320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    mis mõttes AASTA parim? kahtlusi ei teki 2007/2008 hooaja suhtes, kuid 2008. aasta parim? kahtlane. Ronaldo oli parim kuni selle aasta mai lõpuni, peale seda on ta ikka väga keskpärane olnud. Suvel EM-il oli tast kõvasti paremaid mängijaid ja ka uue hooaja algusest kuni tänaseni. Ses suhtes ühinen Mcnamara arvamusega, pidades silmas, et kogu hooaja jooksul on olnud hulga stabiilsemaid mängijaid. Näiteks Xavi, kes võitis EM-i. Ja ka Messi, kes võitis ju olümpiamängud.
    Ja ma ei ole kibestunud
    oled küll, Hispaania EM-i võidul oli ikka päris mitme teise mängija käpp ka sees, sa räägid nagu Xavi üksi vedas Hispaania finaali ja võitis selle, miks ei võiks näiteks siis juba Sennale anda auhinda? ja Messi olümpiamängud... tule taevas appi, see et ta koos teiste Argentiina superstaaridega mingeid lapsi seal peksis on tõesti väärt mainimist...
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Naljakas, et otsus kipub olema vastuvõtmatu ainult Barcelona ja Liverpooli toetajatele.
      Paluks mitte üldistada.
      Minu meelest oli tulemus üsna ettearvatav ja minu meelest ka õige. Pealegi, kes ootab objektiivsust küsitlusest??? mcnamara arvamust kuuleme (loeme) üle aasta uuesti ja uuesti, niiet ei midagi üllatavat ka seal.
      Üllatab mind vaid noorte inimeste innukus iga kord selleteemalisse vaidlusse astuda.
      BACK WHERE WE BELONG

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        mis mõttes AASTA parim? kahtlusi ei teki 2007/2008 hooaja suhtes, kuid 2008. aasta parim? kahtlane. Ronaldo oli parim kuni selle aasta mai lõpuni, peale seda on ta ikka väga keskpärane olnud. Suvel EM-il oli tast kõvasti paremaid mängijaid ja ka uue hooaja algusest kuni tänaseni. Ses suhtes ühinen Mcnamara arvamusega, pidades silmas, et kogu hooaja jooksul on olnud hulga stabiilsemaid mängijaid. Näiteks Xavi, kes võitis EM-i. Ja ka Messi, kes võitis ju olümpiamängud.
        Ja ma ei ole kibestunud
        Ok minu paha, HOOAJA parim mängija.

        Premier League'i ja Champions League'i võitmine ei tähenda siis midagi või? Ainult rahvusvahelised turniirid loevad? Ei, normaalne...
        Xavi - jah oli üks parimaid Hispaania koosseisus, kuid ei Barca ega Hispaania mängijate seast ma teda küll välja ei hakaks tooma, ta tegi oma tööd, tegi seda hästi aga millegi erilisega ta küll silma ei paistnud. Lõi EM'il ühe värava, kuues mängus, Ronaldo lõi samapalju neljas, kõva asi.
        Messi - ei mänginud Barca koosseisus kaugeltki mitte nii suurt rolli, kui Ronaldo ManU koosseisus. Ja olümpiamängud, ära tee nalja, omas seal 20ne aastaseid lapsi veidi, ta polnud isegi Argentiina parim mängija, rääkimata kogu turniirist. Ja ka La Ligas ei saa ei Messit ega Xavit hooaja parimaks pidada.
        Tõsiselt, vaadake faktid objektiivselt üle:
        Premier League - 38 mängu - Ronaldo vaieldamatult parim,
        Champions League - 12 mängu - Ronaldo vaieldamatult parim,
        EM - 6 mängu - Ronaldo kesine, Xavi parim.
        Kahes kolmest turniirist parim, ja nendes kahes turniiris oli mänge mitmekordselt rohkem, mis stabiilsusest sa räägid.
        Oled Mcnamaraga ühel arvamusel? Tema arvates peaks võitja ju olema mängija kes võitis suurturniiri, mida Messi küll ei ole. Ja ei, olümpiamängud pole suurturniir.
        DELFI kommijad ahju!

        Kommentaar


          Algselt postitas Hampton Vaata postitust
          fääänsid puutsad ja 40 misiganes kolli fulhami võrku
          Sa saad aru et te räägite üksteiset mööda ja ajad ikkagi oma ila edasi?!
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
            Sa saad aru et te räägite üksteiset mööda ja ajad ikkagi oma ila edasi?!
            Väga konstruktiivne, aitäh.
            DELFI kommijad ahju!

            Kommentaar


              Naljakas, kui palju seda EM'i tahavad siin osad arvesse võtta. Miks peab üldse parim mängija olema nendest 16-st riigist, mis EM'ile pääsevad? Kujutage ette, mujal on ka tugevaid mängijaid. Ning miks me ei võiks hoopis African Cup of Nationsit võtta aluseks? MM'i aastatel on veel arusaadav, et eesotsas on seal säranud mehed, sest enamus suuri staare lähevad nendes mängudes ka vastamisi, aga selline närune väike turniir nagu EM? Mõelge peaga.

              Loobun sellel teemal edasi vaidlemisest, kui keegi suudab mulle selgeks teha, miks 2007. aastal vääris Kaka tiitlit rohkem, kui mõni Copa America võitnud brasiillastest või Aasias võitnud iraaklastest.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Ma nõustuks Lorenzoga, et 07/08 hooajal oli Kristiina suht kindlalt parim, aga kui arvesse võtta ainult viimast 11-12 kuud, siis on asi tasavägisem.Kuigi jah seda arvesse võttes peaks Xavi ja Messi aktsiad ka langema,sest Barcaga nad eriti kahjuks midagi ei saavutanud 07/08 hooaja lõppedes.Ses mõttes tõuseks Cassillase aktsiad eriti minu meelest,sest mees võitis ju nii La Liga kui ka Euro 2008, olles alati oma meeskonna üks parimaid või parim.Samuti oli ta alati omal kohal nn suurtes mängudes(EM2008 poolfinaal Itaaliaga jne).Kahjuks, aga väravavahtide teeneid eriti ei hinnata.
                Muidugi talendikuselt ma arvan, et pole mõtet vaieldagi, kes on maailma parim jalgpalluir(loe:Messi).

                Kommentaar


                  Algselt postitas vtp Vaata postitust
                  Naljakas, kui palju seda EM'i tahavad siin osad arvesse võtta. Miks peab üldse parim mängija olema nendest 16-st riigist, mis EM'ile pääsevad? Kujutage ette, mujal on ka tugevaid mängijaid. Ning miks me ei võiks hoopis African Cup of Nationsit võtta aluseks? MM'i aastatel on veel arusaadav, et eesotsas on seal säranud mehed, sest enamus suuri staare lähevad nendes mängudes ka vastamisi, aga selline närune väike turniir nagu EM? Mõelge peaga.

                  Loobun sellel teemal edasi vaidlemisest, kui keegi suudab mulle selgeks teha, miks 2007. aastal vääris Kaka tiitlit rohkem, kui mõni Copa America võitnud brasiillastest või Aasias võitnud iraaklastest.
                  nõus sinuga. ka siin avaldatakse muret selle kohta
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Ja kui oleks auhinna Xavi saanud, siis vingutakse nagu Cannavarogagi, et miks jagati auhind mehele, kes säras vaid ühel suurturniiril?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Cule Vaata postitust
                      Ma nõustuks Lorenzoga, et 07/08 hooajal oli Kristiina suht kindlalt parim, aga kui arvesse võtta ainult viimast 11-12 kuud, siis on asi tasavägisem.Kuigi jah seda arvesse võttes peaks Xavi ja Messi aktsiad ka langema,sest Barcaga nad eriti kahjuks midagi ei saavutanud 07/08 hooaja lõppedes.Ses mõttes tõuseks Cassillase aktsiad eriti minu meelest,sest mees võitis ju nii La Liga kui ka Euro 2008, olles alati oma meeskonna üks parimaid või parim.Samuti oli ta alati omal kohal nn suurtes mängudes(EM2008 poolfinaal Itaaliaga jne).Kahjuks, aga väravavahtide teeneid eriti ei hinnata.
                      Muidugi talendikuselt ma arvan, et pole mõtet vaieldagi, kes on maailma parim jalgpalluir(loe:Messi).
                      Maitse üle võib vaielda. Mina näiteks arvan ,et maailma talendikaim on hoopis Franck Ribery.
                      Kristiina vääris seda võitu kindlalt selle hooajal. Üks mees ei vea meeskonna võidule. Hispaania koondises on ikka natuke rohkem võrdseid mehi platsil ja ka pingilt võtta, võrreldes Portugaliga. Eriline perse on majas Portugali koondises just ründes.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        Naljakas, kui palju seda EM'i tahavad siin osad arvesse võtta. Miks peab üldse parim mängija olema nendest 16-st riigist, mis EM'ile pääsevad? Kujutage ette, mujal on ka tugevaid mängijaid. Ning miks me ei võiks hoopis African Cup of Nationsit võtta aluseks? MM'i aastatel on veel arusaadav, et eesotsas on seal säranud mehed, sest enamus suuri staare lähevad nendes mängudes ka vastamisi, aga selline närune väike turniir nagu EM? Mõelge peaga.
                        Mina peaga ei mõtle, järelikult pole ka vaidlusteks võimeline. Euroopa parima jalgpalluri valimisel tuleks aga tõesti EM-i asemel aluseks võtta esiteks Aafrika Rahvuste Karikas ja teiseks Iraagi meistrivõistlused.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          esiteks soovitaks ma seda aastanumbrit mitte väga tõsiselt võtta, sest hinnang antakse ikka pigem hooaja kohta, mis siis selle poolkera kliima eripära tõttu ületab kalendriaasta piire.

                          mcnamaral soovitaks aga mitte lasta end heidutada tiitli nimest. tiitli sisu on "Jalgpallur, kes on end kas klubijalgpallis või rahvusvahelisel tasandil heast küljest näidanud vastavalt hääletajate paremale äranägemisele". see kole portugaallane mängis saavutas klubijalgpallis kaks tähtsaimat tiitlit, mis tal oli võimalik võita. tiitli kellegile teisele andmiseks oleks too pidanud mängima superEM'i ja lööma näiteks 3:2 finaalis kübaratriki, soovitavalt keskväljalt. sellele oleks võinud kaalu lisada meistritiitel klubijalpalli tasandil. noh näiteks mõni Sneijderi / Ribery taoline mees.

                          igatahes mulle meeldib pigem tiitli andmine hea klubihooaja ja keskpärase suurturniiri mänginud mehele, kui paksu brasiillase kahe MM finaali värava eest aasta parimaks nimetamine. jaa-jaa, eri tiitlid, aga sama põhimõte.
                          Jack of all trades, Master of nuns

                          Kommentaar


                            Härra Scholes näitab täna oma kõige lemmikumas karikasarjas taas üle pika aja oma nägu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Härra Scholes näitab täna oma kõige lemmikumas karikasarjas taas üle pika aja oma nägu.
                              Scholesi suureks rõõmuks oleme nüüd seal siis kenasti poolfinaalis ka. Suures edus unustati kaitsetöö põhitõed ära, aga Blackburn mingit moodi ohtlikuks oodatult ei kujunenud. Koopainimene oli peatamatu. Kõik viitab 2006. ja 1992. aasta edu kordamisele.

                              Kommentaar


                                kuradi kühvlid ikka. Mänguliselt meeletult üle, aga nii palju nii lolle kaitsevigu ei mäletagi. Tevez pani vähemalt ilusa punkti.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X