320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas veame kihla, et kui Park või Tevez või kes kurat iganes teine oleks seal samamoodi kukkunud, ei ägiseks siin mitte keegi. nad on seda teinud, muide, ja rohkem kui üks kord, aga miskipärast ei aeta pärast seda siin teemas lehekülgede kaupa mingit möga. jah, daivimine ei ole ilus, samuti ei ole see kasti jõudes mingi püha kohus, et iga taklause järel seal langema peaks. tunnistan ausalt, et see mentaliteet
    Ja vaevalt, et mingid suured süümekad on, kui teel sellele on kõik endast antud ning vajadusel ka veidi räpasemaid võtteid kasutatud.
    ei ole sugugi minu teetass samuti. samas on igaühel õigus oma arvamusele ja mis te usute, et siin foorumis "nänänää, naine-naine, gayboy ja kloun" ilkumine midagi muudab. eeskätt ikka enda virtuaalset schwantsu püüate siin sellega pikendada ju.



    et siis mis ma tahtsin eeskätt öelda oma postiga - saage üle sellest Ronaldost juba ükskord, mnnimaivõi.




    edit: i rest my case, nii rumalate inimestega
    et see käkk ei ole jalgpallur vaid kloun
    ei ole mõtet vaielda.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      mõned aastad tagasi. sina ja beckham. olid ju sul siis ka prillid?
      prillid on siiani punased aga pinda käib see daiver kes kuidagi sinna punaokulaaride kaadrisse ei sobi

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        edit: i rest my case, nii rumalate inimestega
        ei ole mõtet vaielda.
        ok parandan end niipalju et see tont ei sobi inglise liigasse, palun mingu kuskile lõunamaa liigasse aelema, aastatepikkuse manu fännina olen kurb et glory glory on mõnele tähtsam kui traditsioonilise inglise stiili hoidmine..

        Kommentaar


          Algselt postitas ertz Vaata postitust
          ok parandan end niipalju et see tont ei sobi inglise liigasse, palun mingu kuskile lõunamaa liigasse aelema, aastatepikkuse manu fännina olen kurb et glory glory on mõnele tähtsam kui traditsioonilise inglise stiili hoidmine..
          kui aint inglise stiil meelepärane siis hakka aga fännama boltonit. Nad ju mängivad seda nn ilusat inglise vutti.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            kui aint inglise stiil meelepärane siis hakka aga fännama boltonit. Nad ju mängivad seda nn ilusat inglise vutti.
            novat seda mine ja ütle 14-15-aastasele tatikale kellele meeldis näha kuidas cantona ja co väravaid tagus. hiljem juba boltoni fänniks ümber mängida on raske

            Kommentaar


              Algselt postitas ertz Vaata postitust
              kle epic, miks sa seda teguviisi ei kaitse. gayboy tahab selle daviga ka tiitli võita või?

              olgu need prillid nii punased kui võimalik aga mis sunnik sind takistab tunnistamast et see käkk ei ole jalgpallur vaid kloun.

              või hoiad sa koguaeg nokut pihus temale mõeldes? kahtlane ...
              Heh. Ei leia põhjust miks peaksin seda tegema, kuna see ei muuda mitte midagi. Need, kes tahavad sõimavad, kes ei taha, ei sõima. Mul on tõtt öelda ükskõik, mis too seal platsil teeb, peaasi, et ta annab õigel hetkel kaaslasele söödu või lööb värava. Vahel ehk riivab mõnd närvi aga ma ei kiru teda maa põhja, kui meeskond tema selle elemendi kasutamise oskuse tagajärjel, võidab. Aastate pärast ei mäleta seda mitte keegi.

              Kommentaar


                No tra on koomikuid ikka! Selle asemel et siin igakord seletada mitu kätelaiutust Ronaldo tegi, tehke kuhugi Ronaldo vastane teema v6i veel parem minge onage delfis. Seda et ronaldo on piripill teavad juba k6ik,aga teie olete temaga v6rreldes veel suuremad nutulaulikud! Kellel midagi tarka mulle öelda on siis PS, risustamiseks on paljud off-topic teemad!
                AILTON

                Kommentaar


                  Algselt postitas ertz Vaata postitust
                  fu**en diving w*nker... palun mine ära.
                  tead. mu sõber on hull itaalia fänn. ja iga kord kui itaalia mängija sisse sõidab täie jõuga või lõhub väljakul või ükstepuha mida, siis oskab ta selle peale öelda, aga milline geniaalne taktika. See ajab uskumatult närvi. aga samas ... niikaua kuni ei karistata, nii kaua tegutseb õigesti. võitjate üle kohut ei mõisteta. olgugi, et see pole õige, aga ma usun, et igas meeskonnas on selliseid situatsioone ... lihtsalt ronaldo tegevusest on rohkem kasu meeskonnale ...

                  http://www.youtube.com/watch?v=2Njtb...eature=related ehk shit happens. live with it
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Wayne Rooney nimeline (näoline) Kulgvasika karikas
                    1 värav - 2 kollast kaarti

                    ootame positiivseid arenguid
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Kolm lehte postitusi ja mitte üheski pole mainitud, kui ilusa värava krissu ja rooney sepistasid, vaid jahutakse mingil mõttetul daivimise teemal... Palju õnne tõesti

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Wayne Rooney nimeline (näoline) Kulgvasika karikas
                        1 värav - 2 kollast kaarti

                        ootame positiivseid arenguid
                        Kulgvasikas on siiriuse kõige suurem burks või?
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Kulgvasikas on siiriuse kõige suurem burks või?
                          Kas auhind polnud Kuldvasika (kõrgema klassi Sirius) kalleim söök?

                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Einoh, võib ka Kuldvasikas olla. Kõlab ilusamini kui siirius; ja pealegi mulle Ilf ja Petrov väga meeldivad.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Pehmelt öeldes rõve. Mängujärgsed sanktsioonid, mängukeelud jms, kus te olete ? Ammu oleks aeg nii ilmselged case'id ära karistada. Mis sest, et situatsioon ei toimunud karistusalas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Pehmelt öeldes rõve. Mängujärgsed sanktsioonid, mängukeelud jms, kus te olete ? Ammu oleks aeg nii ilmselged case'id ära karistada. Mis sest, et situatsioon ei toimunud karistusalas.
                                Nojah, aga siis ärgu olgu ka topeltstandardeid. Ehk nimme teatud mängijate kallale minekut. Drogba on samamoodi kukkunud, Gerrard samuti, laupäeval tegi keegi täpselt sama ronaldoliku liigutuse karistusalas (mängijat ja isegi millises mängus enam ei mäleta, aga teenitud kollane sedapuhku tõusis).
                                Eile oli näiteks väga rõve, kuidas Spursile ilmselge käega mängimise järel pendlat ei antud, Pompey'le aga sama ilmselgel juhul anti. Aga kohtunikud ikka teevad vigu ja jäävad tegema, virisegu meie siin palju tahes.
                                Pigem võiks arutada kuidas saaks koduvilet ära hoida, sest seda me näeme jätkuvalt voor vooru järel. Pigem ehk aitaks siin fännide ja asjapulkade väiksem surve kohtunikule ja väiksem virin iga jumala kui otsuse pärast.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X