pool meeskonnast vigane vms" plaat üle viskama. Ka vastastel nagu Chelsea, Spurs, Pool, Newcastle, Brighton jne kõigil on vääga suured probleemid vigastustega olnud tänavu. Manu pole ainuke.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Veits hakkab see "pool meeskonnast vigane vms" plaat üle viskama. Ka vastastel nagu Chelsea, Spurs, Pool, Newcastle, Brighton jne kõigil on vääga suured probleemid vigastustega olnud tänavu. Manu pole ainuke.
        Ja me oleme nende kõigiga punktidega umbes samal tasemel ju? Kõik eelnevad võrdlevad meid Arsenali, City ja Liverpooliga atm.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

          Ja me oleme nende kõigiga punktidega umbes samal tasemel ju? Kõik eelnevad võrdlevad meid Arsenali, City ja Liverpooliga atm.
          Kui te väravaid lööma ei hakka, milles olete ETH tüürimisel kogu aeg olnud kehvad ning kuhu olete teinud suuri oste (1+1 = perse), siis esikümnesse jäämine saab olema raske.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas poldake Vaata postitust
            Ma ise arvan, et Awb mängis vasakul sest ta on kaitse faasis parem ja Werner pole eriline oht
            kas tõesti var isegi ei vaadanud seda olukorda kus carnachot kahe käega kinni hoiti karistusalas
            Oleks pidanud terve meeskonnaga kohtuniku juurde jooksma ilmselt kui penaltit tahad. Meenub see rodri penalti meie vastu.
            See poleks ilmselt midagi muutnud, sest oskame ikka vastastele kohe väravaid vastu kinkida.
            AWB mängis vasakul , sest nädal aega harjutati liinis, kus Shaw oli vasakul ja Dalot paremal. Shaw aga läks katki. Ja loogika oli siis selles, et selle asemel et teha kaks vangerdust , tehti üks.
            AWB oli täitsa okei.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust


              Pigem ma olen ettevaatlikult optimistlik, mitte et Rashford, Bruno või Eriksen on nüüd järsku kategoorias kui "poiss kes ei tohiks kunagi jalgpalli mängida". Selleks on tipptiimides konkurents, et need kes täidavad meeskonna treeneri juhiseid paremini ja kes suudavad mängudes paremini esineneda saavad mängida - kui sul on pool hooaega pmst korraga 10 meest 23s't katki või haiged vms, ühesõnaga on järsku pupus, sest konkurents puudub - alati on keegi vigastusega väljas või alles taastumas.
              Nasfal paneks ka mingeid videosid kokku kui oskaks ja oleks aega. Siis oleks Chelsea taktika parim ja max sõda Guardiola vastu nö. Ainuke asi, mis puudu jäävat olevat see, et Mudryk veel nata noor ja küll areneb ning eks siin-seal vigastusi.

              Kommentaar


                20 LEGEND

                Kommentaar


                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic Vaata postitust

                    Nasfal paneks ka mingeid videosid kokku kui oskaks ja oleks aega. Siis oleks Chelsea taktika parim ja max sõda Guardiola vastu nö. Ainuke asi, mis puudu jäävat olevat see, et Mudryk veel nata noor ja küll areneb ning eks siin-seal vigastusi.
                    Ma olen tõeline jalgpallifänn ehk ma tulen oma urust ainult siis välja kui päike paistab ja aeg on loorbereid lõigata. Kui asjad on putsis nagu praegu, siis ma mängin peitust.

                    Kiire edit ka

                    Muidu Manu on pede klubi ja kõik manu fännid on ka peded. Kui ma seda ei toonitaks, siis ma rikuks oma siin teemas käimise traditsiooni.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                      Ma olen tõeline jalgpallifänn ehk ma tulen oma urust ainult siis välja kui päike paistab ja aeg on loorbereid lõigata. Kui asjad on putsis nagu praegu, siis ma mängin peitust.
                      See üliokei taktika. Mõtle kui sa oleks see vend, kes praegu seal chelsea teemas mingit ila ajaks ja seletaks, kuidas kohe hakkab tulema ja tegelt okeid poisid, tiim ja valitet strateegia nö.... licalt need paar vigastust kõik puci keeranud!

                      Kommentaar


                        Omar Berrada uueks CEO'ks tuli kui välk selgest taevast. Tuus uudis ja loodetavasti tuuakse veel kõva taustaga ja tõetatud eduga proffe tiimi tuhast üles ehitama. Ratcliffe on alguse põhjal küll oluliselt positiivsema mulje jätnud, kui oleks osanud oodata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mister Vaata postitust
                          Omar Berrada uueks CEO'ks tuli kui välk selgest taevast. Tuus uudis ja loodetavasti tuuakse veel kõva taustaga ja tõetatud eduga proffe tiimi tuhast üles ehitama. Ratcliffe on alguse põhjal küll oluliselt positiivsema mulje jätnud, kui oleks osanud oodata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                            See vastav inimene väidetavalt siiski juba 2022 aastast klubis olnud.

                            Kommentaar


                              JuriM ja plastic teeks kahekesi sellest klubist ka parema kui see praegu on. Selle uue CEO värbamise osas ise loeks ehk sisukaimalt positiivseimana välja just seda, et... "räägi-mis-sa-räägid-aga-tõmba-nahhui" vanade C suite või juhtivate vendade osas. CEO tase ei ole ka päris see, et "näitame muutuseid, et fänne rõõmustada".

                              Seega elame näeme. Äkki keegi võtab Antony ära kui pool palka peale maksame. Ona aga paneks siis kui see trashord rahaks tehtaks. Viimase osas eks suuremad mängud ja värgid ja särgid jne, aga noh lihtne inimene võib vähemalt unistada.

                              Kommentaar


                                Hannibal, Sancho välja laenatud. Kohe ilmselt ka Pellistri. Lisaks käis Martial opil ja ka pikalt väljas. Arvestades impotentset ründemängu ja eelpoolkirjutatut, siis arvaks, et tuuakse mingi ründelahendus veel selles aknas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X