320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra need vanad kärsad on ikka naljakad vennad.
    Olgem ausad, et vanadele peerudele käib peamiselt ikka närvi, et kutt on selline iluspoiss.
    Rooney on ju muidugi kõige vingem ja tõeline spordimees ja eeskuju oma tald ees raiumise ja ropu suuga.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Ronaldo, Carrick, kõik-kõik-kõik on pasad. Enne eelmise aasta 7:1 mängu Roma vastu. Eksperdid mu perse.

      Kommentaar


        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
        Tra need vanad kärsad on ikka naljakad vennad.
        Olgem ausad, et vanadele peerudele käib peamiselt ikka närvi, et kutt on selline iluspoiss.
        Rooney on ju muidugi kõige vingem ja tõeline spordimees ja eeskuju oma tald ees raiumise ja ropu suuga.
        eks Nike sellepärast teda haibibki, et ta iluspoiss on. Müüb paremini kui Dinho moll ju.

        Kommentaar


          cannuman on jumal, ptüi tahtsin öelda rumal
          kogu mu noorus möödub foorumis

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            eks Nike sellepärast teda haibibki, et ta iluspoiss on. Müüb paremini kui Dinho moll ju.
            No kui sa väidad, et Dinho moll ei müünud, siis sa eksid rängalt ju. Temaga tehti tohhujaaa reklaame ja põhimõtteliselt sai see naeratus/irve vms filmamärgiks.
            Ma tean jah, ma olen Barca fänn ja biased jadajada.

            Üldiselt saab sellisteks superstaarideks ikkagi aint siis, kui ikka mängida ka oskad. Ja seda nad mõlemad oskavad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust

              Üldiselt saab sellisteks superstaarideks ikkagi aint siis, kui ikka mängida ka oskad. Ja seda nad mõlemad oskavad.

              Kournikova on vastupidine näide.

              Kommentaar


                Täna siis hooaja tähtsaim mäng...Kas keegi teab kas kalev sport kannab ManU -Wigan mängu yle...telekavas kirjutatud et kannab premiershipi mängu aga mitte seda mis meeskondade mängu
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                  Täna siis hooaja tähtsaim mäng...Kas keegi teab kas kalev sport kannab ManU -Wigan mängu yle...telekavas kirjutatud et kannab premiershipi mängu aga mitte seda mis meeskondade mängu
                  jah, wigan - manu on kalev spordilt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
                    cannuman on jumal, ptüi tahtsin öelda rumal
                    Ren!

                    Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                    Kournikova on vastupidine näide.
                    Kurnikova. Mmmm.

                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Täna siis hooaja tähtsaim mäng...Kas keegi teab kas kalev sport kannab ManU -Wigan mängu yle...telekavas kirjutatud et kannab premiershipi mängu aga mitte seda mis meeskondade mängu
                    YLE? ise oled.


                    Minu kolm emadepäeva senti.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      naljakas lugeda kuidas siin vennad räigelt üle pingutavad oma huumoriga ja teiste maha tegemisega, üldse nagu ei tule välja...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                        naljakas lugeda kuidas siin vennad räigelt üle pingutavad oma huumoriga ja teiste maha tegemisega, üldse nagu ei tule välja...
                        Mänku teemas ongi ju paras harjutamas käia

                        Kommentaar


                          Kurat, peab see aeg nii aeglaselt venima. Tund aega veel.

                          Kommentaar


                            Kui ManU ei suuda Wiganit võita, siis ma kõnnin aluspükste väel kooli.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Kui ManU ei suuda Wiganit võita, siis ma kõnnin aluspükste väel kooli.
                              youtube.com on koht kuhu tõestuse postidad eks?

                              Kommentaar


                                see oleks vast irooniline, kui m6lemad saaksid viigi (sh Terry vigastusest shokeeritud sinised), United saaks tiitli, aga 'aktsioon' tuleks ikkagi ette v6tta
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X