320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    C Ronaldo = Manchester United.

    Hoopis sinu postitus läks teemast mööda. Aga said vähemalt ühe postituse juurde.

    Teemasse kah.

    Nani vabandab

    Kommentaar


      põnev lugemine.
      näitab ilmekalt, kui viimase vindi peale on võetud too klubi ostmise/staadioni tagatise laen. kui edukalt jätkatakse euroopas, siis mudel töötab.

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        Raudselt. Alati lähevad kõik põhimehed kaasa ju. Ega siis 16 meest tule kaasa. 22 ikka vms.
        No mehed lähevad kaasa loomulikult kõik. Aga mänguks registreeritakse ikka 18, seega küsimus ongi, kas Nani pingile pääseb.
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
          Kena. Aga, mis see ematsemine seal maas ei väärigi siis tema arust vabandust?

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust

            EDIT: A sorri ma unustasin juba ära, et sa oled see Anderkaver kloorihanter pede
            sõita sinna samusesse, ma olen öelnud et Man Utd on mu LEMMIKklubi lisaks Chelsea, Milan, Barcelona ja Werder meeldivad ka , aga kui nendega peaks manu mängima, siis ei tähenda need klubid minu jaoks pea et midagi. kas on raske mõista? urod.
            AILTON

            Kommentaar


              Ma usun enamus jalkafännidel on peale oma kõige tähtsama klubi veel mõni, keda on meeldiv mängimas vaadata, ei ole just palju selliseid, et kui nende klubi ei mängi, siis on see mäng mõtetu.

              Kommentaar


                see on tore, et Man Utd on su lemmikklubi, aga chelseat ikkagi on natuke imelik toetada.

                Kommentaar


                  tavaliselt on nn "teisteks lemmikklubideks" mingid väiksemad klubid. Nt sünnilinna meeskond või mõne väliseestlase klubi.
                  Kui lisaks Unitedile veel Barca, Milan ja Chelsea meeldivad, siis on ikka midagi mäda.

                  Kommentaar


                    äkki talle meeldib lihtsalt võitjaid mängimas näha?
                    ime et ta Arset ei fänna

                    Kommentaar


                      Jätke Mikk rahule. Te olete lihtsalt kaded. Häbi teil olgu

                      Kommentaar


                        Teemasse kaa.
                        Manucho loodab ManU-s debüüdi teha
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                          tavaliselt on nn "teisteks lemmikklubideks" mingid väiksemad klubid. Nt sünnilinna meeskond või mõne väliseestlase klubi.
                          Kui lisaks Unitedile veel Barca, Milan ja Chelsea meeldivad, siis on ikka midagi mäda.
                          ja kes oled sina et siinreegleid teed kuidas ja keda fännama peab?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            ja kes oled sina et siinreegleid teed kuidas ja keda fännama peab?
                            no see oleks suht kahtlane, kui sa fännaks nii leedsi, kui mankut , ja siis veel mingi celtic ja rangers, kes omavahel veel hullud rivaalid. Noja, aga see on ültse teine teema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                              Noja, aga see on ültse teine teema.
                              Üle ültse.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Celtic ja Rangers on teine teema..Sama mis Manshitte United ja manShity või Roma ja Lazio...Leedsi ja Mänku korraga fännamine vast pole nii hull et pea maha võtma peaks ju.

                                Mina näiteks ei ole kunagi varjandu, et Milan on üks mu suuri lemmikuid, kuigi otsene konkurent Romale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X