320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
    Man United have won their appeal of Bruno Fernandes’ red card vs Spurs!
    Bruno will be available for the next three fixtures.​


    Vältimatu viga kohtunikelt…oh wait, selle venna tohtis ju mängu ajal kaamerapilte vaatama kutsuda​.
    No me teame küll, kuidas Inglise kohtunikud lihtsalt ei oska oma vigu tunnistada..

    Kommentaar


      Kõik kes kiunuvad Bruno kvaliteedi üle see hooaeg - te Portugali mänge olete näinud? Ilmselgelt on asi peatreeneris mitte mängijas.

      Jumal tänatud, et ta tagasi on, ma pigem võtaks mängudest punkte kui langeks veel sügavamale mudasse.

      Olgu see mängimine kasvõi vahetusest..
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Kui pooltes mängudes on pilt pask ja pooltes hea(isegi kui vastane sama). Kas siis peatreener on pooltes mängudes parem või mängijad?

        Mitte et ma THis veendunud oleks, aga kui 300k nädalas saavad ja ManU särgi selga tõmbavad tüübid ei suuda poolteks mängudeks vaimselt avavileks statale jõuda, siis nad võivad koos treeneriga minna.

        Kommentaar


          vaatan eilset Dortmundi mängu ja mõtisklen, et miks ei põle meie noored vutipoisid Garna ja Diallo nii nagu Adeyemi?
          ja kui kolli lööd siis ei olevaja plagu peale ronida ja jalgu kõigutada, nagu oleks imet teinud :-)
          Manchester United Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas karausser Vaata postitust
            vaatan eilset Dortmundi mängu ja mõtisklen, et miks ei põle meie noored vutipoisid Garna ja Diallo nii nagu Adeyemi?
            ja kui kolli lööd siis ei olevaja plagu peale ronida ja jalgu kõigutada, nagu oleks imet teinud :-)
            Ah tead, ma mõistan, et negatiivsus müüb siin hetkel, aga need kaks noort pole hetkel kindlasti esimesed kelle otsa vaadata, kui klubil raske ja keegi peab "tassima"

            Kommentaar


              Tasuks ära märkida ka klassivahe. Adeyemi on kindlasti klass kõrgem kui Diallo või Garnacho.
              Garna küll tore töömees ja vahel ka sähvatab, aga kindlasti on ta veidi ülehaibitud ja pigem keskmine top5 liiga team player, kui et staar, kellelt otsustavaid lükkeid oodata.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mister Vaata postitust
                Tasuks ära märkida ka klassivahe. Adeyemi on kindlasti klass kõrgem kui Diallo või Garnacho.
                Garna küll tore töömees ja vahel ka sähvatab, aga kindlasti on ta veidi ülehaibitud ja pigem keskmine top5 liiga team player, kui et staar, kellelt otsustavaid lükkeid oodata.
                no mille pealt selline ütlemine, tule taevas appi. KLASS KÕRGEM, holy shit.

                ütle nüüd järgmisena, et mainoo peaks üldse u20s mängima?
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mister Vaata postitust
                  Tasuks ära märkida ka klassivahe. Adeyemi on kindlasti klass kõrgem kui Diallo või Garnacho.
                  Garna küll tore töömees ja vahel ka sähvatab, aga kindlasti on ta veidi ülehaibitud ja pigem keskmine top5 liiga team player, kui et staar, kellelt otsustavaid lükkeid oodata.
                  Okei, see rage engagement farming on sul nüüd küll väljutatud vales kohas! Tuleme ikka nüüd mõistusele eks.

                  Kommentaar


                    Ma räägin sellest, et kui tuled väljakule ManU särgis jookse endal putsad sussideks ja võitle krt võtaks. Me ei oska tsenderdada, sööta, triblada ega karistusllööke lüüa ning end positsioneerida. Mida nad seal trennis teevad? Ma ei näe väljakul ühtegi mängijat kes oleks hingestatud ja valmis võitlema viimse veretilgani nagu see vähemalt vanasti meil kombeks oli. Eks näis .... Ten Haagi enda möla hakkab ka juba ära tüütama ... ikka on siuke kõva jutt karikatest.
                    Manchester United Forever

                    Kommentaar


                      See suhtumine väljakul on minu arust konkreetne peatreeneri kala ja näitabki ära milline treeneri hoiak või niiöelda response sellele on.
                      Omal ajal mäletan hästi, et kui ei viitsinudki platsil tööd teha, siis treener sõimaski näo juba platsil täis, kui ikka aru ei saanud, siis vahetati välja ja järgmises trennis olidki juba koonuse rollis.
                      Väga ekstreemne, aga toimis, sest kõik tahavad ju mängida. Sesmõttes ma alati pooldan ka seda, et pane see kummis tyraga noor naga sinna jooksma, kui staarid ei viitsi ega taha. Äkki ei mängi välja ka väga ei päde, kui nagunii stabiilselt kogu aeg tuppa tuleb.
                      Ja nagu lugematul hulgal inimesi on öelnud, siis klubi esindamine on ikkagi privileeg ja kui sellest aru ei saada, siis äkki tegeledki vale alaga.
                      //väike rant, sest see väga tuttav ja kõnetav teema

                      Kommentaar


                        Fännid ka uppuvalt laevalt läinud

                        Kommentaar


                          No mis sa kriiskad. Geniaalne vahetus, rahulik viik!

                          Kommentaar


                            Ei teagi mida arvata. Porto alati Euroopas kodus hästi mänginud. Üldiselt oleks viik ok tulemus aga praegusel hetkel oleks oodanud mängijatelt võitu kui vaadata mis seisus oleme. Määravaks saab Aston Villa mäng. Kui seal sama pilt nagu Tottenhami vastu, siis on ten hag il minek ilmselt.
                            Kartsin hullemat, arvasin et mängijad ei taha mängida ja lasevad ten hagi sackida aga VEITS vist ikka tahavad veel mängida. Bruno oli ilmselgelt üle häälestanud ennast.
                            Ma tõesti ei tea mida ma tahaks, kui ten hagi sackida siis ega Ruud ka mingit imet ei tee.

                            Kommentaar


                              Bruno vaatas et punaseid kaarte saab kergelt kustutada, võib iga mäng korjata mõne
                              The One and Only

                              Kommentaar


                                Mulle tundub, et ülehäälestatud vendasi on teisigi. Äkki probleem ongi seal, et mentaalselt tiim ei saa hakkama. Tüübid lähevad silmad ruutus spaagedesse, lööma või triblama. Samal ajal teistel ebastabiilse närvisüsteemiga vendadel läheb selle peale vererõhk lakke ja tulemuseks ongi mingi kaootiline pask.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X