320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas etsajo Vaata postitust
    No nüüd ei peata meid enam miski...
    Eks jah, Porto, kui Euroopa kõige tugevama meeskonna vastu saadud 3-2 võit kahe mängu peale, on tugev kinnitus sellele, et nüüd võidetakse järgmised mängud ära.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Hea gei, Kristiina, lõi nii geiliku värava. Kui gei.
      tuntud ka kui Mees Kes Ei Skoori Kunagi Tähtsates Mängudes.


      ja Andersoni teemal ei hakka siin midagi kaabuga vehkima. tegi täna täpselt seda, mida vaja.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        tuntud ka kui Mees Kes Ei Skoori Kunagi Tähtsates Mängudes.
        tuntud ka kui Mees Kes Teab Palju Maksab Juuksegeel.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          tuntud ka kui Mees Kes Teab Palju Maksab Juuksegeel.
          ah ära hakka.

          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            võib-olla ühe pildi lisaksin siia juurde veel.



            eadööd.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              kulla-kallis-inimene, me siiski räägime sellest, kes ikka kõige-kõige-kõige enam juuksegeeli maailmaga sinapeal on. topi mõni pilt endale seina peale.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                vist ei pannud keegi linki väravast.

                Kommentaar


                  kas keegi matemaatik mõõdaks ära kui kaugelt Ronaldo selle pommi teele saatis?

                  Kommentaar


                    UEFA mõõtis 39.6 yards ehk 36.21024 meetrit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      kulla-kallis-inimene, me siiski räägime sellest, kes ikka kõige-kõige-kõige enam juuksegeeli maailmaga sinapeal on.
                      Isikliku tarnijana arvutasid topsid kokku? Kui muud midagi öelda pole, siis on ikka hea juustest rääkida. Aga tuleb tunnistada, et taktikaliselt väga õnnestunud otsused Fergusonilt. Ronaldo mängitamine positsioonil, kus lollide pallikaotuste puhul ei järgne kohe ohtlikku kontrat ning parema ääre paikamine uskumatult kõvasti musta tööd teinud kadumaläinud poksitšempioniga. Mäng oli üllatavalt hästi ManU kontrolli all, arvestades just viimase aja ebakindlust.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        ma nägin viimast 20min. Porto oli ikka nii hädine lõpus. Meeletu surve asemel, mis seal olema oleks pidanud, oli vaid 1 reaalne väravavõimalus. Täielik pettumus. Terve mängu jooksul tekitada vaid paar olukorda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          ma nägin viimast 20min. Porto oli ikka nii hädine lõpus. Meeletu surve asemel, mis seal olema oleks pidanud, oli vaid 1 reaalne väravavõimalus. Täielik pettumus. Terve mängu jooksul tekitada vaid paar olukorda.
                          heh, me räägime ikka ju Portost. täielik ime et niigi läks portudel. 2 supermängu oligi liialt palju loota. kindel eneseületus. nagu ka 5 aastat tagasi
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Porto klassiga meeskonnalt oleksin ikka kõvemat survet oodanud lõpus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Porto klassiga meeskonnalt oleksin ikka kõvemat survet oodanud lõpus.
                              Ära jaura, Porto tegi 18 lööki väravale terve mängu peale.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                eks mingi osa, väiksem või suurem, oli kindlasti ka peatreeneri Jesualdo Ferreira puudumine. sellistes mängudes on vaja sellistel meeskondadel kogenut liidrit platsiäärde juhendama.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X