320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Igavat mängu?? Võta oma punased prillid eest ja vaata, et ka mujal mängitakse ilusat jalgpalli peale Old Traffordi. Pigem pidasin, silmas seda, et me kaotasime kodus viimati 2 aastat tagasi kui arvesse võtta euroopat ning kui arvesse võtta vaid kodust liigat, siis on see rekord püsinud juba pea hämmastavad 4 aastat. Ja kas saab öelda igav meeskonna kohta, kes on see hooaeg löönud 4 või rohkem väravat tervelt 8-s mängus. Ka ManU mängis hooaja alul väga kehva jalgpalli nii et terve hooaja vältel ei saagi lüüa stabiilselt 3-4 kolli mängus. Kuid kindlasti ei saa sa väita, et Chelsea mängib igavalt. Eelmine hooaeg ma vaat et isegi nõustunuks sinuga, kuid see hooaeg kindlasti mitte.
    Isegi omamees Peter Kenyon tunnistab, et tema isiklikult Chelsea vaatamise eest ei maksaks

    Eilne mäng oli täitsa kena. Algus tõotas järjekordset sauna roomalastele aga umbes 25 minuti järel rahuneti maha ja tehti täpselt seda, mida edasipääsuks vaja. Tublid!

    Kommentaar


      Võimalik preseason-mäng unitedi ja minu fm-sweethearti vahel. Oleks ju huvitav.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        ma käisin ära. päris hea oli. jääme rivendži ootama endiselt.
        lause esimene pool - kohutav huumor, sorri.
        mäng oli nii nagu oodata oli, suur üllatus oli park, väga hea esitus jällegi

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Isegi omamees Peter Kenyon tunnistab, et tema isiklikult Chelsea vaatamise eest ei maksaks

          Eilne mäng oli täitsa kena. Algus tõotas järjekordset sauna roomalastele aga umbes 25 minuti järel rahuneti maha ja tehti täpselt seda, mida edasipääsuks vaja. Tublid!
          Me tegime samuti seda, mida edasipääsuks vaja on. Kuid meie mängime kohe sitasti? Kenyon ütles seda antud mängu kohta. Tunnistan ka ise, et see mäng ei olnud just piltilus kuid eks alati on arenguruumi ning eks neid ilusaid mänge saab meie esituses näha see hooaeg veel kindlasti.

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            Kuid kindlasti ei saa sa väita, et Chelsea mängib igavalt. Eelmine hooaeg ma vaat et isegi nõustunuks sinuga, kuid see hooaeg kindlasti mitte.
            Sama pask, mis eelmine hooaeg, ära isegi üritagi välja vingerdada, isegi hullemaks on läinud nagu Zico ütles.
            Little things worry little minds.

            Carlo Ancelotti, 2009

            Kommentaar


              Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
              Sama pask, mis eelmine hooaeg, ära isegi üritagi välja vingerdada, isegi hullemaks on läinud nagu Zico ütles.
              jah, kuid eelmistel hooaegadel me ei ole teinud liigas 6:0 ja 6:1 pakke. Nii et midagi on siiski muutunud

              Kommentaar


                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                jah, kuid eelmistel hooaegadel me ei ole teinud liigas 6:0 ja 6:1 pakke. Nii et midagi on siiski muutunud
                Räme saavutus küll nüüd tõmbate Derbyle rämeda pakki selga, aga tiitli annata Unitedile. Way to go.

                vot seda see Venelane oma mänguiluga saavutabki . Mulle meeldis Chelsea juures 1 asi. TSO. Aga selle saatsite ka minema...

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  jah, kuid eelmistel hooaegadel me ei ole teinud liigas 6:0 ja 6:1 pakke. Nii et midagi on siiski muutunud
                  see on nüüd küll ikka väga veenev argument
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    Nonii, keegi pani teemavalikuga nüüd küll urna. Next!
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      Ülehomme siis mäng, varuge nätsu. Kellegil on infot selle kohta, kes arsenalil vigastatud on? Muidu peaks igati põnev mäng olema, peale 2:2 kaotust eelmine kord.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                        Ülehomme siis mäng, varuge nätsu. Kellegil on infot selle kohta, kes arsenalil vigastatud on? Muidu peaks igati põnev mäng olema, peale 2:2 kaotust eelmine kord.
                        Need 2-2 kaotused on need kõige valusamad, jap-jap.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                          Kellegil on infot selle kohta, kes arsenalil vigastatud on?
                          Flamini, Rosicky, Sagna ja ülla-ülla Eduardo on kah

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Need 2-2 kaotused on need kõige valusamad, jap-jap.
                            Kuna mul pidevalt on tunne, et Arsenali vastu mängides jääb Manu kuidagi mänguliselt alla, ehkki mõned meeldivad erandid on olnud nagu nt see 2-2 viik, siis loeks ma ka seda viiki nö kaotuseks (võit oli ikka väga lähedal, ja isegi ütleks et teenitud võit).

                            Tegelikult ju vahet ei ole, kes neil puudu on. Ka pingilt tulnud mehed võivad esitada väga kõva partii. Minu poolest mängiga kasvõi oma parimas rivistuses, peaasi et Manku mehed oma töö korralikult ära teevad.

                            Kommentaar


                              Chelseal klemmid et nagu spämmige oma teema all
                              kkapp

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Need 2-2 kaotused on need kõige valusamad, jap-jap.
                                Minu jaoks oli see mäng meile kaotuseks, sest meil oli võit, 2:1 nii lähedal juba, ja siis viimastel minutitel löödi tagasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X