320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas poldake Vaata postitust

    Repect mees. Sa oled tõeline fänn, isegi mul on mõni mäng vahele jäänud
    Panin käima et vaadata kaua läheb et mu ennustus täppi läheb, peale esimest väravat panin ka kinni, sealed the deal for me.

    Kui kuskil on veel mõni ManU fänn, kes sellesse treenerisse usub, siis külaskäik vaimse tervise arsti juurde peaks olema kiiremas korras plaanis. Võin panna siia veel mõned statistilised pildid mida Sky sportsis hiljuti näidati selle tiimi kohta, kui ikka on klapid ees nt. Ainuüksi selle vaidluse pärast on siin teemas tahtmist kirjutada, kes ETH jätkamise poolt on olnud ja ei ole kaua aega tagasi kus neid veel leidus.

    Loomulikult me soovime et annate talle veel 5-10a lepingu pikendused - vähem konkurentsi. Olid ajad kus teile ära tegemine siis kui teist ka platsil mehemoodi asja oli, tundusid magusamad. Noh, kaua sa seda maas lamajat lööd.

    Miks keegi midagi räägib analüüsivalt nt Casemirost, miks te arvate et Real Madrid ta müüki pani? Sest tema best before oli ammu juba ukse juures, see oli täiesti lühinägelik ost. Sellest mehest ei ole enam Sheffieldile ka kasu siin liigas.

    Bruno võiks mingi hea klubi eest mängida ja suudaks Portugali eest tõeliselt meistervormi jõuda. Rashford peab 100% lahkuma et tal üldse jalad perse alt välja tuleks.

    Full clearout needed, aga seda ei tule, liiga keeruline jne, aga see on just see mida see koht vajab. Õnneks teil seal juhtkonnas midagi muutus, väike päike.

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust

      Kui kuskil on veel mõni ManU fänn, kes sellesse treenerisse usub, siis külaskäik vaimse tervise arsti juurde peaks olema kiiremas korras plaanis.
      JuriM entered the chat

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust

        Panin käima et vaadata kaua läheb et mu ennustus täppi läheb, peale esimest väravat panin ka kinni, sealed the deal for me.

        Kui kuskil on veel mõni ManU fänn, kes sellesse treenerisse usub, siis külaskäik vaimse tervise arsti juurde peaks olema kiiremas korras plaanis. Võin panna siia veel mõned statistilised pildid mida Sky sportsis hiljuti näidati selle tiimi kohta, kui ikka on klapid ees nt. Ainuüksi selle vaidluse pärast on siin teemas tahtmist kirjutada, kes ETH jätkamise poolt on olnud ja ei ole kaua aega tagasi kus neid veel leidus.

        Loomulikult me soovime et annate talle veel 5-10a lepingu pikendused - vähem konkurentsi. Olid ajad kus teile ära tegemine siis kui teist ka platsil mehemoodi asja oli, tundusid magusamad. Noh, kaua sa seda maas lamajat lööd.

        Miks keegi midagi räägib analüüsivalt nt Casemirost, miks te arvate et Real Madrid ta müüki pani? Sest tema best before oli ammu juba ukse juures, see oli täiesti lühinägelik ost. Sellest mehest ei ole enam Sheffieldile ka kasu siin liigas.

        Bruno võiks mingi hea klubi eest mängida ja suudaks Portugali eest tõeliselt meistervormi jõuda. Rashford peab 100% lahkuma et tal üldse jalad perse alt välja tuleks.

        Full clearout needed, aga seda ei tule, liiga keeruline jne, aga see on just see mida see koht vajab. Õnneks teil seal juhtkonnas midagi muutus, väike päike.
        Vaata selle oma viimase lausega sa ütlesidki enamuse ära mis on vaja öelda. Me oleme sellise tulekahju kustutamisega tegelenud juba üle 10 aasta, iga kord kui 3 võitu järjest tuleb geneeritakse juba uus pealkiri, kuidas me oleme uue suuna leidnud ja nüüd tuleb ja tuleb.

        Tegelikkus ongi see, et peatreener üksi ei peaks vastutama selle eest, et meeskond on väga kehvalt komplekteeritud ja mingil ajal visati neid 200k, 300k, 350k nädalas lepinguid igale vähegi pealkirju tootvale mängijale. Erik Ten Hagi tulemused on sel hooajal olnud alla igasugust arvestust, isegi kui me peaksime FA Cupi võitma. Küll aga siin kohal tulebki teha see analüüs, kas ta on võimeline päris korralikus taustsüsteemis paremat tegema ( näide eelmine aasta ju suutis!). Või oli see ta lagi. Lisaks sinna see fakt, et millist jalgpalli kultuuri me tahame akadeemiast alatest kõikides tiimides mängida ja see peab olema samasugune.

        Kommentaar


          Minule meenutab ETH sellist isehakanud hellitatud monarhi. Pole vist päris see tüüp, keda teil vaja.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Minule meenutab ETH sellist isehakanud hellitatud monarhi. Pole vist päris see tüüp, keda teil vaja.
            Mis koha pealt, kogu tema üldine olek ja sõnastus on jätnud temast väga intelligentse ja sihikindla mulje pigem.

            Kommentaar


              Ma polegi öelnud, et ta on rumal. Sihikindlus on tore, kui sa aga suhelda (s.h kuulata) ei oska, siis... oledki see, keda ennist kirjeldasin.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Ma polegi öelnud, et ta on rumal. Sihikindlus on tore, kui sa aga suhelda (s.h kuulata) ei oska, siis... oledki see, keda ennist kirjeldasin.
                Too mingi näide vms?

                Kommentaar


                  Selliseid torbikuid ei paneks isegi SAF ja Pep koos mängima

                  Kommentaar


                    JuriM, kusjuures olen isegi päris kindel et ETH saab kuskil järgmises kohas täitsa viisakalt hakkama, aga mitte sellist staaride paraadi ja keerulise õhkkonnaga kohta tüürida. Temas ei ole seda kokkukukkunud maja renoveerijat, pigem väike remont või uusarendus n-ö ja kuskil hoopis väiksema pingega kohas, mitte "pealinnas".

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                      JuriM, kusjuures olen isegi päris kindel et ETH saab kuskil järgmises kohas täitsa viisakalt hakkama, aga mitte sellist staaride paraadi ja keerulise õhkkonnaga kohta tüürida. Temas ei ole seda kokkukukkunud maja renoveerijat, pigem väike remont või uusarendus n-ö ja kuskil hoopis väiksema pingega kohas, mitte "pealinnas".
                      Vot sellega nõustun. Seega ma tahaks näha, et me suudaks selle õhu lahti keerutada ja ülemakstud staarid vajadusel minema peksta ja äkki ei olegi ETH enam see kõige lollim treener ever. Siiani on sel hooajal feilinud nii treener, kui tagatuba kui ka paljud mängijad individuaalselt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                        Too mingi näide vms?
                        Vaata mängijaid - kas nad annavad endast parima?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                          Vaata mängijaid - kas nad annavad endast parima?
                          Ma ei näe hetkel põhjusi miks nad ei peaks - nii öelda riietusruumi* ei ole ETH kindlasti kaotanud. Mourinho oma aja lõpus ja Ragnick kes kunagi mängijaid enda poolele ei võitnudki on siin näited mil see juhtus.

                          Hetkel tundub, et kõik on väga selle taga, kuni me saame Dan Ashfordi paika ilmselt ja võibolla keegi veel kes sinna juhtimisse tuleb. Ma tahaks näha, et me jõuaks sinna punkti ja siis juhatus ütleks kindlalt välja, et näe ETH saab uue lepingu või, et saab meie täieliku toetuse, et rakendada oma visiooni täielikult - mitte käed selja taha seotult nagu see hetkel on olnud. Või siis, et näe me rääkisime oma visioonist ja treeneri visioonist ning otsustasime kokkulepel lahku minna ning otsime uut peatreenerit kes vastab meie ambitsioonidele.

                          Selline limbo periood tuleb lihtsalt üle elada, see on kõige raskem.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Eriksen, Mount, Casemiro, Rashford, Antony, Martial pole tegelikult nii kehvad, kui nad välja paistavad. Lisame siia ka CRi ja Sancho. Lisaks veel ka CRi ajastu Bruno.
                              Liiga palju kvaliteetset kraami, kes on ühel või teisel moel segaduses. Ja hetkel me veel isegi ei räägi sellest, mida te väljakul teete - vigane kaitseliin või mitte.
                              Paistab, et ETH kipub jänni jääma loominguliste mängijatega.

                              Kui Manu eesmärk on Theather of Dreams, siis lisaks sihikindlusele (mis on nii ehk naa tipp manageril olemas) on vaja ka šarmi ja empaatia võiks ka olla laiahaardelisem. Vähe rohkem Ted Lassot.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Sancho näide on väga kohane. Manus, täielik kaigas, ma ei mäleta ühtegi ilusat liigutust ta poolt. Mõned väravad küll lõi.
                                Nüüd Dortmundis, täiesti teine inimene.

                                Kui vigastustega on probleeme, siis tuleb suvel B ja C koosseis osta. CList väljajäämine seda lihtsamaks ei tee.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X