320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei usu kuidagi, et Rooney homme pingile jääb. Ennem Nani või isegi Tevez.

    Aga tuleva Chelsea matši kohta nii palju veel uudist, et Terry punane tühistati ja küllap ta siiski platsile jookseb.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      nii palju häid uudiseid.

      vähemasti roma sai põske...
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        USA keskpank ostis 85 miljardi dollari eest oma osaluse AIGs 80%ni, et päästa suurimat kindlustusfirmat kindlast pankrotist. Klubile on see muidugi kasulik - saab ilmselt tuua varsti välja uue sponsorpildiga särgikomplektid.

        Kommentaar


          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          USA keskpank ostis 85 miljardi dollari eest oma osaluse AIGs 80%ni, et päästa suurimat kindlustusfirmat kindlast pankrotist. Klubile on see muidugi kasulik - saab ilmselt tuua varsti välja uue sponsorpildiga särgikomplektid.

          Aigu asemele tulevad tähed ja triibud.

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Ei usu kuidagi, et Rooney homme pingile jääb. Ennem Nani või isegi Tevez.
            nonii, nad k6ik on algkoosseisus,
            nii Brown, Vidic kui Ronaldo alustavad pingilt,
            (Berbal on vigastus, Scholes kaartidega eemal)
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              No krt, on ikka mõnes meeskonnas palju koledaid inimesi. Saaks kohe laste hirmutamise jaoks kalendri teha.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Egas ilo süvvä kõlba.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Ma ei saa nüüd aru. Kas on minu teadmatus jalgpalli reeglites võimaitea.
                  igaljuhul, siis kui Ji-Sung Park kukkus karistusalas umbes 40. minutil siis võis olla kaks valikut mis juhtub.1. Ji-Sung puudutab viimasena palli ja ta niidetakse ning tuleb penalt. 2. Kaitsja puudub palli ära ji-sungi eest, ning tuleb nurgalöök.
                  Agakuidas on võimalik, et Kaitsja puudutab viimasena palli, pall läheb üle otsajoone ja siis on väravavahi pall?
                  Keegi oskaks seletada?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    No krt, on ikka mõnes meeskonnas palju koledaid inimesi. Saaks kohe laste hirmutamise jaoks kalendri teha.
                    Rein, rahune, varsti tuleb Ronaldo sisse. Saad ka telgi püsti panna.

                    a praegu on küll paras hiina müüri taga rabelemine. sööt liigub, aga kasu pole midagi - nagu mingi Spurs juba.


                    ja Park puutus selles olukorras ise viimasena palli, pennalt väärt viga ka ei olnud. lihtne.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                      Ma ei saa nüüd aru. Kas on minu teadmatus jalgpalli reeglites võimaitea.
                      igaljuhul, siis kui Ji-Sung Park kukkus karistusalas umbes 40. minutil siis võis olla kaks valikut mis juhtub.1. Ji-Sung puudutab viimasena palli ja ta niidetakse ning tuleb penalt. 2. Kaitsja puudub palli ära ji-sungi eest, ning tuleb nurgalöök.
                      Agakuidas on võimalik, et Kaitsja puudutab viimasena palli, pall läheb üle otsajoone ja siis on väravavahi pall?
                      Keegi oskaks seletada?
                      Ikka oskan.
                      Kohtunikul on alati õigus, isegi kui tal pole!!!
                      Simpel.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Rein, rahune, varsti tuleb Ronaldo sisse. Saad ka telgi püsti panna.
                        Ega ikka tule küll. Kulinad olid kõrvade küljes ja kuhu ta need siis paneb kui platsile peab jooksma? Annab Alexi kätte hoiule? Või siis hoopis Berbatovi?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          No tore on.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            aga jah 0-0. Neville hakkab ikka vanaks jääma,

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                              Neville hakkab ikka vanaks jääma,
                              Kapten oli jah üllatavalt pask taaskord. Muu üle eriti nuriseda ei olegi, veidi jäi arusaamatuks miks Evans platsil oli.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                veidi jäi arusaamatuks miks Evans platsil oli.
                                Väike tuleproov? Vidic on ju tänu viimatisele punasele Chelsea vastu suspended. Eks saab siis näha, kas Jonny tõestas end SAFi silmis piisavalt või on pühapäeval ikkagi Brown keskel. Minu meelest oli ta täitsa soliidne, ja kahju, et see üks löök posti üles leidis.

                                E: kusjuures Guardian spekuleerib, et pühapäeval VÕIKS OLLA Brown roostes Neville'i asemel paremal ja hoopistükkis Johnnyboy Vidici asenduseks. KA variant.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X