320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ertz Vaata postitust
    who frickin cares?
    noh, I care. Vähe on ilmselt neid, kellele tema kukkumised ja kätelaiutamised vastu ei hakka, aga nobody's perfect lõppude lõpuks. Kuni mees lööb ühel hooajal 42 ja järgmisel 25 väravat, mängib olulist rolli liiga ja CLi võitmises - ma elan selle üle, et ta teatud aspektides cunt on, sest mulle on tähtsam, kui klubil läheb hästi. Ei ole mul ka tegelikult midagi selle vastu, et ta nüüd lahkub, sest see oleks juhtunud varem või hiljem niikuinii, ja teatud mõttes on kindlasti ka põnev näha, mis nüüd ilma temata toimuma hakkab. Aga ma ei ütle mingil juhul "good riddance", sest samal tasemel mängijat asemele leida on väga-väga raske.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Mina olen kurb.

      Kommentaar


        Selles mõttes on mul ka kahju, et Inglismaa liiga kaotas sellise mängija. Olgu ta diver ja üks ülbe egoist aga oskuste poolest on mees ikka maailma parim Messi kõrval.

        Kommentaar


          Nani on tast parem, vince. Milles probleem?
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Nani on tast parem, vince. Milles probleem?
            On jah parem, kukub kaks korda kergemini. Veidi kiirem on ka vist. Veel midagi?

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Nani on tast parem, vince. Milles probleem?
              Ei ole.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Mina olen kurb.
                tahaks nüüd mõnitada

                aga ok ma ei tee seda.. usu, peagi on mänju veel parema mängija omanik. ja veel parem meeskond. see peaks ju tähtis olema.

                Kommentaar


                  Tänase nädala jooksul vahetatakse avatare viis korda rohkem, kui tavaliselt nädala jooksul.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                    Tänase nädala
                    wtf??
                    ....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                      Tänase nädala jooksul vahetatakse avatare viis korda rohkem, kui tavaliselt nädala jooksul.
                      Paljud fännavadki mängijat mitte klubi. Mina ei leia küll selles midagi halba.

                      Kommentaar


                        Ma pean vist kasutajanime ara muutma Barca avatar ja reali mängija nimi ei käi kokku
                        Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                        Kommentaar


                          minu avatar ei ole küll lähiajal muutumas ,

                          Kommentaar


                            Manchesterist on varemgi staare lahkunud, pole siin midagi halba. Lähiminevikus lahkunud Cantona - järgmisel aastal juba võitsime Meistrite Liiga. Beckham - peale seda oli natukene lagus, aga see oli ka tingitud sellest, et Chelsea pani ränka (loe: Abramovits viskas toredasti cashi alla ) ja Arsenal.

                            Mina näen asjad ainult head. Teised mehed saavad olla rahulikud, sest enam ei ole Ronny ümber mingit mõttetut kära, Fergie saab meeskonna jälle ülesse ehitada. ja oleme ausad, 80 milli ühe mängija eest on ikka kõva papp.

                            Aga see jutt,et ah las jobu läheb, meil parem vend Nani, on ikka loll ja lapsik jutt. Nani on hea mängija, aga kindlasti pole ta Ronnyga väärne, võib-olla 2-3 aasta pärast.

                            Küll Fergie ostab mõne hea mängija, ise loodan Ribery'd aga nüüd kui ManU sai nii palju pappi, siis need Hoeness ja teised jobud seal väga odavalt ei müü.

                            Kommentaar


                              Aga jutud levivad, et sporting tahab teha swapdeali manuga , nani tagasi sportingusse ja vastu annavad moutinho , mina küll nii ei tahaks ..

                              Kommentaar


                                Moutinho + n raha, kui täpne olla. Never gonna happen siiski, kuna Nani ise seda mingil juhul ei taha (sisuliselt ju samm tagasi, ja on öelnud, et liikuda sooviks ainult Itaaliasse), vägisi teda ka keegi müüma ei hakka, eriti praeguses olukorras.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X