320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuidas küll Nani kollasest pääses?

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Aga üldiselt saab olema huvitav näha, mis seisundis nädalavahetusel Chelsea vastu ollakse. 90 minutit niisama palli ajada ei ole just väga energiat hoidev tegevus. Kuigi tõsi nagu eelpool mainiti kesteti kenasti.
      Osa jalgu, ees otsas Ronaldo omadega, on ikkagi vist üpris läbi. Või mindi lihtsalt lolli mängima. Viigi võiks ikka kätte saada.

      Kommentaar


        tegelt ju ei võiks. Oleks ikka tore kui parem meeskond ju punktid saaks vahelduseks.

        Kommentaar


          O

          kuidas ronaldo jalgade seisu hinnata osakad? tüüp pole veel mänguski!

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            tegelt ju ei võiks. Oleks ikka tore kui parem meeskond ju punktid saaks vahelduseks.
            Nagu ma oleks neutraalne vaataja.

            Kommentaar


              oh juust....

              Kommentaar


                Olukord on s***, kuid see on meie tuleviku...




                ah minge persse.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Pask.

                  kümnekordne

                  Kommentaar


                    peded said peksa

                    Aga Nani pääses ka teistkordselt kaardist. Kuradi mustlane raisk

                    Kommentaar


                      Pizarro isegi pole, aga Mancini on küll suht samasugune elukas. Sellega nagu probleeme pole, lihtsalt see, kuidas ta imekombel tahant niitmise eest isegi kollast ei saanud esimene poolaeg ja teisel oli ka ise pikali ja siis veel lükkas seal jala ette kellelegi...Sellega nagu oli probleem

                      Rio ka lõpus plõksis seal, aga noh tuleb ju aru saada, kaalul palju ja närvid püsti. Põnev mäng oli, mina olen rahul.

                      Kommentaar


                        Mis seal ikka. Elu läheb edasi ja nüüd vaja järelejäänud mängud kindlasti võita, selle asemel, et täna võit võtta ja edasi rahulikult hingata. Aga okei - kaitsetaktika, mis põhimõtteliselt oli ju õige lähenemine antud mängule, töötas kuni penaldini ehk siis lõppkokkuvõttes ei töötanud. Krt, et Nani esitus jälle nii kräpp oli (kohati on tal nagu õnnestunud, siis jälle ei suuda), Giggs on jätkuvalt minu meelest vale mees platsile, Vidicist on lihtsalt kahju, Rooney 1-1 olukorra lahendamine tegi rõõmu, ja ülejäänud olid nagu olid.

                        Järgmised kaks mängu on Old Traffordil. Loodame, et SAF-i lubatud ründav jalgpall nüüd tõesti vaka alt välja tuleb ning edaspidi ollakse kohe mängu algusest aktviisem pool, luuakse olukordi, lüüakse väravaid ja võidetakse mänge.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                          Rio ka lõpus plõksis seal, aga noh tuleb ju aru saada, kaalul palju ja närvid püsti. Põnev mäng oli, mina olen rahul.
                          Oli ka vajadust, miks plõksida.
                          Mängust niipalju, et Carrick võiks tuleriidale viia ja Nani jooksutrenni viia.
                          Nahhui sa topid oma kätt PENALTIALAS ette, kui on hooaja tähtsaim mäng ja seis on 1-1, 83. minut?
                          MIKS?
                          Lausloll inimene on ikka.
                          Me poleks seda väravat ära löönud, kui Carvalho sellise pasa maha poleks pannud.
                          Miks SAF ei pannud O'Shead Vidici asemele?
                          Miks oli Nani algkoosseisus, kohe näha, et liimist täiesti lahti. Keeras kõvasti sitta.
                          Miks polnud Gary Nevillet ja Piqued algkoosseisus?
                          Lasku puhata ka kaitsel. Sellest ei piisa, kui 1 mees puhkab. Kus oli Park?
                          Las jookseb end täiesti tühjaks. Siis saab rahumeeli panna teisi mehi CL-i mänguks algkoosseisu.
                          Pooled mehed mängisid, kes mängivad ka CL-is. MIKS?
                          Oleks piisanud ka sellest taktikast:
                          Väravas: Kuszczak
                          Kaitse: Neville, Pique, Rio, O'Shea
                          Poolkaitse: Eagles, Fletcher, Anderson, Park
                          Rünne: Rooney, Wellbeck

                          Ahjaa, unustasin lisamata, et KalevSport on suht hale, et ei julge oma paska tunnistada.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            See on elu!

                            lollakas, 26.04.2008 16:58
                            Ihhhhhh! MA olin olude sunnil Chelsea poolt täna! Lähen nüüd duši alla, püüan oksendada, teen klistiiri ja võibolla piserdan ennast pühitsetud veega, et karma uuesti puhtaks saada.

                            Kommentaar


                              Chelsea teemast käis küll juba läbi, aga siia ka:

                              kui ei saa muidu asju ära klaaritud, siis teeme loomulikult pärast nurga taga selgeks. Väike poiss näitab suurte onude selja tagant keelt, et korea kutt saaks kung fud praktiseerida. Teamwork!

                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                cannu, kas see et romal pole manuga õnne ja suutmatust olnud on ka sinule mõjunud ja oled leidnud endale klubi keda parastada?

                                pole hullu poisid, kõik ei ole ju veel kadunud, kuigi viimased esitused pole just tujutõstvad olnud.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X