320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esimene poolaeg goal attempts 0 - 15

    Manchester United. Kodus.

    Paln ärge ajage siin mingit hülgemöla juhtkonna ja klubistruktuuri kohta enam ETH kaitseks.
    Jah, probleemid on klubis hetkel pea igas osakonnas ja tasandil, aga kui meeskond teeb ikka nõnda tõsise taandarengu nagu hetkel 2 hooaja vahel ETH all, siis ei saa enam vabandusi sellise amatööri backimiseks vastu ju võtta. Kõige katastroofilisem ongi, et tema arust ilmselt hetke mängupildi järgi vääriks United võitu vmt "Trust the process!"

    Ok vaaatasin miskipärast esimest poolaega siiski, juu olen massohistlik, aga nüüd tõesti kõik selleks hooajaks.

    Kommentaar


      Oma kapifänlusega magad head väravad maha, mis bussiparklas lüüakse.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Suht Pask esimene, suht hea teine poolaeg

        Kommentaar


          Tulemus oli suht okei. Kaitse on muidugi juust

          Kommentaar


            Ten Hag’s side have conceded 308 shots in their past 14 games but goal stats show this weird openness is hard for opponents to deal with


            Jonathan Wilsoni sulest jälle puhas kuld tegelikult.

            Kommentaar


              Kommentaar


                suht 11 halba hooaega seljataga ka nii et ehk oli aeg

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Nüüd oleks ideaalne aeg ETH lõpuks sackida. Saaks FA cup'iks sellise bounce'i efekti ehk.

                    Bornemouth on nagu prime time Brasiilia koondis Unitediga mängides

                    Kommentaar


                      Kaitse on suht Rahvaliiga hetkel küll.

                      Kommentaar


                        Ootan selle mehe kommentaari, kes kogu aeg kirjutab peded või midagi sellist
                        Ma vaatan mängu ja väga ei huvita mis seis jääb, sest pole enam väga millegi peale mängida ja tundub, et mängijatel sama seis. Krt proovige vähemalt, häbi peaks olema. Tahaks näha neid noortemeeskonna mehi rohkem väljakul, et saaks pildi mis meil seal on. Ok täna kambwala on mõlemas väravas süüdi aga need vähemalt tahavad ennast tõestada.

                        Kommentaar


                          Casemiro jalgadest pole enam küll midagi järel, see eelmine hooaeg jäi tema luigelauluks. Võib kuskil Araabias või kodumaal veel pensioniraha koguda, aga Premmi kiirus on talle juba liiga palju.

                          Kommentaar


                            Täna on siis see päev kui kohtunik kinkis meile. Penalti mis saime oli väga pehme ja penalti mille ta andis meie vastu ja var ära võttis oli ka mulle arusaamatu. Ja kõigest hoolimata saime ikka ainult viigi. Ma saan aru, et kaitseliin iga mäng uus vigastuste tõttu aga ma hakkan ka lõpuks ten hagis kahtlema. Absoluutselt kõik vastased on meist üle viimasel ajal. Samas kui meenutad Arteta esimest kaht hooaega ja kuidas siis äkki hakkas minema. Mingit southgate ja Potterit ma küll ei tahaks treeneriks. Annaks ten haagile ühe hooaja veel ja suvel mõne korraliku täienduse ja kui siis ka ei tule

                            Kommentaar


                              Wow, see oli korralikult kohtunike poolt viigile tassitud. VAR sekkus (võib-olla korrektselt? aga suht piiri peal) Bournemouthi pendla puhul, aga see ManU saadud pennal oli küll täielik nali ja VAR vaatas tuimalt pealt

                              Kommentaar


                                nüüd võiks hooaja ära lõpetada ja mängijate müügiga tegelema hakata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X