320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veel lõdvem veeretamine kui laupäeval, piraadid ei suutnud peaaegu mingeid teravusi pakkuda. Ainus värav Martinilt üks-üks olukorrast, kuhu Brown ja Campbell ta hästi mängisid. Tevez oli vist Parkilt kopsu laenanud, Eagles tegi jälle hea mängu - eraldi kiitus korraliku kaitsesse tagasi töötamise eest. Ainsana langes ansamblist välja Tweety, kes oli isegi enda kohta hämmastavalt abitu. Laupäeval peaks vastaseks olema ilmselt jälle Kaiser Chiefs, keda teisel korral loodetavasti juba natuke tõsisemalt võetakse. I predict a riot...
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Homme siis Kaizer Chiefsiga Vodacom Challenge finaal. Finaaliks liituvad tiimiga ka 3 reservisti Craig Cathcart, Rodrigo Possebon ja Tom Cleverley. Rodrigot loodaks eriti mängimas näha.
      Kui eelnevalt läks Wes koju tagasi, siis ka Rio põrutas koju kuna sündis perre lisa, palju õnne talle!
      ja lõpuks midagi sellist

      Manchester United are considering offers to play in India next summer after being approached to become the first leading Premier League club to visit the world's emerging financial powerhouse
      AILTON

      Kommentaar


        Viasat Sport homme mängu üle vist ei kanna?
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          Viasat Sport homme mängu üle vist ei kanna?
          ei saagi aru, kas ta näitab Chelsea mängu tervenisti ja siis Man U mängu osaliselt, VSp2 ma mõtlen. Või teine võimalus on et näitab otse sealt kus NASNi näitab ehk VSp lihtsalt
          AILTON

          Kommentaar


            Manchester United have defied the credit crunch crippling the nation by agreeing a British record £32million fee for striker Carlos Tevez.

            suht palju käidi välja ta eest imo...aga noh kui omal ajal käidi veroni eest juba 28 milli välja siis on tevezi deal super

            Samuti on press suutnud Carlito käest välja imeda commenti:“Various times I’ve told myself I want to retire at 28. I still have this perfect idea in my mind of going out young and on a high.”

            Kommentaar


              Usume ikka jah lehti.

              Kommentaar


                Manul polegi täna mängu wä. Igatahest livescores küll märgitud pole.
                Last edited by kalev94; 26.07.08, 09:39. Põhjus: kirjaviga

                Kommentaar


                  Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
                  Manul polegi täna mängu wä. Igatahest livescores küll märgitud pole.
                  Postituse muutmise põhjuseks on kirjaviga, aga ometi on neid sul vähemalt neli tükki veel sees.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
                    Manul polegi täna mängu wä. Igatahest livescores küll märgitud pole.
                    ära usu livescore-i
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                      Postituse muutmise põhjuseks on kirjaviga, aga ometi on neid sul vähemalt neli tükki veel sees.
                      Ütle üks? Ja mis sa närid selle kallal kui aru saad siis pole vaja ju norida sell teemal ja ma ei usu et sa aru ei saanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
                        Ütle üks? Ja mis sa närid selle kallal kui aru saad siis pole vaja ju norida sell teemal ja ma ei usu et sa aru ei saanud.
                        Ma saan aru, et kuumad ilmad ja päike teevad oma töö, aga palun, katsu olla!

                        Kommentaar


                          Ohh seda lõputut üksteisele ärapanemist.

                          Kommentaar


                            isa, sinu nimi on Paul
                            ära sa minema mine


                            igatahes juba oluliselt rohkem mängu moodi kui kaks eelmist sügamist ja kohe saadi püss lahti ka - Giggs, Rooney, Cleverley, Campbell. Mängu said peale väravavahtide kõik noored ja kõik olid ka tublid, Cleverley ja Cathcart väärivad ehk eraldi äramärkimist. Homme siis Pompeyga Nigeerias (Scudamore saab lahti lüüa).
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Turnee lõpetuseks 4:0 võit. Jala said valgeks Giggs, Rooney, Tom Cleverley ja Campbell. Alustati küll halvasti, kuid peale Giggsi väravat saadi mängu üle kontroll. Parima mulje jättis vast Rooney, kes tundus tahtmist täis olevat.

                              Homme siis mäng Portsmouthiga Nigeerias.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                                ei saagi aru, kas ta näitab Chelsea mängu tervenisti ja siis Man U mängu osaliselt, VSp2 ma mõtlen. Või teine võimalus on et näitab otse sealt kus NASNi näitab ehk VSp lihtsalt
                                Njah, eile näidati mingit Taani huinjaad, täna aga on õnneks otseülekanne ekraanil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X