320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas greystone Vaata postitust
    Ja noh, kui Zenit ja ManU peaksid UCLis vastamisi minema, siis ManU võidab, 100% kindel.
    kui loll annab olla?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      kui loll annab olla?
      vaata peeglisse ja ehk saad vastuse

      Kommentaar


        Hullud olevat siis Campbelli eest £7m pakkumise letti ladunud. Ning peibutisena isegi endise kamraadi McShane'i klubisse toonud.

        Kommentaar


          Supercup oleks tore küll olnud, aga mis seal ikka.. Positiivse poole pealt tõi see vähemalt Cannumani siia jälle parastama, alati tore lugeda, kuidas ta Unitedi kaotuste puhul härga täis läheb.

          Campbelli eest on £7m üsna ahvatlev pakkumine. Kui kiirus välja jätta, siis midagi erilist ei ole ma veel temas näinud, kuigi jah, Hulli mänge ma eelmisel hooajal ei jälginud ka. Back-upina on ta praegusel hetkel väga vajalik siiski, ei usu et müüakse.

          Hargreavesi kohta kirjutab ametlikul kodulehel, et oleks pidanud eile mängu saama, aga neljapäeval andis treeningul põlv jälle tunda. Arvestades meie hetke keskvälja ja niigi suuri probleeme koosseisuga, on see muidugi väga masendav uudis. Loodetavasti tuleb ülejäänud hooaeg vigastuste suhtes rahulikum.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Aga äärtel oleks Ronaldole asendajaks kindlalt Park. Darren "Motherfuckin'" Fletcher ei kõlba kuhugi. Ja ma pole ikkagi aru saanud, mis Rooneyga juhtunud on? Kui ta ManU-sse tuli, oli mees supervormis ja lõi neid väravad küllaga, nüüd aga...
            slimm.ee

            Kommentaar


              mõtetu mäng oli eile, scholesi koll oli norm ja väljakul normina töötas enamasti Evra ja Park. muud ma ei ütle, kriitika ooodatud ..

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Darren "Motherfuckin'" Fletcher ei kõlba kuhugi.
                Darren "Motherfuckin'" Fletcher on meie suurim väravakütt. Nii et mokk kinni.

                Eile oli ta tõesti kehv, aga koos temaga oli seda ka pool meeskonda. Eelmistes mängudes on ta aga selgelt üks parimaid olnud. Tema õige positsioon on küll keskel, kuid praegu pole paremale äärele peale äsjanaasnud Parki kedagi panna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  Ja ma pole ikkagi aru saanud, mis Rooneyga juhtunud on? Kui ta ManU-sse tuli, oli mees supervormis ja lõi neid väravad küllaga, nüüd aga...
                  Väravaid lööb ta endiselt. 15-25 väravat hooaja peale on alati ära tulnud. Ka eelmisel hooajal. Ning kui vigastustest hoidub, siis ka see hooaeg.
                  Tema üldine mäng on kannatanud õige ründaja puudumise tõttu. Ruud ja Saha olid mõlemad sellised, kes lasid Rooneyl teha mida ise tahab. Tevez on aga ise sellist tüüpi mängija ning Rooney peab ise ees passima, mis ei ole aga tema trump. Loodetavasti Berbatov ikkagi tuleb. Siis saavad nii Rooney kui ka Tevez oma eelistatud positsioonil mängida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Positiivse poole pealt tõi see vähemalt Cannumani siia jälle parastama, alati tore lugeda, kuidas ta Unitedi kaotuste puhul härga täis läheb.
                    näita mulle ka kus ma parastasin? Nimetasin punapead lolliks ja teist idu kes midagi sajast protsendist seletas.

                    Poolt sõna ka ei öelnud selle kohta, et mul hea meel mänu kaotuse puhul on või sibulate võidu pärast õnnelik olen

                    Kommentaar


                      Sorri, sõnastus oli selle korra kohta veidi vale jah. Põhimõte oli siiski selles, et siia teemasse see kaotus sind tagasi tõi, kuna vahepealsel ajal ma sind ei märganud.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        vahepeal polnud põnevaid mänge

                        Kommentaar


                          Fair enough.

                          Paistab, et vahepeal on siin paar asja kajastamata jäänud. Näiteks see, et enne Monacosse sõitmist tehti pilti veidi:


                          Ja see, et pildilt võib leida ka Manucho, kes olla oma tööloa kätte saanud.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={F9E570E6-407E-44BC-800F-4A3110258114}&redirectorid=news_story&newsid=66171 04

                            Saha ikkagist läheb Evertoni.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Midagi kindlamat see uudis küll ei ütle. Medicali-järgset teadet pole kuskil olnud ja tõenäoliselt on just see kõige tõenäolisem takerduskoht.

                              Samas sattusin ma goal.com'i lugema ja seal räägitakse, et Campbell + mingi summa = Berbatov veel täna õhtul. Eks näis, aga hetkel ei tundu kuigi reaalne enne akna sulgumist kellegi tulek.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                Midagi kindlamat see uudis küll ei ütle. Medicali-järgset teadet pole kuskil olnud ja tõenäoliselt on just see kõige tõenäolisem takerduskoht.

                                Samas sattusin ma goal.com'i lugema ja seal räägitakse, et Campbell + mingi summa = Berbatov veel täna õhtul. Eks näis, aga hetkel ei tundu kuigi reaalne enne akna sulgumist kellegi tulek.
                                kui Rooney kunagi osteti, siis see oli ka mingil viimasel hetkel kui mälu ei peta.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X