320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arsene jahtivat Mikaeli

    Kommentaar


      Algselt postitas Rain91 Vaata postitust
      Arsene jahtivat Mikaeli
      Asi tehtud, mees sõlmis arsenaliga 2-he aastase lepingu. Üleminekusummat ei suutnud kuskilt leida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pidutseja2008 Vaata postitust
        Asi tehtud, mees sõlmis arsenaliga 2-he aastase lepingu. Üleminekusummat ei suutnud kuskilt leida.
        Nojah. Potensiaalseid testamoniale hakkaski tasapisi liiga palju olema. Edu talle ja ehk lööb paar omaväravat kah.

        Kommentaar


          Saf lolliks läinud ? Mispärast oli vaja teda maha müüa ? ain . Njah , manutd vastu omavärava löömine oleks hea kink :'D
          Algselt postitas rainis007
          Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

          Kommentaar


            Kuule, ei ole väga arukas hoida sellise palgaga ja sellise vanusega venda endal pingi ja reservi vahel kõikumas, parem eemaldada väsinud kaka ja tuua asemele mõni enda noormängija.
            Algselt postitas Maekas
            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

            Kommentaar


              Paaril korral nägin Silvestre esitusi eelmine hooaeg ManU eest ja minu arvates mängis ta küll hästi.
              Väsinud kakaks võid oma Rauli nimetada.

              Kommentaar


                There's only one Kaka!

                Kommentaar


                  Algselt postitas aronniin Vaata postitust
                  Saf lolliks läinud ? Mispärast oli vaja teda maha müüa ? ain . Njah , manutd vastu omavärava löömine oleks hea kink :'D
                  Kas sa ei müüks võimaluse korral tropist naabrimehele oma vana, üleni pahtlist ja perses käikariga autot, kui selle eest saaks uue masina liisingusissemakse teha? Eriti, kui boonusena saad iga päev naeru pugistada, vaadates, kuidas naabrimees autot käima lükkab. Mhah?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Paaril korral nägin Silvestre esitusi eelmine hooaeg ManU eest ja minu arvates mängis ta küll hästi.
                    Väsinud kakaks võid oma Rauli nimetada.
                    Raul ja Silvestre, ma arvan, et isegi mingi totaalselt peast põrunud Mnku fänn paneks Rauli kõvemaks meheks, too lõi ju liigas pea 20 väravat ja oli vist 3. tugev väravakütt.

                    Peace ! .
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Paaril korral nägin Silvestre esitusi eelmine hooaeg ManU eest ja minu arvates mängis ta küll hästi.
                      Väsinud kakaks võid oma Rauli nimetada.
                      Tweety mängiski eelmisel hooajal kokku umbes paar korda. Liigas max kolm. (Ja oli iga kord umbesitt.) Tundub, et sa oled kapi-mänkufänn.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Tweety mängiski eelmisel hooajal kokku umbes paar korda. Liigas max kolm. (Ja oli iga kord umbesitt.) Tundub, et sa oled kapi-mänkufänn.
                        Ma nägin vist CL mänge, kus ta mängis ja nagu juba mainisin jättis vähemalt siis hea mulje.

                        Kommentaar


                          Minul isiklikult hoidsin hinge kinni iga kord kui Tweety palli sai. Ta ei olnud halb mängija aga vigastused ja koha kaotus p6his tegi temast ebastabiilse mängumehe, aga edu talle!
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                            Minul isiklikult hoidsin hinge kinni iga kord kui Tweety palli sai. Ta ei olnud halb mängija aga vigastused ja koha kaotus p6his tegi temast ebastabiilse mängumehe, aga edu talle!
                            No vähemalt üks positiivsemne post tema kohta.
                            Nõme on lugeda sitta Silvestrest, kes paar aastat tagasi oli ju põhimees ManUs.

                            Ohh jah ma ei ole kapi-mänkufänn lihtaslt mõned mängijad on sümpaatsed.

                            Kommentaar


                              cheeky bastard


                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Normungel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X