320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    krt sellisele Manule oleks ka Leeds korraliku sauna kütt
    sa tahtsid ikka öelda, et Histon?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      sitt mäng sitt värav sitt City.

      Ainsad normaalsed momendid olid paar kollast, punane ja see lõputõrje. Muidu ikka eriti gay mäng
      Türa ega iga mäng saa 7-1 võita. Väga hea mäng oli, kordagi ei tekkinud hirmu, et võime kaotada selle. ManCity ei saanud millegagi hakkama ning Carrick juhtis mängu suurepäraselt. Saaks Scholes ka nüüd korda oleks tiitel meil samahästi kui käes.

      Suured away mängud on mängitud, peale jõule võtame esimese koha Chealsealt.

      Rafael

      Kommentaar


        Chelsealt te seda kohta nüüd küll ei võta.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Chelsealt te seda kohta nüüd küll ei võta.
          Liverpoolilt siis ?

          Kommentaar


            Algselt postitas JerryTheFiveFingers Vaata postitust
            Liverpoolilt siis ?
            Kui te üldse selle koha võtate, siis Liverpoolilt, jah.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Kui te üldse selle koha võtate, siis Liverpoolilt, jah.
              fair inaff.

              Kommentaar


                muidu ma ManU fänn ikka , aga ronaldo oli ikka eriti pask , lisaks oskab meeskonnale "kasulik" olla oma debiilsete kollastega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                  muidu ma ManU fänn ikka , aga ronaldo oli ikka eriti pask , lisaks oskab meeskonnale "kasulik" olla oma debiilsete kollastega.
                  Tra ega ta igas mängus ka hat-trikke sisse taguda ei saa ju. Laske oma standardid allapoole veits.

                  Ja see teine kollane, no mida munni, ma saan aru kui ta oleks püüdnud Maradonat teha aga... persse küll.
                  DELFI kommijad ahju!

                  Kommentaar


                    Mida ta siis püüdis?

                    Kommentaar


                      No platsilt ära lonkides apelleeris nagu kohtuniku vilele. Mis ei õigusta muidugi sedasorti reaktsiooni. Eriti veel olukorras, kus vabalt positsioonilt võimalik värav lüüa. Samas kokkuvõttes õiglane tulemus, isegi enamuses ei suutnud City eriti midagi näidata.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        Eriti veel olukorras, kus vabalt positsioonilt võimalik värav lüüa.
                        tra kus vennal on topeltstandardid, onja
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                          Tra ega ta igas mängus ka hat-trikke sisse taguda ei saa ju. Laske oma standardid allapoole veits.

                          Ja see teine kollane, no mida munni, ma saan aru kui ta oleks püüdnud Maradonat teha aga... persse küll.

                          Nu oli selge käega mäng ja õigustatud järgnes kaart
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            Nu oli selge käega mäng ja õigustatud järgnes kaart
                            Talle tundus et kõlas vile ja ta pani käed näo ette, muidugi loll tegu tema poolt aga see oli lihtsalt arusaamatus ja minu arust kollast kaarti ei väärinud.
                            DELFI kommijad ahju!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                              Talle tundus et kõlas vile ja ta pani käed näo ette, muidugi loll tegu tema poolt aga see oli lihtsalt arusaamatus ja minu arust kollast kaarti ei väärinud.
                              Siis tuleb olla tähelepanelikum.... kuidas saaab tunduda,et kõlas vile ...mulle tundub et su tühjas peakolus kõlab ka kogu aeg mingi vilin
                              Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                                Talle tundus et kõlas vile ja ta pani käed näo ette, muidugi loll tegu tema poolt aga see oli lihtsalt arusaamatus ja minu arust kollast kaarti ei väärinud.
                                millest sa räägid mees
                                mc jünger.Anus Äärits.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X