320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    palju see Ronaldo buy-out clausel muide on hetkel?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      palju see Ronaldo buy-out clausel muide on hetkel?
      hetkel minu teada ei olegi - eks sellest ka Reali sügelemine, 80 milli on ikka vähem kui 100...
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas acca Vaata postitust
        ilus näolapp on piisav parameeter?
        Tead sa kui mitu miljonit see tüüp Aasia turul ManU jaoks teenis?
        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        ahjaa, Lahm pikendas muide just mõne nädala eest Bayerniga lepingut, nii et tema võib ka sihtmärkide reast maha kriipsutada.
        Persse küll, ongi nii või? Muidu olid jutud ka, et ta see aasta jääb Bayernisse veel ja siis järgmine aasta (kui leping oleks lõpenud) siis kas Barcasse või ManUsse. Siis on küll sitasti, kui see tõsi on
        DELFI kommijad ahju!

        Kommentaar


          väike vigastus nüüd tal küljes ka, ei tea kas ka midagi tõsisemat?


          Kommentaar


            Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
            väike vigastus nüüd tal küljes ka, ei tea kas ka midagi tõsisemat?
            vaevalt, tundub lihtsalt, nagu oleks munad saapasäärde kukkund.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              vaevalt, tundub lihtsalt, nagu oleks munad saapasäärde kukkund.
              It looks as if he's got big balls.
              That's a laugh.

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                hetkel minu teada ei olegi - eks sellest ka Reali sügelemine, 80 milli on ikka vähem kui 100...
                huvitav. Barca on igatahes oma staaridele krõbedad klauslid külge kleepinud. ju vist ka sellepärast, et kunagi noori süütult neilt pihta pandi. eks elu õpetab
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                  Tead sa kui mitu miljonit see tüüp Aasia turul ManU jaoks teenis?
                  Kas sina tead?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                    Tead sa kui mitu miljonit see tüüp Aasia turul ManU jaoks teenis?
                    Pakuks mingi kolmsadanelikümmendseitsetuhatkaheksakümmendkuus jüääni

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Kas sina tead?
                      Ütleme nii, et ta tasus enda ostmishinna vähemalt mitmekümnekordselt ära.
                      DELFI kommijad ahju!

                      Kommentaar


                        vuffelsärkide müügist saadud raha ei lähe klubile

                        Kommentaar


                          Ronaldo on ise rääkind, et ta ei taha ManUst lahkuda. Reali meeskonnast keegi rääkis( peatreener või kes see oli), et Ronaldol ei ole ManUs enam kuhugi areneda, et ta saaks Realis areneda. Ronaldo aga sellepeale vastas, et ta ei lahku ManUst ning tal on väga pikk tee siin kuhu areneda. Nii, et ma ei saa aru miks te räägite, et Ronaldo peaks enda lepingu välja ostma. Loomulikult võib nende aastatega kõike juhtuda aga see on kindel, et praegu ei liigu Ronaldo mitte kuhugi kuna ManU ei taha temast lahti saada ning ta ise ei taha ManUst mitte kuidagi lahkuda.

                          Kommentaar


                            Nad ajasid lihtsalt paska.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
                              Ronaldo on ise rääkind, et ta ei taha ManUst lahkuda. Reali meeskonnast keegi rääkis( peatreener või kes see oli), et Ronaldol ei ole ManUs enam kuhugi areneda, et ta saaks Realis areneda. Ronaldo aga sellepeale vastas, et ta ei lahku ManUst ning tal on väga pikk tee siin kuhu areneda.
                              Väike palgakõrgendus Realis ja võimalus mängida natukene kodusemas kliimas võivad väga kergesti tujumuutusi tekitada.

                              Kommentaar


                                Nojah tegelikult siiski kõik siin maailmas oleneb inimesest endast. Kunagi ei saa inimesi liigitada ühte gruppi, et nii nad on sellised nüüd kõik jne. Ma arvan miskipärast, et Ronaldo on järgmine Bekcham, ma mõtlen just käekäigu poolest, et on päris kaua ManUs ja siis läheb karjääri lõppedes kuhugi teise meeskonda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X