320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    saa üle!

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Ei mäleta ei Portugali ega Ronaldot lõppeva aasta Euroopa suurturniirilt.
      Ma ei mäleta jälle Liverpooli viimast liigavõitu. See oli ilmselt kunagi enne jalgpalli leiutamist. Nii et ses suhtes

      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Ma ei mäleta jälle Liverpooli viimast liigavõitu. See oli ilmselt kunagi enne jalgpalli leiutamist.
        Ammu enne seda. Aga Portugali võitu mõnel suurturniiril Ronaldoga eesotsas ei mäleta ma üldse.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          paaritul aastal ei saa üldse kuldpalli välja anda, sest polnud 'suurturniiri'?

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Ammu enne seda. Aga Portugali võitu mõnel suurturniiril Ronaldoga eesotsas ei mäleta ma üldse.
            Ilmselt sellepärast ei ole talle antud ka Mõne Suurturniiri Parima Mängija tiitlit.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              paaritul aastal ei saa üldse kuldpalli välja anda, sest polnud 'suurturniiri'?
              Minu poolest andku, aga kui on suurturniiriaasta siis on suurturniiriaasta. Eriti kui valitakse Euroopa parimat jalgpallurit ja tegemist Euroopa meistrivõistlustega. Nii et Xavi või Andres Iniesta iga kell enne kui Ronaldo.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Olgugi, et tegu minu jaoks ebasümpaatse mängijaga, siis peab tunnistama, et tänavu läks auhind kindlasti õigele mehele. See, kes oma meeskonna eest liigas ja CL-is kokku 39 väravat lööb, võites mõlemad auhinnad, väärib kindlasti seda auhinda.
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  kas selliseid auhindu andes peetakse silmas tulemusi hooajal ehk siis augusti lõpp kuni järgmise aasta mai lõpuni või ikkagi 1. jaanuarist kuni 31. detsembrini?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Minu poolest andku, aga kui on suurturniiriaasta siis on suurturniiriaasta. Eriti kui valitakse Euroopa parimat jalgpallurit ja tegemist Euroopa meistrivõistlustega. Nii et Xavi või Andres Iniesta iga kell enne kui Ronaldo.
                    Sellisest mõtteviisist lähtudes poleks 2004. aastal Shevchenkol samuti kuldpalli võitmiseks mingit põhjust olnud. Euroopa aasta mängija oleks pidanud olema hoopis Kreekas pallinud Zagorakis või Charisteas Werderist.

                    Suvisel EM-l minuarust eriti säravaid individuaalseid sooritusi polnudki. Seda ma mõtlen läbivalt terve turniiri vältel, 1-2 mängu kuskil alagruppides ei ole päris see. Hispaania mängis küll Iniesta ja Xavi taktikepi järgi, aga need mehed üksinda küll mänge ära ei teinud. Ronaldo oli samas PL ja CL mängudes Manku eest päris sageli mängu võitjaks, igati teenitud võit imho.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      kas selliseid auhindu andes peetakse silmas tulemusi hooajal ehk siis augusti lõpp kuni järgmise aasta mai lõpuni või ikkagi 1. jaanuarist kuni 31. detsembrini?
                      No arvestades et täna on teine detsember ning aasta lõpuni veel 30 päeva aega, siis pakuks seda esimest varianti.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                        Tugevad teoreetikud siin täies hoos

                        Oli, mis oli, tõenäoliselt poiss lihtsalt refleksist tegi rumala liigutuse. Juhtub. Howard Webb otsis terve mängu võimalust kedagi minema saata, ootas oma aja ära ja palju õnne talle.
                        ma tahaks teada, kus kohast tulevad nii idiootsed oletused? inimaju vastusena ei aksepteeri...mäng alaku nüüd!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Minu poolest andku, aga kui on suurturniiriaasta siis on suurturniiriaasta. Eriti kui valitakse Euroopa parimat jalgpallurit ja tegemist Euroopa meistrivõistlustega. Nii et Xavi või Andres Iniesta iga kell enne kui Ronaldo.
                          Nojah, muidugi on õiglasem ja objektiivsem AASTA parima mängija otsustamisel arvesse võtta ainult ühe kuu jooksul toimunud kuute mängu, kui kogu hooaja jooksul enam kui kuutekummend...
                          Ja kõik mitte-eurooplased ei tohiks üldse sellele auhinnale kandideerida...

                          Sa ei ole ÜLDSE kibestunud ma vaatan.
                          DELFI kommijad ahju!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                            Nojah, muidugi on õiglasem ja objektiivsem AASTA parima mängija otsustamisel arvesse võtta ainult ühe kuu jooksul toimunud kuute mängu, kui kogu hooaja jooksul enam kui kuutekummend...
                            Ja kõik mitte-eurooplased ei tohiks üldse sellele auhinnale kandideerida...

                            Sa ei ole ÜLDSE kibestunud ma vaatan.
                            mis mõttes AASTA parim? kahtlusi ei teki 2007/2008 hooaja suhtes, kuid 2008. aasta parim? kahtlane. Ronaldo oli parim kuni selle aasta mai lõpuni, peale seda on ta ikka väga keskpärane olnud. Suvel EM-il oli tast kõvasti paremaid mängijaid ja ka uue hooaja algusest kuni tänaseni. Ses suhtes ühinen Mcnamara arvamusega, pidades silmas, et kogu hooaja jooksul on olnud hulga stabiilsemaid mängijaid. Näiteks Xavi, kes võitis EM-i. Ja ka Messi, kes võitis ju olümpiamängud.
                            Ja ma ei ole kibestunud
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Naljakas, et otsus kipub olema vastuvõtmatu ainult Barcelona ja Liverpooli toetajatele.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Tarmo Neemelo lõi ka väravaid...
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X