320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ennenägematu tulemus. Kaitse jäi igas elemendis alla. No eks see pikk 0-ide ja suur võitude rida lõigi ehk ninad üles. Loodame, et nüüd hakkadvad jälle ilusat jalkat mängima ja ei tunne, et on teistest niipalju üle.

    Hea, et ma ise mängu ei näinud, vaid sain cramo võidu saatel end rahustada. Aga tundub, et 'poolil on oodata viiki kuskil liiga tabeli lõpus. See läheb alati nii, aga täna oldi meist üle ja must päev
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Miks Rooney ühtegi kaart ei saanud? Tra. keerab Kuldvasika karika põnevuse täiega perse.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas NOT Vaata postitust
        Eespool räägiti sellest juba ..
        a ma räägin veel
        LFC

        Kommentaar


          Olime halvad, saime pakki. üle pika aja läksin pubi ja ...
          AILTON

          Kommentaar


            Sitt mäng. Aga üks mäng. Eelmisel hooajal oli selline näiteks City vastu, kus mehed oleks nagu esimest korda üksteist platsil näinud. Mõnes mõttes vajalik laks - pigem siis juba liigas kui kuskil karikasarjas. Omad järeldused teha, edasi minna. Muud midagi.


            edit - ehk nagu kapten ütles:

            "We got a rude awakening today that if we don’t go out and work hard as a collective unit then we won’t get the results."

            simpel.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Mäletan samasuguseid vabandusi stiilis "rekordid ongi raske koorem ja hea et see kehv mäng nüüd ära oli" peale seda kui Chelsea kodurekord läks Liverpooli vastu, kust alates asi hakkas allamäge veerema. Loodetavasti enesekindlus kannatas kõvasti ja liiga on viimaste mängudeni lahtine.

              Mitu mängu bänni Vidic saab?

              Kommentaar


                Ühe mängu vast ?
                Algselt postitas Tofoa
                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                Kommentaar


                  millal viimati Old Traffordil penalti anti kuradite vastu?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    millal viimati Old Traffordil penalti anti kuradite vastu?
                    Jaanuaris Derbyle.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Liigas november ja Hull City.

                      Kommentaar


                        tänks semud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas NOT Vaata postitust
                          Ühe mängu vast ?
                          Otse punane, seega umbes kolm.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Otse punane, seega umbes kolm.
                            Ei.

                            (c) PLAYERS SENT OFF UNDER LAW 12 (4) and (5)
                            A Player who is dismissed from the Field of Play for denying a goal or an obvious goalscoring opportunity by physical means or by handling the ball, will be suspended automatically from FTCM commencing forthwith, until such time as his Club has completed its next FTCM.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Ei.

                              (c) PLAYERS SENT OFF UNDER LAW 12 (4) and (5)
                              A Player who is dismissed from the Field of Play for denying a goal or an obvious goalscoring opportunity by physical means or by handling the ball, will be suspended automatically from FTCM commencing forthwith, until such time as his Club has completed its next FTCM.
                              Võibolla mänjule on jah teised reeglid, kuid üldiselt lisandub otse punasele +2. Olen märganud. Samas - vaata teksti enne koma.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                No need on siiski FA omad reeglid, mitte mingi Fergusoni poolt nõupidamislauale jäetud punase kuradikesega kaust, eksole. Ja nende reeglite järgi sõltub karistus ka sellest, mille eest otse punane on antud. Kuna üheksal juhul kümnest on niikuinii "serious foul play", mille eest ongi ette nähtud kolm mängu, siis muidugi võib jääda mulje, et see ongi norm ja kõik alla selle on mingi vabamüürlaste vandenõu jälle. Ei ole.

                                koma, punkt.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X