320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ManU tõestas, et nad saavad ka ilma Ronaldota korralikult mängitud.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas pedro
      minu viga. vucinicile selgahüppamine oli väga ohtlik ja kindel kollane küll.
      aga kui räägid nüüd, et roma oli parem kahe mängu kokkuvõttes, siis oled ikka tõeline naljamees. kõik me ju nägime, mis täna platsil toimus.
      Minuarust vaatasid sina küll mingit muud mängu, naljamees.

      Kommentaar


        Kõik me nägime mis Roomas ka toimus..ära ütle, et Roma seal mänguliselt üle polnud ja ManU-l õnne polnud...

        Kommentaar


          Selgelt parim sai edasi. Anderson on mu arust kunn, hargreaves rabas k6vasti ja andis hea söödu. Carlito mui bueno. Park oli ka väga hea. Kes siin enne pique kallal ilkus, mees tegi korraliku esituse.
          AILTON

          Kommentaar


            Mõttetu vaielda ju, ManU võõrsil mängis ju kaitsva taktikaga,Rooney oli vasakkaitses, Roma pidigi suruma ja seda ka ManU lootis, kuna nende taktika oli selleks loodud. Jah, nagu öelud Roma surus, aga kui ära ei lööda, siis ollakse nagu Eesti koondis, aga seal oli põhjus ilmselgelt ka ManU heas kaitses. Ja teises mängus mida me üldse võrdleme, kui ManUl oleks selg vastu seina olnud, siis oleks ka teised mehed platsil ja rünnatud veelgi rohkem jne. ManU oli parem ja vääris edasipääsu, siin ei ole mingit kahtlustki, mehed on paremad nii rünnakul kui ka kaitses, tuleb osata kaotada ja näha reaalsust, punkt, ma sel teemal enam püssi ei pauguta, sest miks ma pean endale selgeks tegema, et nõrgem ja väsinum meeskond on parem. Kõik. Aitäh!

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              lKui räägid et ManU üle oli peajagu selles play-offis siis käi sitale. aitäh
              ma käisin ära. päris hea oli. jääme rivendži ootama endiselt.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Mis super v6imalused romal kodus olid? Poolk6vad k6ik. mis surumine see romas siis oli, üritati ja liiguti ja söödeti jatsenderdati aga kottigi ei tulnud sellest.
                AILTON

                Kommentaar


                  bend it laik pekkam? teine korrus, rida neli. well done.

                  ja fakt on see, et 11 vs 11 saadud võitu Romal ei ole siiani, kuigi proovida on saadud igasuguste koosseisude vastu.
                  õnn? yeah right.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Kõik me nägime mis Roomas ka toimus..ära ütle, et Roma seal mänguliselt üle polnud ja ManU-l õnne polnud...
                    No mis vahet sel on?? Jalgpallis stiilipunkte ei anta ning edasi sai see, kes rohkem väravaid lõi. Lihtne.
                    Igal juhul minupoolsed õnnitlused teile punastele. Loodan, et teil tuleb huvitav madin Barcaga ning ehk on lootust Moskvas näha ka hetke Premier League kaht parimat meeskonda

                    Kommentaar


                      feliz cumpleanos, ariel

                      uurige ise välja, kes on ariel.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        http://www.delfi.ee/news/sport/_jalg...hp?id=18638019 - TEHTUD!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          feliz cumpleanos, ariel

                          uurige ise välja, kes on ariel.
                          On see ikka hea mõte

                          Kommentaar


                            Heh.... kena rekord, kuid meie oma kõrval köömes

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              Heh.... kena rekord, kuid meie oma kõrval köömes
                              18 igavat mängu järjest ?
                              ManU pole üritanudki seda rekordit.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                                18 igavat mängu järjest ?
                                ManU pole üritanudki seda rekordit.
                                Igavat mängu?? Võta oma punased prillid eest ja vaata, et ka mujal mängitakse ilusat jalgpalli peale Old Traffordi. Pigem pidasin, silmas seda, et me kaotasime kodus viimati 2 aastat tagasi kui arvesse võtta euroopat ning kui arvesse võtta vaid kodust liigat, siis on see rekord püsinud juba pea hämmastavad 4 aastat. Ja kas saab öelda igav meeskonna kohta, kes on see hooaeg löönud 4 või rohkem väravat tervelt 8-s mängus. Ka ManU mängis hooaja alul väga kehva jalgpalli nii et terve hooaja vältel ei saagi lüüa stabiilselt 3-4 kolli mängus. Kuid kindlasti ei saa sa väita, et Chelsea mängib igavalt. Eelmine hooaeg ma vaat et isegi nõustunuks sinuga, kuid see hooaeg kindlasti mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X