320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas John Doe Vaata postitust
    Kui ma nüüd korrektselt mäletan, siis see ei olnud Friedeli esimene kord Unitedi vastu supermängu näidata. Mitteükski pall ei tahtnud mehest mööda minna.
    Vähemalt viigivärav tuli ära, saab Bridgele natukenegi rahulikumalt minna.
    Jah, hea et viik ikka tuli, aga samas kui vigastused on ja tulevad, siis võivad mustad pilved sinise taeva katta. Mulle teeb muret see, et kui meil on tulekul raske mäng Chelseaga, kus platsil käivad mehed end energiast tühjaks jooksevad, siis Barcelona annab oma staaridele puhkust. Ka tänases mängus on neil pingil Heny, Messi, Deco(tema tuli vist alles vigastusest tagasi), Iniesta, Abidal. Loodan et väsimus või pigem mitte nii hästi liikuvad jalad, pakud, milles pole teravust, ei hakka mingit rolli mängima Barcelona vastu. Pigem ma muretsen CLi pärast kui PLi pärast.

    Sir Alex claims Wayne Rooney, Edwin van der Sar, Owen Hargreaves and Anderson will all be fit to face Barcelona at the Nou Camp on Wednesday. Hea seegi, et vigastusi esialgu õnneks pole.

    Kommentaar


      Algselt postitas crisron7 Vaata postitust
      Pigem ma muretsen CLi pärast kui PLi pärast.
      Täiesti õige jutt.
      Kaks hooaja tähtsaimat mängu poole nädala jooksul.
      Aga Chelseal on sama olukord, nii et pole vaja end hädavaresteks muuta.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas John Doe Vaata postitust
        Kui ma nüüd korrektselt mäletan, siis see ei olnud Friedeli esimene kord Unitedi vastu supermängu näidata.
        t6si ta on, seal Blackburnis pole midagi head juhtunud..
        eelvaates toodud seeria pikenes veelgi,
        teenida tahtjad pidanuks hoopis seda arvestama
        Manchester United have only won in one of their last seven Premier League matches against Blackburn at Ewood Park.


        Vähemalt viigivärav tuli ära, saab Bridgele natukenegi rahulikumalt minna.
        jajah, vb just see värav otsustas tiitli saatuse
        v6ib isegi lubada endale lubada omavahelise mängu kaotust,
        juhul muidugi, kui viimased 2 kotti panna

        If tonight is a draw: United can still afford to lose to Chelsea if they win against West Ham and Wigan, or they can beat Chelsea and they will win the title anyway, a draw with Chelsea would mean they would need three points from their last two games.
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Kahju, et Giggsi hooaeg nii kahvatu on olnud ning loodetavasti ta Barca vastu algkoosseisus platsile ei tule. Tevez näitas jälle, et suudab häid võimalusi luhta lasta, kuid õnneks ka mõne ära lüüa. Ja heameelt tegi ka see, et Ronaldo oli lõpus oma mängu leidmas.

          Ehkki pole küll Barcelonat hiljuti mängimas näinud, siis kui kaitse ka kuidagi nii ebakindel on, võib Barca armas ja kiire söödumäng selle lahti harutada ning siis on suuremat sorti kellad majas.

          Kommentaar


            Seda kah et...Parki imeline seeria sai lõpu.

            Kommentaar


              Rooney on nii pask,vist naise käpa all juba ja elab oma suviste pulmade nimel,kolm korda üks-ühele ja nii juba mitmendat mängu.Peab oma mängu tõsiselt ümber hindama,Nou Campil on vaja kuidagi vastu pidada ja siis kodus üks ära kobistada.Paistab,et hooaja lõpp tahab ära vajuda,liiga palju mänge ja koormust koguneb põhimeestele ja pink on peale Nani ja Anderssoni ikka tühi.Vanad on lõpus täitsa tossud ja loota jääb ,et kaitse peab,sest ühtegi korralikku ründajat varus ei ole.Barca tundub tiba paremas seisus,kuid loodame ,et värskelt paranenud staarid ei ole veel täis hoos.

              Kommentaar


                Barca armsast ja kiirest söödumängust pole hetkel peaaegu miskit alles. kuid nüüd on enamus peaosalisi tagasi. vaatab kas mehed saavad juba vormi äkki selleks ajaks, siis on muidugi teine asi.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                  Seda kah et...Parki imeline seeria sai lõpu.
                  Oota kuidas sellega oligi? Kaotuseta on ju temaga koos endiselt püsitud...

                  Aga Friedel oli nii hea et osta või ära...
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    Algselt postitas speen Vaata postitust
                    Rooney on nii pask,vist naise käpa all juba ja elab oma suviste pulmade nimel,kolm korda üks-ühele ja nii juba mitmendat mängu.Peab oma mängu tõsiselt ümber hindama,Nou Campil on vaja kuidagi vastu pidada ja siis kodus üks ära kobistada.Paistab,et hooaja lõpp tahab ära vajuda,liiga palju mänge ja koormust koguneb põhimeestele ja pink on peale Nani ja Anderssoni ikka tühi.Vanad on lõpus täitsa tossud ja loota jääb ,et kaitse peab,sest ühtegi korralikku ründajat varus ei ole.Barca tundub tiba paremas seisus,kuid loodame ,et värskelt paranenud staarid ei ole veel täis hoos.
                    No Rooney on Euroopa mängude mees, küll näed. Ainus mis pani muretsema, oli see täkling Sambale, nii et jätan kohtuniku 5-6 paska lõpus kommenteerimata, kuna tegelikult oleks ManU pidand jääma 10-kesi väljakule .
                    MU FCUK

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                      Oota kuidas sellega oligi? Kaotuseta on ju temaga koos endiselt püsitud...

                      Aga Friedel oli nii hea et osta või ära...
                      Friedel on juba aastaid olnud premiershipi top väravavahtide seas(nii palju kui mina olen näinud), aga kahjuks on ta juba üsna vana (kuskil 38).

                      Kommentaar


                        hooaja tähtsaimad mängud on tulemas ja manU teemas on vaikus??
                        miks keegi ei spekuleeri, miks keegi ei aruta, kes peaksid barca vastu mängima.
                        isegi blackburni kaotust ei analüüsitud. väsisite hooaja lõpuks ära? või olete nii löödud viimasest kaotusest(viigist):S

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ats-wiking Vaata postitust
                          isegi blackburni kaotust ei analüüsitud. väsisite hooaja lõpuks ära? või olete nii löödud viimasest kaotusest(viigist):S
                          Ega Brad Friedelist niisama ei räägitaks. Aga homsega seoses on see tore uudis, et van der Sar on tagasi. Samuti saab näha homme kindlasti Rooney 1-1 võimaluste raiskamist ja viiemehelist keskvälja, sest Hargreaves on, jumal tänatud, terve selleks/nendeks mänguks/mängudeks, milleks ta osteti. Loodame paimat!

                          Kommentaar


                            mis siin ikka pikalt rääkida. 3-0 võit tuleb meile.
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              Kui Hargreaves on tagasi,siis on küll jupp maad julgem see keskväli,loodame ,et kole kõrvik ka lõpuks selle värava ära lööb ja saab sellelt ebaedude seerialt maha.Saab olema kõva lahing ja loodame,et mingi loll kohtuniku otsus seda ära ei riku.1-1 ja 2-0 Manule.

                              Kommentaar


                                7-1
                                Edwin lööb kõik omaväravad

                                Aga tegelikult, 1-2 võidame, või tuleb napp 2-2 viik
                                ruunil oleks aeg üksüks olukord lõpuks realiseerida, ja Ronaldo võiks ka väravaga toetada, kuigi eriti ei usu et ta seda teeb, Tevez võib ka sisse lükata. Igast asju võiks. Ma kaotust eriti ei usu, sest Barcal nii kehv hooaeg, ja kuskilt kuulsin et Henry ja Ronaldinho pidid väljas olema, kuigi ei saa kindel olla, ei kontrollinud infot.

                                Aga nv-l on eriti tähtis mäng, kui tuleb võit, siis on liiga tiitel käes. Kuigi ma kahtlen, et võidame. Chelsea suht hoos, ja nad saavad veel oma kodus ka olla. Ma ei oleks ka kurb, kui viik tuleb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X