320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Ära seda venda postita pmst, ta on persona non grata. Täiesti mõttetu mees.
    miks?

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

      Ära seda venda postita pmst, ta on persona non grata. Täiesti mõttetu mees.
      mul pole halli aimugi, kes ta on, aga

      in non-diplomatic usage, referring to someone as persona non grata is to say that the person is not popular or accepted by others.

      videol on kahe päevaga 136 000 vaatamist.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

        Ära seda venda postita pmst, ta on persona non grata. Täiesti mõttetu mees.
        See on ainult sinu arvamus. Ta julgeb ka ManU vastu rääkiga mõnel teemal, mis Sulle vastukarva läheb muidugi. See ei tee tast siin mingit blacklisti tüüpi. Tegemist on ühe edukaima jalka juutuuberiga UK-s. Minu lemmik ta ka pole, sest jutud Liverpoolist on sageli kallutatud, aga see selleks. A on teemasid mis ta on päris hästi üles võtnud. Aaaga okei, ma siin teemas tõmban siis tagasi, muidu lahkud ka veel foorumist, siin varsti üldse enam kedagi pole.

        Kommentaar


          Loog Goldbridge ja United Stand on lagi asi. Huvitavad jutud, suht realistlik vaade ManU asjadele, iga nädal Fabrizio ja Ben Fosteriga podcastid. Lisaks intekad mängijatega jne. Ma ei tea kuidas teiste klubide fännikanalid on, aga see united stand on suht proff asi.

          Kommentaar


            Algselt postitas nimastain Vaata postitust

            miks?
            Enamus vihkab teda Redcafe's kuna ta siin mingi hetk avalikustas klubi asju mis ei oleks tohtinud lekkida ja müüs klikke selle pealt. Kui need Antony ja Sancho jamad aktiivsed olid jne. Ja iga Rashfordi väike eksimus on ka kohe võimalikult rõhutatud, et jumala eest olla nagu Elu24 vms. Mina pole ühtegi ta videot kunagi vaadanud, aga ta on juba selline veidi peast "Varro".

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust

              Enamus vihkab teda Redcafe's kuna ta siin mingi hetk avalikustas klubi asju mis ei oleks tohtinud lekkida ja müüs klikke selle pealt. Kui need Antony ja Sancho jamad aktiivsed olid jne. Ja iga Rashfordi väike eksimus on ka kohe võimalikult rõhutatud, et jumala eest olla nagu Elu24 vms. Mina pole ühtegi ta videot kunagi vaadanud, aga ta on juba selline veidi peast "Varro".
              Kui mängija avalikustab asju, mida ta ei peaks, siis ei ole süüdi juutuuber või ajakirjanik, vaid mängija.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                Mina pole ühtegi ta videot kunagi vaadanud.
                nojah, see ütleb kõik ära. Aga jumala norm, et sellest räägitakse. Nagu plastic ütles, siis kui mängijad ise asju lekitavad, on nad ise taunid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas nimastain Vaata postitust

                  nojah, see ütleb kõik ära. Aga jumala norm, et sellest räägitakse. Nagu plastic ütles, siis kui mängijad ise asju lekitavad, on nad ise taunid.
                  Täispikka noh siis, klippe kahjuks näinud küll, suht eww

                  Kommentaar


                    Teisel lehel varsti teema.

                    ulme, mis sitakotid väljakul. Ja palun saatke see trashford minema. Tegelt ka. Klibi kõrgeima palgaga mängija, kelle eest saaks suurima ülemineku tasu. Mitte tänase, vaid mineviku taseme pealt pluss instagrami pärast. Aga ta on ju rumal oma põhitegevuse osas.

                    Kommentaar


                      Milles see Rashford süüdi on. Kõik mehed kuidagi uimased ja jäävad hiljaks igale poole. Tahaks uskuda, et brentfordi mehed käisid ka koondises mängimas aga meie omad ainult kuidagi väsinud/uimased.
                      Kuhu kadus see võitlus tahe mis oli Liverpooli vastu. Oleme ikka sama halvad aga võitlstahe on see mis mänge võidab

                      Kommentaar


                        Goal attempts 31 - 10 ....

                        Käi vttu ETH

                        Kommentaar


                          Saad läbi häda 1:0 ette, 3min kannatada lòpuvileni…aga sa lased kohe 1:1 lüüa.. Sacks of fcn shit…

                          Kommentaar


                            vana hea ebastabiilsus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas poldake Vaata postitust
                              Milles see Rashford süüdi on. Kõik mehed kuidagi uimased ja jäävad hiljaks igale poole. Tahaks uskuda, et brentfordi mehed käisid ka koondises mängimas aga meie omad ainult kuidagi väsinud/uimased.
                              Kuhu kadus see võitlus tahe mis oli Liverpooli vastu. Oleme ikka sama halvad aga võitlstahe on see mis mänge võidab
                              Väga paljud on süüdi. Klubi, mitmed mängijad. Ja rashford eriti. Walk the talk ja nii lihtne ongi.

                              või kui klubi ainuisikuliselt süüdi selles, et see loll lohh saanud mingiks kõrgeima palgaliseks talismaniks, siis ma fännina elan selle lohhi peal välja. Kapiish? Muidu keegi ummamuudu küsib veel, et milles pogba süüdi oli või milles antony süüdi on.

                              erinevalt kahest lohhist sa antony puhul saad vähemalt aru, et vend annab parima. Kahjuks ta sitt, aga annab parima. Trashford ja pogba on ja olid mingid lollid peded, kellel alati sada häda. Null respekt ja töökus neil lohhidel.

                              Kommentaar


                                Peale seda hooaja avamängus wolvesi vastu vist teine kõige sitem esitus meilt. Absoluutselt kõik mängijad tegid kohutava esituse või oli see mingi brentfordi elu mäng. Või meestel juba mõtetes hooaeg läbi, kellegil polnud täna tahtmist mängida. Kui arvestada, et me ei viitsinud mängida siis viik väga hea tulemus.
                                Chelsea vastu mäng pohhui aga Kloppi võiks ikka ilma võiduta ära saata old traffordilt, siis võtke ennast kokku

                                Kommentaar

                                Working...
                                X