320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Tra vend ei oska õigel ajal suud kinni hoida. Püüab Mourinho kombel post-match interview-l kõiki süüdistada ning oma meeskonda kaitsta aga ei tule väga välja või mis.
    Õnneks meil leidub väärt mehi, kes talle seda õpetama sobivad.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      eriline polnud veel isegi robby bobsoni tõlk, kui punanina oma esimesi triibulisi sai.

      Kommentaar


        Algselt postitas sicmic Vaata postitust
        Õnneks meil leidub väärt mehi, kes talle seda õpetama sobivad.
        no krt, mees on 25(või palju ta oligi) aastat seda tööd selles samas klubis teinud. Midagi võiks nagu kahe kõrva vahele kah ju jääda selle ajaga. Treeneriga top man aga krt võiks õppida oma frustratsiooni mitte meedia kaudu välja elama.

        Kommentaar


          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
          võiks õppida oma frustratsiooni mitte meedia kaudu välja elama.

          Ken ye wee doss, is probably jist them bludy referees an' joornalists dornt kin a wuid Ferg is sayin, likesay, but they reckon it has tae be feckin' insult. End ay feckin' story.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Head uudised Rafaelile ja Carlitosele. Vist.
            Kirjutavad, et Wesi jalg lõigati lahti, et näha mis seal sees on, ja Berba sai serblastelt nii räigelt anusesse, et peab nüüd vähemalt kolm mängu taastuma.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Wesi jalg lõigati lahti, et näha mis seal sees on
              Viis nädalat audis selle tagajärjel, ehk põhimõtteliselt uue aastani siis. Kapten on ka puru. Kuri tunne sees ütleb, et Rafaelile eelistatakse O'Shead. Ees näiteks hooaja esimene Manchesteri derby. Paar võõrsil euromängu ja 'arry armee samuti.

              Kommentaar


                kuskit tänast mängu näeb ka? (peale soccernet live)
                koosseis niikaua:
                E. Van der Sar,
                J O`Shea, N. Vidic, R. Ferdinand, P. Evra,
                C. Ronaldo, M. Carrick, D. Fletcher, J. Park,
                C. Tevez, W. Rooney

                Kommentaar


                  Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                  koosseis niikaua:
                  E. Van der Sar,
                  J O`Shea, N. Vidic, R. Ferdinand, P. Evra,
                  C. Ronaldo, M. Carrick, D. Fletcher, J. Park,
                  C. Tevez, W. Rooney

                  Mis elukas see siin on? Algkoosseis tehtakse avalikuks vähem kui tund enne mängu algust.

                  Kui see on sinu ennustatav koosseis, siis märgi see oma postituses ära.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                    kuskit tänast mängu näeb ka? (peale soccernet live)
                    koosseis niikaua:
                    E. Van der Sar,
                    J O`Shea, N. Vidic, R. Ferdinand, P. Evra,
                    C. Ronaldo, M. Carrick, D. Fletcher, J. Park,
                    C. Tevez, W. Rooney
                    Kui palju sa jõuad küsida ühte küsimust? www.myp2p.eu ja vali ise endale sobiv kanal.

                    Ja Rio ei mängi üsna kindlasti, sest on seljast katki. Osad poisid tulevad vist ka enamvähem otse Brasiilia lennukilt mängule, ei tõota eriti head. Õnneks on Rooney ebola vähemalt jälle kontrolli alla saadud.


                    edit: kae imet, filmistaar lapiti ikkagi kokku.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      www.myp2p.eu ja vali ise endale sobiv kanal.
                      Mul ei lae seal ükski end tööle. Olen ma lihtsalt ebakompetentne?

                      Kommentaar


                        sopcast 6029 töötab ideaalselt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          Mul ei lae seal ükski end tööle. Olen ma lihtsalt ebakompetentne?
                          Jah.

                          Mul töötab iraqgoals (inglise) ideaalselt.

                          Kommentaar


                            Sain tolle star sportsi lõpuks tööle peale pikka sebimist. See, mida näinud olen, ei ole kuigi särav olnud. Loodetavasti suudetakse ikka rahajõmmide libastumist ära kasutada. Muidu hakkan mõtlema liitumisele skeptikute karjaga.

                            Kommentaar


                              Oi kui kehv .....
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Kuna viimati juhtus selline asi, et keegi Suurest Nelikust ei suutnud väravat lüüa? 99% olen kindel, et mitte kunagi. Vähemalt sellest ajast kui onu Roman Inglismaale saabus.


                                Mäng oli muidu suht võrdne. Rooney võimalus ilmselt parim. Villa suutis oma äärtega probleeme valmistada, vaid kahel korral 90 minuti jooksul. Kartsin rohkemat. Süüdistada nagu ei olekski kedagi. Carrick mängis täna oma selle hooaja kehvema mängu ning Rooney oleks pidanud ära lööma.

                                Täna hommikul oleksin nõustunud, kui keegi öelnuks et me saame samapalju punkte kui Chelsea ja Liverpool. Vähemalt on järjekordne võõrsilmäng eest ära ning vahe liidritega suuremaks ei kärisenud.

                                Millegi pärast on tunne, et teisipäeval on Hispaanias 90 minuti järel skoor sama nagu täna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X