320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    ehk siis Rooney saldo viieminutilise mängu järel:

    esimene puude - löön värava.
    teine puude - löön värava.
    kolmas puude - triblan, pall võetakse ära. ärritun. annan vastasele jalaga. saan kollase.

    amazing.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      mis seis selles vasika karikas on?

      Kommentaar


        Foster suri jälle ära v?
        DELFI kommijad ahju!

        Kommentaar


          Fosteril oli sõrm pooleks vahepeal. Paraneb vaikselt.


          Aga üks asi jäi täna kõige ilusa kõrval (jälle) silma - lugupeetav kapten võiks putsad varna visata, enne kui asi päris naeruväärseks läheb. Retsept ja nii edasi, aga parim enne on ammu möödas. Vähenegi kiirus on kadunud, piinlik oli nt hiljuti vaadata, kuidas McCarthy enne väravat ta ümber niimoodi palliga tiiru tegi, et Nev ei saanud arugi. Panus rünnakutese on samuti täiesti nullile kahanenud, aga noh, mida tagapool ta püsib, eks seda parem muidugi on ka. Rafael on niigi täkk, kui Wes ka jälle terveks saab (ja ilmselt õige pea nurisema hakkab, sest pingi sügamiseks ta nüüd kindlasti eelmisel aastal lepingut ei pikendanud) - ma ei näe ausalt öeldes ühtki põhjust, miks Gaz peaks veel platsil jätkama. Loomulikult ei ole ta läbinisti kehv, kasvõi täna tegi palli joonelt päästes ühe suurepärase täklingu, aga iga kord tuleb ka kaks-kolm parajat kangi sisse, mida siis teised lappima peavad, ja seda on ikka palju mis palju, eeskätt just kaitseliinis üldise ebakindluse tekitamise koha pealt. Statistikanurgast - tänane oli Hulli ja B'burni järel juba kolmas mäng sel hooajal, kus kolm kotti sisse lastakse. Enne seda juhtus nii viimati üle aasta tagasi, Milani vastu. Ja kõigis neis kolmes viimases mängus on Gaz platsil olnud. Mitte et need väravad muidugi kõik otseselt tema süü oleks olnud, aga ikkagi, midagi sel juhul nagu laguneb. Eelmisel hooajal suudeti siiski ka suures eduseisus oma puur ikkagi puhtana hoida. Arusaadavalt on raske vanaduspuhkusele saata meest, kes on ligi kaks aastat ennast kokku lappind ja tahab veel viimast korda midagi ilusat ära teha, aga vanade teenete eest ei saa teda ka paraku igavesti pilpa peal hoida. Rääkimata sellest, et kasvõi Rio enesekindlusele mõjuks pael käe ümber kahtlemata väga hästi.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            mis seis selles vasika karikas on?
            Kui Adelaide United saab viienda koha eest $2.26m, siis olgu või linnapeade karikas. Pühapäeval finaalis mingite ekuadorlaste vastu.

            Kommentaar


              eiei..ma räägin sellest Rooney kuldvasikast vms...

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                eiei..ma räägin sellest Rooney kuldvasikast vms...
                See on FA uus motivatsioonisüsteem Inglismaa olulisematele koondislastele, kes sarnanevad multifilmikangelasega. Tuntud turundusnipp.

                KULDVASIKA KARIKAS (varsti tuntud ka kui võitlus Shreki šaslõki ja Susi veini nimel)
                Rooney - 4 väravat, 5 kollast kaarti

                Kull, gull, kull, gull, röhh, amps, nämm, nämm.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Läheme Interiga kokku CL -is
                  Algselt postitas Tofoa
                  Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                  Kommentaar


                    Ei ole just vaimustuses.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Inter pole jah just kõige parem vastane, aga usun, et manu võtab oma, Inter pole viimastel aastatel just kõige parem meistrite liigas.

                      Kommentaar


                        kusjuures ma koguaeg arvasin et ManU läheb Interiga kokku...Samas pakkusin ka Barca - Chelsea...Igatahes huvitav paar. Millal viimati mõisa peale mängiti? Hooaja eel oli mingi sõprusmäng minu arust.

                        Kommentaar


                          loodame siis special one edu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Inter pole jah just kõige parem vastane, aga usun, et manu võtab oma, Inter pole viimastel aastatel just kõige parem meistrite liigas.
                            see kuidas neil CL-is läinud on ei lohuta mind üldse, arvestades mis nad liigas korda saadavad, teeb ärevaks. Edasipääs n6uab kahtlemata 6nne ja p6himeeskonna tervena püsimist. Usun et saame edasi, aga tihke saab olema.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Ainuke Inglise tiim kelle vastu me viimastel aastatel mingil määral hakkama oleme saanud (kui seda sõprusmängu vaadata).
                              sigpic

                              Kommentaar


                                kui meistriks tahame tulla, siis tuleb varem või hiljem kõik kotti pista... vahet pole, kes vastane. ise lootsin et real madrid tuleks.... oleks saand kohe ära kottida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X