320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
    ma vaatan sport kahte, ja tundub et tuleb hoopis chesea leedsi 70 aasta fa cupi mäng. Kust siis manu mängu näeb.
    Vaata uuesti.

    Kommentaar


      Mõnus, chill näidismäng. Nädala pärast juba Aafrikas, kus peale Lõuna-Aafrika parimate poegade, kohtutakse ka Nigeerias Pompeyga.

      Kommentaar


        ok, 2:0 siis
        1:0 tuli penaltist esimese poolaja lõpus, eooney tõmmati pikali väravvavahi poolt, carrick oli penalti lööja.
        2:0 oli fletcheri tsenderdus, rooney lõi peaga väravaeest peale.
        Giggsil oli üks hea peaga pealelöök, mis tõrjuti.
        Samuti oli Campbellil üks päris hea löök.
        Ben Amos tegi korraliku mängu.

        E: Kotkas kutsus kajakad kokku.

        Ja see ka et, teise poolaja algul oli Bennil üks päris hea tõrje.

        Kommentaar


          hooaja eelse mängu kohta täitsa korralik esitus.

          E: kusjuures nalja sai ka minu jaoks pisut. mõtlesin mis nad selle eaglesi üle naeravad, kuid siis äkki jõudis kohale et seagulls öeldi hoopis ja neid seal lendamas oli omajagu
          AILTON

          Kommentaar


            Täitsa korralik algus hooajale. Palli hoiti hästi, söödud olid enam-vähem täpsed. Carrick jättis vast parima mulje.

            Kajakaid lendas kuidagi palju ringi. Suht madalalt kah.

            Nädala pärast siis Lõuna-Aafrikasse, kus mängitakse samade vastastega, kellega kohtuti ka kaks suve tagasi.

            Kommentaar


              Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
              Kõige mõistlikum variant oleks tõesti McClair, kuna ta teab klubi läbi ja lõhki.

              Ise sooviksin aga King Ericut sel positsioonil näha. Ta on kuskil väitnud, et tema oleks nõus vaid kõige kõrgema kohaga, aga unistada võib...
              Esmalt võiks ta SAFi abilisena töötada ning 3 aasta pärast kui SAF lahkub, juhtotsad enda kätte võtta.

              When the seagulls...
              Mulle oleks meeldind, kui Queiroz oleks j22nud ja p2rast sir alexi lahkumist bossiks saand. ju talle seda varianti ei pakutud, muidu ehk oleks otsustanud manU kasuks. samas koondise juhendamine v6ib olla dream come true.

              Berba eest tehti v22rt pakkumine. loodame parimat, teda tottenhami myyginimekirjas pold, aga ehk leiab treener, et raha uue tiimi ehitmaiseks kuluks 2ra kyll.(muidugi kui berbat pole,siis kelle ymber sa seda ehitad)

              Kommentaar


                Algselt postitas jaamu
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  CNN-is Pele eile rääkis ka ,et Ronaldo peaks jääma, oma lepingust ilusti kinni pidama ja ,et see orja jutt on BS.
                  Ori töötab ikka ilma tasuta.

                  Kommentaar


                    Üle hulga aja ajab Pele ka mõistlikku juttu suust välja. Muidu on ta meelde jäänud lollide väljaütlemiste poolest.

                    Ronaldo võiks minema kerida. Ära tüütab see tema hala juba. Lepingut võiks ikkagi austada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                      Üle hulga aja ajab Pele ka mõistlikku juttu suust välja. Muidu on ta meelde jäänud lollide väljaütlemiste poolest.

                      Ronaldo võiks minema kerida. Ära tüütab see tema hala juba. Lepingut võiks ikkagi austada.
                      On ta ise üldse asja kommenteerinud. Pigem on Calderon see kes halab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        On ta ise üldse asja kommenteerinud. Pigem on Calderon see kes halab.
                        Kas ta mitte ei öelnud, et tunnebki ennast "orjana" Unitedis? Kuskilt jäi silma selline ütlus.

                        Kui ta tahab jääda, siis öelgu otse välja ning lõpetagu see jant ära. Kui tahab Reali minna, siis samuti öelgu otse välja ning tõmmaku nahhui.


                        Tuleb tunnistada, et Mourinhol oli õigus, kui ta siin eelmine aasta vist Ronaldot rumalaks pidas. Annet on, mõistust aga napib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                          Kas ta mitte ei öelnud, et tunnebki ennast "orjana" Unitedis? Kuskilt jäi silma selline ütlus.

                          Kui ta tahab jääda, siis öelgu otse välja ning lõpetagu see jant ära. Kui tahab Reali minna, siis samuti öelgu otse välja ning tõmmaku nahhui.


                          Tuleb tunnistada, et Mourinhol oli õigus, kui ta siin eelmine aasta vist Ronaldot rumalaks pidas. Annet on, mõistust aga napib.
                          Konkreetselt see "Ronaldo: tunnen ennast orjana" on ajakirjanduse vaht. Aga küsimusele, mida ta arvab Blatteri jutust "Unitedi orjapidajaliku poliitika" kohta, vastas "tal on õigus". Ega siit ju ka sisuliselt midagi vastupidist välja lugeda ei anna.

                          Üldiselt - minul on samuti kopp ees. Ole mees ja ütle välja, mida sa tahad. Eriti loll on veel pilduda kommentaare stiilis "everybody knows what I want". Mitte keegi ei hoidnud sul toru kuklas, kui oli vaja aasta eest uus leping alla kirjutada. Võib-olla ta ei mõtle seda nii lugupidamatult (ja noh, mina parandamatu optimistina usun endiselt, et see on vähemalt osaliselt lihtsalt noorusest tingitud rumalus), aga praegu on ta oma käitumise ja jutuga väga-väga paljudele fännidele juba hinge sittunud ning meeskonnas mõttetuid pingeid tekitanud. Ausalt öeldes tunneks tema lahkumise puhul ennekõike lihtsalt kergendust. Sest sama kepp hakkaks käima ilmselt igal üleminekuperioodil. Ütlen kolme päeva pärast, ütlen nädala pärast; kõik ju teavad, millest ma unistan jne. Aga ühe mehe egotripp ei saa ega tohi olla klubist tähtsam - end of. Aitäh oldud aja ja tehtud tegude eest, kuid taga igatsema ei jää. Hea jalgpallur, sitt inimene, kui klassikuid parafraseerida.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Midagi ilusamat ka selle jama otsa - Ole alustas noortega võidukalt. 3:1 võit Burscough üle, väravad Cleverleylt, Brandylt ja Possebonilt.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kas keegi juba endale uue Away kiti ka tellinud?
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                mina tellisin endale ära .
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X