320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Cule Vaata postitust
    Messi näitas, et ta on potensiaalselt parem, kui ainult need vigastused ei segaks koguaeg.
    Saha oleks ka maailma parim mängija, kui...
    Või noh midaiganes.

    Kes on Saha?
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Oioioi. Miks Alex, miks? ...

      Kommentaar



        Ta pole ju otseselt seotud. Vaevalt et Saha ja Evra selles mängus üldse mängisid. Saha on koguaeg vigastatud ning Evrale eelistatakse Abidali.
        Kui niimoodi võtta, siis polegi ju kuhu raha panustada. Isegi Colchesteri peale ei saa Sir Alex raha panna, sest äkki keegi kahtlustab mingit kokkumängu Sir Alexi ja meie endise number kümne vahel.

        Kommentaar


          Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
          Ronaldo andis päris mitu söötu, mis oleks võinud või pidanud lõppema väravaga (Parkile ja Tevezile näiteks), tegi ühe jooksu läbi kaitsjate ja lõpetas väga terava löögiga, mis võinuks vabalt raamidesse olla, mängides harjumatul positsioonil võttis ees palle maha ja hoidis üleval. Messil on tõepoolest imetlusväärne tasakaal ja triblamistehnika, kuid kõigi tema jooksude tulemiks oli vaid üks pealelöök väravale. Ma arvan, et sellest efektiivsusest siin jutt käibki. Mis kasu on sellest, kui sa kogu meeskonna üksinda ette võtad ja läbi lähed, aga söötu või pealelööki lõpetuseks lihtsalt ei tule?
          Huvitav on fakt, et tuntud jalkasaitidel on kõikidel antud Messile kõrgem hinne mängu kohta kui Ronaldole, kuigi too oli ju efektiivsem.Rohkem ma selle teema kohta ei postita,mõttetu vaielda pimedate fännidega.
          Loodetavasti teeb Chelsea teile finaalis ära, siis saab jälle Kristiinat nutmas näha.

          Kommentaar


            Algselt postitas Cule Vaata postitust
            Huvitav on fakt, et tuntud jalkasaitidel on kõikidel antud Messile kõrgem hinne mängu kohta kui Ronaldole, kuigi too oli ju efektiivsem.Rohkem ma selle teema kohta ei postita,mõttetu vaielda pimedate fännidega.
            Loodetavasti teeb Chelsea teile finaalis ära, siis saab jälle Kristiinat nutmas näha.
            Lihtsalt remargina, et eestlastel on üks ilus vanasõna palgi ja pinnu ning oma silmade ja teiste silmade kohta ...

            Kommentaar


              Klubi, mis on väärt nii mõndagi ...

              Kommentaar


                nüüd hakataksekindlasti meid mõnitama, et ostame oma tiimi kokku. Anyway, kas midagi suvesoovidest olete kuulnud? Ennem pidi nagu Wessi asemele ostma kedagi, aga nüüd sai temaga ikkagi pikendatud. Keda mail õigupoolest vaja on?

                Kommentaar


                  Saha asemele oleks ründajat vaja. Berbatov oleks super, kuid hind tundub soolane.
                  Mujale pole ilmtingimata kedagi vaja, kuid niikuinii ostetakse mõni noor portu või brass lisaks.

                  Kommentaar


                    Manucho juba olemas sellele kohale ju? Iseasi on kas ta Sahast parem on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Cule Vaata postitust
                      Ronaldo on muidugi selle aasta parim mängija, aga Messi näitas, et ta on potensiaalselt parem, kui ainult need vigastused ei segaks koguaeg.
                      Kuna ma arvuti taha ei ole seni sattunud, kasutan ma praegu õigust siia vaidlusesse veel sekkuda. Ega mul palju öelda polegi, aint ehk kiita takka, et kõige õigem on tõepoolest mängijate potensiaale hinnata ühe mängu põhjal, võtmata arvesse mängu seisu, mängijate rolli antud mängus ja loomulikult mängijate hetkevormi ning kogu hooaja jooksul näidatud taset.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        kui lõpetavad karjääri neville, scholes ja giggs ja nende asemele peaks tulema 3 brassi või portugali venda, siis on küll kohutav, nagu mingi hispaania liiga meeskond.

                        Kommentaar


                          Philipp Lahm?

                          Kommentaar


                            jepp, scholesi asemele on anderson, giggsi asemele on nani ja neville asemele lahm ilmselt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              Kuna ma arvuti taha ei ole seni sattunud, kasutan ma praegu õigust siia vaidlusesse veel sekkuda. Ega mul palju öelda polegi, aint ehk kiita takka, ...
                              algus oli juba palju lubav
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                TRA! Kus on traktori postitus, sleep!? Krt, igatahes fitti ütleb, et sina tasud tema kommunikatsioonikulud.

                                ja pstelst, miks ei sobi siia teemasse? raisk.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X