320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    noh penalt oli puusse antud pollil küll - aga noh sisse niikuinii ei läind nii et vahet pole

    Kommentaar


      youtube:
      missed penalty
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Vaadake siis ka kõrvalolelevat linki väravasituatsioonile
        Supplies!

        Kommentaar


          uuh, saast mäng, keskväli peaks minu arvates olema: ronaldo-carrick-scholes-richardson. Mitte OShea ja Fletcher :S

          Kommentaar


            Algselt postitas greystone Vaata postitust
            uuh, saast mäng, keskväli peaks minu arvates olema: ronaldo-carrick-scholes-richardson. Mitte OShea ja Fletcher :S
            Ma loodan, et Richardsoni paigutasid sinna vaid selle ajel, et Giggs vigastatud on, sest mina selle noormehe esitustes viimasel ajal küll midagi märkimisväärseselt head näinud ei ole...Ta tundub kuidagi toores, närviline...mõttetu...
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Täiesti nõus. Vasakäärel eelistaks näha ennem Giggsi, Evrat ja Ronaldot, kui Richardsoni.

              Kommentaar


                Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                Ma loodan, et Richardsoni paigutasid sinna vaid selle ajel, et Giggs vigastatud on, sest mina selle noormehe esitustes viimasel ajal küll midagi märkimisväärseselt head näinud ei ole...Ta tundub kuidagi toores, närviline...mõttetu...
                nii kauaks jah kuni Ryan injured on...aga mõttetu mees tema kohta küll õelda ei saa.....

                Kommentaar


                  YEA, KÕIK AVATARE VAHETAMA!!!!!

                  fking masendav

                  Kommentaar


                    Kurb. Kõige haigem on see,et kogu mängust jäi mul nägemata 2. poolaja esimesed 2min, alates penalitst nägin, et keegi oskab ehk öelda, oli õigustatud see? Meele tegi kurvaks see,et pealse seda omati täieliku kontrolli kogu mängu üle,a väravaid lihtsalt ei tulnud. Viimased 15minutit oli täiesti masendav, 8meest Readingul kaitses ja lööke ei tulnd, kord jäi Rooney 3mehe vahele toppama,kord Ole kord Saha. Lõpus Ronaldo hakaks minu meelest natuke liiga üle trikitama, pigem saa pall lükka kõrvale ja tsenderdus. Kuid loodan et vähemalt järgmised mängud ollakse resultatiivsemad.

                    Heinze oli kah üpris hädine. Suutis vaid kehaga mängida, kui vastane trikitama ja petma hakkas oli häda käes, samas mõistetav sest tema puhul ei saa mingusugusestki match fitist rääkida, usun et juba järgmine või ülejärgmine mäng näeme tõelist Heinze. Tore oli ka Vidici tagasi kaitses näha,samas ei olnud Reading just see võistkond, kelle põhjal teha lõplike järeldusi tema vormist hetkel

                    Kommentaar


                      A no mis sa teed.
                      Readingu kaitseliinile tuleb ainult kiitussõnu avaldada, teenisid oma punkti auga välja. Unitedi omaga ei anna võrreldagi, Heinze ja Vidic, eriti esimene, olid roostes mis roostes ja Neville'ilt tuleks küsida, et mis tra sul silmad haiged või?? Sellised sööduvead, et hoia mütsi. Rio tegi tagumisest neljast ainsana korraliku mängu.
                      No ja kui juba küsimiseks läks, siis Sirilt tuleks küsida, miks ta Saha arvelt Richardsoni sisse tõi ja eeldatavalt nõrgema vastase vastu viie poolkaitsja ja ühe ründajaga läks.
                      Igal juhul on punkt parem kui mitte ühtegi ja hea, et niigi läits. Rooney ja Scholes on vast ühe mängu kaugusel oma parimast vormist, elame veel.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                        alates penalitst nägin, et keegi oskab ehk öelda, oli õigustatud see?

                        Pennel oli nii ja naa, kui MMi ajal mantrana korrutatud 'pall otsib kätt' ja 'käsi palli' vahel valida, siis pigem esimene. Tsenderdus jõudis vastu ootusi meeste vahelt temani ja ta ei jõudnud enam reageerida, et kätt palli eest ära tõmmata.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          No kurat, ma ei näinud oma striimiga teise poolaja esimest viite minutit ja järsku 80. minutil vaatan, et WTF seis 1:1. Ei old just kõige parem tunne. Nägin küll, et koguaeg mingeid korduseid näidata Neville'i käest, aga jah.

                          Kommentaar


                            Bööh. Pallivaldamine absurdne 80/20, aga oleks see kuskilt välja ka siis paistnud. Seda punkti võib isegi õnnestumiseks pidada, kui rünnaku absoluutset hambutust arvestada.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Esimene poolaeg oli hea. Pall liikus kenasti keskväljal, Rooney-Scholes-Ronaldo trio liikumised olid suurepärased. Teisel poolajal aga tundub, et algas igaaastane hooaja alguse uni. Rahulikult veeretati oma poolel palli ja arvati, et palli leiab ise tee Readingu väravasse. Mängu lõpu poole asi paranes aga ühtegi korralikku värava võimalust ei suudetud ikka luua. Loodetavasti ei võeta seda und Euroopasse kaasa.

                              Kommentaar


                                60ndal minutil märkasin, et väljakul on mängija number 16. arvasin, et just sisse vahetatud, sest ei jälginud pidevalt mängu. selgus hoopis, et härra carrick oli platsil olnud mängu algusest peale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X