320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ole Gunnari testimonial on minu sünnipäeval. See ei saa olla juhus.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


      evra jama

      Kommentaar


        Ei noh, need laupäevast kakelungi puudutavad üksikasjad lähevad järjest lõbusamaks:

        A heated exchange then took place, during which one United player allegedly abused Chelsea's head groundsman and a member of the Stamford Bridge groundstaff told O'Shea: "I'll stick my pitchfork up your a**e."
        ----
        Evra tahtis seejärel veel natuke soojendusjooksu teha:



        ----
        Ja nagu on selgunud, ei saa Chelsea isegi olemasolevate jõududega hakkama, vaid oli vaja Mutu jämedaks sööta ja appi tuua:

        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Mis Mutusse puutub, siis sellise liikumise ja talendiga venda teil ründesse panna ei ole (Koopamees on teine kategooria, mõelge ise miline). Ainus ründajas kes tõsiselt hea oli igas elemendis on Larsson, õnneks ta oli ainult veidi aega teiega

          Kommentaar


            Paluks cannumunnile bänni, jälle ta on siin provotseerimas.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              vastupidi. me peaks talle tänulikud olema, et ta meie klubi heakäigu eest hoolt kannab ja tegemisi kajastab. alati on objektiivne info varnast võtta ja meie gloori hanteritest tiimi reaalse infoga varustaja. Mida kõike me teada ei saaks ilma temata ja tema lahkuseta
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Mis Mutusse puutub, siis sellise liikumise ja talendiga venda teil ründesse panna ei ole (Koopamees on teine kategooria, mõelge ise miline). Ainus ründajas kes tõsiselt hea oli igas elemendis on Larsson, õnneks ta oli ainult veidi aega teiega
                Ma ei võtaks üldse sõna kui minu lemmikmeeskonnas puuduksid ründajad sootuks ja enamasti kaitsjad kah . seega formatsioon1-9-0
                MU FCUK

                Kommentaar


                  fitti käi putsi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
                    Ma ei võtaks üldse sõna kui minu lemmikmeeskonnas puuduksid ründajad sootuks ja enamasti kaitsjad kah . seega formatsioon1-9-0
                    jutt sellest, kuidas Tevez ja Rooney karistusala joonel oma teistele kaitsemängijatele abiks olid Barca mängus?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      jutt sellest, kuidas Tevez ja Rooney karistusala joonel oma teistele kaitsemängijatele abiks olid Barca mängus?
                      Jah, aga Sir Alex paluski neil endid ohverdada selle mängu heaks mängima teist rolli. Sulle meeldib nokkida, aga vaata tänane mäng ära ja siis äkki jõuab kohale, et ManU mängib nii kuidas vaja. Täna on Rooney (kui mängib) ja Tevez oma tavapärastes rollides. Kui sa väidad, et nad pole ründajad, siis miks nad nii palju väravaid on löönud oma klubi ja koondise eest. Miks sa siin foorumis kogu aeg vingumas käid, oled mees või ei ole.

                      Kommentaar


                        Pange tähele - Tevez teeb täna mängu ära.

                        Kommentaar


                          See kui keegi julgeb öelda, et ManU ei olegi maailma parim, ega mängi ilusamat jalgpalli, on kohe vingumine? Ma arvan et natukene kriitikat kuleb ära teile, ärge seda kohe liiga raskelt siis võtke eks.

                          Kommentaar


                            Siin kohal tsiteeriks härra Mart Juurt: "Grow up, get a life"
                            Kriitikal ja sinu tegevusel on sama palju ühist kui siilil ja veoautol
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              sa ei kujuta ette kui palju siilil ja veoautol ühist on.

                              Kommentaar


                                lõdvik on ühine element ainult:S

                                (milline emmalt kummalt, see jäägu teie fantaasia teha)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X