320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1. MU 76
    2. Chelsea 71
    3. Arsenal 70

    5 aprill:
    14.45 - Arsenal vs Liverpool
    17.00 - Man City vs Chelsea

    6 aprill
    15.30 - Middlesbrough vs Man Utd

    Kommentaar


      Algselt postitas Gialorossi Vaata postitust
      Mänjuu fännid varuge hulgaliselt nätsu, sest seda läheb teil teisipäev hulgaliselt vaja!!! Fergie
      Mulle tundub, et vastasmeeskondade fännidel kulub seda tavaliselt rohkem, sest nende fännid tahavad Sir Alexist paremad nätsutajad olla, et vanameistrile koht kätte näidata, aga siiani pole see veel õnnestunud( http://youtube.com/watch?v=UAz03J-Kk80&feature=related )

      Mina isiklikult varun aga head veini, mida hiljem talle saata, aga siiani pole veel õiget leidnud, sest tal on väga-väga nõudlik maitse. Isegi "Special one" Mourinhol oli selle leidmisega probleeme( http://youtube.com/watch?v=dhMgFnAzaJw )

      Kommentaar


        Algselt postitas Gialorossi Vaata postitust
        Mänjuu fännid varuge hulgaliselt nätsu, sest seda läheb teil teisipäev hulgaliselt vaja!!! Fergie
        No SAF-il ikka pakk nätsu per game läheb!
        Teil saab koristaja need nätsud, mis pingi alla kleebitud on, eBaysse müüki panna.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          No SAF-il ikka pakk nätsu per game läheb!
          Teil saab koristaja need nätsud, mis pingi alla kleebitud on, eBaysse müüki panna.
          ja ülejäänud koristajad saavad fish and chipse toolide vahelt ja äkki mõned vihmakeebid ka. FORZA GIALOROSSI!! Vaadake et siis jälle nuga ei saa

          Kommentaar


            Minu teada on rangelt keelatud tuua staadionile vihmavarju, sest see varjab vaatevälja ning fish and chipse nüüd küll Olimpicol ei müüda.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas Gialorossi Vaata postitust
              ja ülejäänud koristajad saavad fish and chipse toolide vahelt ja äkki mõned vihmakeebid ka. FORZA GIALOROSSI!! Vaadake et siis jälle nuga ei saa
              Ja teie vaadake,et jälle 7:1 tala ei saaks.
              Elu on nagu sitt,mis on koguaeg perses.

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Minu teada on rangelt keelatud tuua staadionile vihmavarju, sest see varjab vaatevälja ning fish and chipse nüüd küll Olimpicol ei müüda.
                Vihmakeep ja vihmavari on kaks eri asja siiski

                Kommentaar


                  ja vihmakepp on kolmas ja nendest eelmistest parem.

                  wiiiiii

                  tuus on see, et yle2 näitab mängu. bizdets

                  Kommentaar


                    tra mul viimane näts...Peab homseks uue paki ostma.

                    Tartlased teavad äkki kas Wildes näitab mängu?

                    Kommentaar


                      3-0 manule
                      101001010101

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Tartlased teavad äkki kas Wildes näitab mängu?
                        Kindlasti näitab, aga häält ei ole ju ja see on väga halb. Eelmine aasta õnnestus isegi häält kompunnida natuke aga see oli nii vaikne.

                        Kommentaar


                          Mis tähendab ei ole häält? Aga davai Wildes näeme...

                          Kommentaar


                            Ma kuulsin, et meeskond oli enne Roma mängu eraõpetaja käe all sambatunde võtnud ja kuuldavasti olid sammud väga hästi välja tulnud. Rooney oli väga õnnelik ja lubas, et meeskond näitab ka AS Romalastele, kuidas sambat tantsitakse

                            Kommentaar


                              Wayne võiks mingi lambada asemel parem õppida, kuidas palli tühja väravasse lüüa, aga see selleks... igatahes niisugune punt ronis täna hommikul pikkade nugade linna lendava lennuki peale:
                              Van der Sar, Evra, Hargreaves, Ferdinand, Brown, Ronaldo, Anderson, Rooney, Giggs, Park, Vidic, Carrick, Scholes, Pique, O’Shea, Silvestre, Kuszczak, Tevez, Eagles, Heaton, Welbeck.
                              nagu näha, ei ole vaid Nanit ja Fosterit (esimene reiest vigane ja teine CLi üles andmata). Positiivne üllatus aga taas Wellbeck, ehk saab pingilegi.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                sambat õpetab tantsima aaviksoo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X