320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma küll pooldaks Ronaldo müüki Reali. Saab suuure papi, selle eest saab uusi Ronaltse osta (2-3 tk) ja asi laabub. Ofc, mu lemmik Nani saab ka lõpuks oma positsioonil mängida. : )
    slimm.ee

    Kommentaar


      Kui Liverpooli majanduslik olukord on suht palju sitemaks läinud, siis United saavutas rekord kasumi ehk 71,8 miljonit naela 07-08 hooaja eest lisada siia uus sponsorleping Aon'ig arvatavalt 80 miljoni naela ulatuses nelja aasta peale siis Glazerid eriti masu peale ei pea mõtlema

      Kommentaar


        In April this year Red Football Joint Venture's posted a £44.8 million pre-tax loss making the overall debt £649.4m to the year ending June 2008. This was despite Manchester United Ltd's operating profits for the same period being £80.4million. Since then the debt has gone up to near £700million but the operating profit for this year as per the article has gone down to £71.8 million, £8.6million less than last year, to cover repayments on what is now a bigger debt.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          meie kristiina ei olegi vist tallinnasse tulemas :/ tal vist juuksur või maniküür samal ajal.
          aga nani on vist ikka tulemas

          Kommentaar


            Frazier Campbell, £6m, Hull City.

            Kommentaar


              Kas manucho on laenult tagasi , mis mehest edasi saab ,vaevalt unitedesse jääb ?!

              Kommentaar


                Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                Kas manucho on laenult tagasi , mis mehest edasi saab ,vaevalt unitedesse jääb ?!
                "The Black Dong", nagu keegi kuskil tabavalt tituleeris, on tagasi küll, aga Brown on väga selgelt avaldanud soovi teda samuti uuesti Hulli saada ja noh, eks Campbell-Manucho oleks ka Premmi tagumise otsa meeskonna jaoks ikka päris asjalik ründepaar. Unitedis tal kahjuks erilist tulevikku ei näe tõesti, nii et küllap oleks mõistlik see pakkumine vastu võtta. Ilmselt oodatakse siiski, kuni see Tevezi asi selgeks saab - peaks Carlitos jääma, siis on küll nii umbes 98% kindel, et Manucho läheb.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Aga .. Kui tevez peaks minema , kui küsida tohib,mis arvate kas united ostab mingi ründaja juurde või jääb rooney, berba ning macheda ja wellbeck , võibolla ka manucho sel juhul . ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                    Aga .. Kui tevez peaks minema , kui küsida tohib,mis arvate kas united ostab mingi ründaja juurde või jääb rooney, berba ning macheda ja wellbeck , võibolla ka manucho sel juhul . ?
                    Mine oma lollijutuga kuupeale.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                      Aga .. Kui tevez peaks minema , kui küsida tohib,mis arvate kas united ostab mingi ründaja juurde või jääb rooney, berba ning macheda ja wellbeck , võibolla ka manucho sel juhul . ?
                      Algselt postitas Jose Vaata postitust
                      Mine oma lollijutuga kuupeale.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jose Vaata postitust
                        Mine oma lollijutuga kuupeale.
                        Missuhtes loll jutt ? Ise räägid küll väga tarka juttu nagu näha , tahtsin lihtsalt teada teie arvamust ,kas manu ostab kellegi juurde (ründajate poolepealt) või mitte , arvamust , down .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jose Vaata postitust
                          Mine oma lollijutuga kuupeale.
                          Ühe ajukääruga spetsiaalsed mehed võiksid natuke vähem teiste kallal klähvida.

                          Hea küsimus iseenesest, vastust ei tea vist samas isegi SAF hetkel mitte. Ainult Wayne-Berba jääb kindlasti väheks ja teised on ikkagi alles poisikesed (loe: mõnikümmend minutit siin-seal vahetusest, liigamängud Burnley, Stoke'i ja Birminghami sugustega pluss mikihiirekarikas). Welbecki tahab Fergie pealegi edaspidi puhta ründaja kohalt rohkem äärele suunata, mis pole muidugi ka üldse paha variant. Minu ideaalis Tevez jääb ja kõik on hästi, halvemal juhul läheb ja koos sellega algab tõmblemine turul umbes kuni 31. augusti kella kolmveerand kaheteistkümneni, millega kaasneb otse loomulikult ka nii umbes kümme milli üle turuhinna maksmine jms pask. Hulga vajalikum winger jääb palagani tõttu loomulikult ostmata. Ja umbes jaanuaris algab kellegi suust kiun, et aga nahh ma pingil pean istuma. See siis mustem variant. Või noh, KÕIGE mustem variant on muidugi see, et ostetakse ränga papi eest Ibra näiteks, selle peale läheks küll TT-ga vene ruletti mängima vms.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            ja vincent, mis ibral viga?
                            samuti spekuleeritakse benzemat.
                            valencia võiks ka OT'le tulla

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Hulga vajalikum winger jääb palagani tõttu loomulikult ostmata
                              Tosic kuuldavasti on järgmine hooaeg valmis mürama. Teine serblane tulekul. Nani, Park, Ronalts ka arvatavasti. Ma küll väga ei igatse mõnda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Tosic kuuldavasti on järgmine hooaeg valmis mürama. Teine serblane tulekul. Nani, Park, Ronalts ka arvatavasti. Ma küll väga ei igatse mõnda.
                                Nojaa, kui nad kõik jäävad, siis muidugi ei ole probleemi.

                                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                                ja vincent, mis ibral viga?
                                Üks lohh juba osteti eelmisel aastal, aga see ei käi mulle närvidele, vaid on cool. Isiklik antipaatia eeskätt, muud midagi. A noh, õnneks nad küsivad ka tema eest mingi 65 milli ja ta pidi niikuinii enamvähem homme juba Barcasse ära ka minema, nii et see keiss langeb niikuinii eos ära juba.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X