320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti kohutav pask mis seal täna toimus. Treener treeneriks, aga kurat mängijatel peaks ka häbi olema, sa saad 100-300k nädalas ja ei suuda kurat see 90min ära mängida. Täiesti ideetu toimetamine. Isegi kui treener paneb plaani paika ja mehed seda ei täida, siis pole vahet kes seal pingil on.
    Lõpuks tundub mulle, et meil on viimased 3 treenerit olnud sama muster. Esimene hooaeg hea ja siis teine paras katastroof sinna otsa. Vahet pole, on see olnud Mou, Ole ja nüüd ETH. Ma vaataks sügavalt mängijate otsa ka kes selle perioodi kõik kaasa on teinud, sest kuskilt peab see ussitamine tulema. Ma loodan, et suvel müüakse enamus sellest jamast maha ja lähme kasvõi noortega, sest nemad tahavad vähemalt mängida. Viimased 13 aastat paras agoonia mõne positiivse erandiga.

    Kommentaar


      kui hullult saavad mängijad ennast täis sittuda, kahjuks polnud pingilt kedagi võtta

      Kommentaar


        Algselt postitas Tzaby Vaata postitust
        Ma loodan, et suvel müüakse enamus sellest jamast maha ja lähme kasvõi noortega, sest nemad tahavad vähemalt mängida.
        Kes sellist puitu soovib?Eriti veel sellise palgaootusega

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Suur võit ManUle. Selline esitus võib meeskonnale hooaja lõpuks indu anda ja Intertoto karikasarja koha anda.

          Fa Classic!
          Ten Hagile tühi tšekk ja vähemalt 3 aastat pikendust, uus bussijuht on nagu maast leitud

          Kommentaar


            Algselt postitas moz Vaata postitust

            Kes sellist puitu soovib?Eriti veel sellise palgaootusega
            Andku tasuta, väga vahet ei ole. Palka võiksid ka tulemuste pealt saada, praegu on suva mida seal väljakul teed, plekk tuleb ikka kontole.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mister Vaata postitust
              Kusikud United FC
              Ja super vahetused ja game management taas ETH'lt ofc. Loodetavasti seal VIP loozis otsus ära tehtud ta suhtes täna.
              Manu pink on õhem kui Passa Riksi bemmi kummid. Ja 3 - 0 pealt peaks pohh olema keda mängu paned. Võttis teismelised välja ja pani kogenumad sisse.
              City vastu umbes 5 prossu võimalus tulemust saada aga see ainuke mäng, kus pinget veel.
              Ega see pole pole mingi City või Chelsea kus klubi mehi täis. Meil piiratud valik ja peab panema ka neid mängu, keda ei tahaks. Pocc ei saa isegi Chelseaga hakkama kus mehi mitme meeskonna jagu ja kõik peaks olema piisavalt tasemel, et euro kohale saada
              Ma hoiaks 10 haagi alles, sest võimalikud uued treenerid oleks sitemad variandid.

              Kommentaar


                Imetlusväärne, kuidas ManU nii kiirelt jõudis üle ookeani Boston Celticsi vastu mängima...

                Kommentaar


                  ei tea kas homme tuleb sir jim kotiga kontorisse?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tzaby Vaata postitust
                    Täiesti kohutav pask mis seal täna toimus. Treener treeneriks, aga kurat mängijatel peaks ka häbi olema, sa saad 100-300k nädalas ja ei suuda kurat see 90min ära mängida. Täiesti ideetu toimetamine. Isegi kui treener paneb plaani paika ja mehed seda ei täida, siis pole vahet kes seal pingil on.
                    Lõpuks tundub mulle, et meil on viimased 3 treenerit olnud sama muster. Esimene hooaeg hea ja siis teine paras katastroof sinna otsa. Vahet pole, on see olnud Mou, Ole ja nüüd ETH. Ma vaataks sügavalt mängijate otsa ka kes selle perioodi kõik kaasa on teinud, sest kuskilt peab see ussitamine tulema. Ma loodan, et suvel müüakse enamus sellest jamast maha ja lähme kasvõi noortega, sest nemad tahavad vähemalt mängida. Viimased 13 aastat paras agoonia mõne positiivse erandiga.
                    Aa sa mõtled, et “see whre they play, how they play, if they play” vä.

                    Julm tegelt, et Morole anti luuki, aga 10 Hag ei saa isegi sellist lauset visata.

                    kuigi morol koguaeg tõsi olnud

                    Kommentaar


                      Kõik üritavad järsku meile nüüd Thomas Tuchelit sokutada.

                      Kommentaar


                        "Sokutama" on vist päris täpne väljend antud olukorras. Nimelt "sokk" on teisisõnu udu (inimene, kes ei saa hakkama, ei saa asjadest aru, ei oska midagi teha, on lihtsalt õnnetu jne). Ehk siit siis "sokutada" võiks teisisõnu olla sama, mis udutama jne.
                        #soccernetikool
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Kõik üritavad järsku meile nüüd Thomas Tuchelit sokutada.
                          Palju õnne kui see peaks ka nii minema. Las jätkuda põud.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust

                            Palju õnne kui see peaks ka nii minema. Las jätkuda põud.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                See video võtab osaliselt kokku selle, miks ma ei taha ega suuda seda tiimi see hooaeg enam vaadata. Nii palju treeneri kui ka mängijate poolseid brainfarte ja debiilsusi, iga faking mäng. Seda on lihtsalt nii piinlik ja hale vaadata…eriti kui mõelda mis oskused neil mängijatel tegelikkuses on(vòi tra olid? Hui teab enam)… Aga see kiilakas platsi ääres reaalselt nagu prooviks leida optsioone, kuidas kinga saada…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X