320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub, et hooaeg algab igal juhul ilma Ronaldota, isegi kui teda ei müüda:



    Algselt postitas junnz0r Vaata postitust
    mina tellisin endale ära .

    Jube põnev, räägi mis sa veel tellinud oled?
    MU FCUK

    Kommentaar


      Väidetavalt on Dimitar Berbatovi eest hunnik krabisevat välja käidud ja totud sellega ka nõustunud. Tore.
      Geniaalsuses on alati piisake hullust.

      Kommentaar


        Algselt postitas akuonlahe Vaata postitust
        Väidetavalt on Dimitar Berbatovi eest hunnik krabisevat välja käidud ja totud sellega ka nõustunud. Tore.
        Korralikul spordimehel peab ikka suits suus olema.
        Tulevast manku ilueedit vaadates meenub tore kirjeldus 1920-te jääpallimängust Tallinnas, kus mehed lausa palli löömise hetkel pläru ette keerasid. Kahju, et Premieris mängu ajal suitsetada ei lubata.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Korralikul spordimehel peab ikka suits suus olema.
          Tulevast manku ilueedit vaadates meenub tore kirjeldus 1920-te jääpallimängust Tallinnas, kus mehed lausa palli löömise hetkel pläru ette keerasid. Kahju, et Premieris mängu ajal suitsetada ei lubata.
          Suva see suitsetamine, hea, et Stefan Postma hobi väljakule ei lasta. Veel.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Väidetavalt olla mingi pakkumine kellegile kuhugi kellegi eest tehtud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Väidetavalt olla mingi pakkumine kellegile kuhugi kellegi eest tehtud.
              Kuulsin kah kuskilt!
              MU FCUK

              Kommentaar


                Goal.com väidab ka, et Glazerid on nõus Realiga Cristiano suhtes läbirääkimistesse asuma, loodetavasti kauplevad korraliku summa välja.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  oot oot kas tevez pole siis uuest hooajast manu mängija v? võis mis värk tema laenuga on üldse?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Suva see suitsetamine, hea, et Stefan Postma hobi väljakule ei lasta. Veel.
                    Erki Nool rääkis kunagi, et Eduard Hämäläinen tõmbas alati enne 1500 meeterit 2 kõige kangemat Cameli suitsu
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                      oot oot kas tevez pole siis uuest hooajast manu mängija v? võis mis värk tema laenuga on üldse?
                      On ikka, laen tehti kaheks aastaks.


                      edit:

                      veel suitsetamisest rääkides - huvitav, kas see linnalegend vastab tõele, et Vialli ükskord vahetusmehena Chelsea pingil koni imes?
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Epic Vaata postitust
                        Väidetavalt olla mingi pakkumine kellegile kuhugi kellegi eest tehtud.
                        Ning selleks tegelaseks on Berbatov. Ülimalt kena.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          veel suitsetamisest rääkides - huvitav, kas see linnalegend vastab tõele, et Vialli ükskord vahetusmehena Chelsea pingil koni imes?
                          Chelsea pingist ei tea midagi, aga...

                          The present FIFA officials would have been aghast had they been around at the 1990 World Cup and witnessed Italy's Gianluca Vialli, having been substituted, lying below the bench puffing away on a cigarette soon afterwards.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            vabalt võis koondis ka olla, ega mälu pole enam see, mis kunagi.

                            --
                            aga LAVi sõitnud koosseis pole veel teemast läbi käinud:

                            GK: Ben Amos, Ben Foster, Tomasz Kuszczak
                            DF: Wes Brown, Jonathan Evans, Rio Ferdinand, Gary Neville, John O’Shea, Mikael Silvestre, Danny Simpson, Nemanja Vidic
                            MF: Michael Carrick, Chris Eagles, Darren Fletcher, Darron Gibson, Ryan Giggs, Lee Martin, Paul Scholes
                            F: Fraizer Campbell, Wayne Rooney, Carlos Tevez.

                            nagu näha, on lisaks EMist taastujatele puudu Hargreaves, kelle põlv jälle ravi vajab. rsk.
                            ja noh, samal ajal kuskil Prantsusmaal...

                            "Louis Saha, who looks likely to be sold this summer, was also left behind to undergo treatment for an injury in France."

                            rohkem liimi, mehed, rohkem liimi.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust

                              "Louis Saha, who looks likely to be sold this summer, was also left behind to undergo treatment for an injury in France."

                              rohkem liimi, mehed, rohkem liimi.
                              vana nali vist aga siiski
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Ning selleks tegelaseks on Berbatov. Ülimalt kena.
                                jõhker trio oleks ja kui ronaldo kah veel jääks, tevez jääks vast vahetusmehe rolli

                                Kommentaar

                                Working...
                                X