320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    2. augustil toimub Ole karjääri viimane mäng Espanyoli vastu ja see ei kuskil mujal kui Old Traffordil. 327 mäng ja arvatavasti tuleb 126 väravale lisa
    Esimene hooajaeelne mäng on kusjuures juba laupäeval Aberdeeni vastu. Täna naaseti treeningutele.

    Pilti kah:



    Täielik hooajaeelne kava:

    July 12 Aberdeen (a)

    July 19 Kaizer Chiefs (at Newlands Stadium)

    July 22 Orlando Pirates

    July 26 Orlando Pirates or Kaizer Chiefs (TBC)

    July 27 Portsmouth (TBC)

    Aug 2 Espanyol (h)

    Aug 4 Petersborough United (a)

    Aug 6 Juventus (h)

    Viasati plaanid on, sarnaselt eelmisele aastale, kahtlased.

    Kommentaar


      Endal plaan minna juve mängule... On kellegil kogemusi nende piletite ja asjade hankimisega? Kes on käinud, kes jagaks infot?

      Kommentaar


        Anderson on nimetatud Olümpiale sõitvale Brasiilia koondisesse, mis tähendab et edu korral saab ta kaasa teha alles Euro Super Cupil, aga seda juhul kui Brasiilia poolfinaali jõuab.

        Olympics Schedule

        7-13 - Group Stages
        16 - Quarter-Finals
        19 - Semi-Finals
        22 - Bronze Medal Playoff
        23 - Gold Medal Final

        Huntelaar soovi Ajaxist lahkuda kinnitab lepingupikendamisest loobumine ja tema väitel oleks liitumine meiega "dream move". Klaasmehe asemele oleks korralik ost. Ametlikku kontakti Ajax eitab, aga aega on.
        PS! Hunter on lahe hüüdnimi

        Gossipi kohaselt tahab Everton meie lojaalset vahetusmeest Fletchi. Fletch on meie squadist alahinnatud mängija ja mina loodan küll et ta jääb.
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          No kui Kuszczak ebakindel on, siis on juba lootus päris suur.

          Ma arvan, et 08/09 hooaeg Fosterist veel kindlat põhimeest küll ei tule. Kuid ma arvan, et see hooaeg saab ta ikka üle 1 1st team mängu ikka.

          Oleks tore vaadata.

          Pealegi raudselt tuleb van der Saril veel paar kergemat vigastust mis on tema vanust arvestades üsna normaalne.

          Siis jääb SAF'il valida Fosteri ja Kuszczaki vahel ja ma millegipärast kaldun arvama, et Foster saab sellel hooajal vast isegi rohkem mängida kui Kuszczak. Vähemalt Premier Leagues. Champions League jääb van der Sarile ja Kuszczakile, arvan.

          Kommentaar


            Algselt postitas bert2k3 Vaata postitust
            Ma arvan, et 08/09 hooaeg Fosterist veel kindlat põhimeest küll ei tule. Kuid ma arvan, et see hooaeg saab ta ikka üle 1 1st team mängu ikka.

            Oleks tore vaadata.

            Pealegi raudselt tuleb van der Saril veel paar kergemat vigastust mis on tema vanust arvestades üsna normaalne.

            Siis jääb SAF'il valida Fosteri ja Kuszczaki vahel ja ma millegipärast kaldun arvama, et Foster saab sellel hooajal vast isegi rohkem mängida kui Kuszczak. Vähemalt Premier Leagues. Champions League jääb van der Sarile ja Kuszczakile, arvan.
            miks nii debiilne arvamus, et üks sab CLi mängida ja teine liigat?

            Kommentaar


              foster saab kindlasti rohkem mängida, sest läheb jälle laenule

              Kommentaar


                Fletcher Evertoni?

                Eagles Burnley-sse?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Ei.

                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Jah.

                  Eaglesist kahju muidugi. Ühe jala pistis ukse vahele väravaga Evertoni vastu ja peale seda olnud väga hea pre-season andis ka lootust, aga aastaga ei kujunenud asjast mitte midagi. Kindlasti saab väärt karjääri madalamates liigades, ise asi kas ta seal oma kehva poolse füüsisega, ellu jääb. Edu!

                  Kommentaar


                    Kes iganes seal eile ManU TV stuudios istus, arvas küll ,et Fletcherile tuleks kasuks Evertoni minek, kuna ManU-s saab ta ikkagi vähe mänguaega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Kes iganes seal eile ManU TV stuudios istus, arvas küll ,et Fletcherile tuleks kasuks Evertoni minek, kuna ManU-s saab ta ikkagi vähe mänguaega.
                      Äkki oli see David Moyes?
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        Äkki oli see David Moyes?
                        Ei olnud David Moyes.

                        Kommentaar


                          Ronaldo: Ma olengi ori
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            No täitsa loll jutt. Samas pole midagi imestada. Teatavasti valitseb looduses tasakaal. Ronaldo sai omale hea tehnika, aga mõistuse pealt on küll kõvasti kokku hoitud.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Teatavasti valitseb looduses tasakaal. Ronaldo sai omale hea tehnika, aga mõistuse pealt on küll kõvasti kokku hoitud.
                              sul peab siis küll särav mõistus olema
                              kaks firmatorti, kast pepsit!

                              Kommentaar


                                Kristiina tahab päikese alla ära saada
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X