320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Manus olen nata pettunud , said ju 2:0 . barcalt
    Kõik Playstation3 . huvilised jniisama asjatundjad .(Y) .

    Flora vs Real

    Kommentaar


      Algselt postitas DC Puut5ad . Vaata postitust
      Manus olen nata pettunud , said ju 2:0 . barcalt
      Väga armas.

      Ma olen sinus pettunud, et sa selle foorumi leidsid.

      Kommentaar


        Nani: I'll step up

        Nani saabki varsti maailma parimaks, thank god.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          Nani: I'll step up

          Nani saabki varsti maailma parimaks, thank god.
          Vaevalt, hetekel on isegi Park temast parem.
          Mis Owen poisist saab, ta vist peaaegu 1 eemal olnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Nani saabki varsti maailma parimaks, thank god.
            Ennem muutub Michael Jackson tagasi mustaks.

            Valencia tulek tundub, et on juba nailed on. Tevezi jama võiks ka lõpuks ära lahendada. Welbeck on aasta vanem, Tosicil on liha luudel. Võib olla ei olegi kedagi muud vaja?

            Kommentaar


              Algselt postitas DC Puut5ad . Vaata postitust
              Manus olen nata pettunud , said ju 2:0 . barcalt
              You made my day!
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Algselt postitas DC Puut5ad . Vaata postitust
                Manus olen nata pettunud , said ju 2:0 . barcalt
                Mina veel noor olin siis käidi suvevaheajal spordilaagrites, lihtsalt laagrites või oldi vanaema juures maal...
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  äkki ostate realist hollandlased leiva hinna eest?
                  egas nad ju kehvad pole

                  Kommentaar


                    Ei osta midagi, kurat, võiks ikka rohkem noortele panustada ja Ronaltsi raha eest oma võlad ära maksta. Ei ole mingeid Torreseid ega Eto'osid vaja, ausalt ka.

                    Ostku pigem mingi noor keskväljaliider ja hakkaks ehk noorte inglaste peale mõtlema, et ikka noorteakadeemia succeediks.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      arvestades Platini 6+5 jms poliitikat, tuleks jah pigem inglaseid otsima hakata. Neid talente ju niipalju seal ei ole ja kõigile ei jätku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        Ei osta midagi, kurat, võiks ikka rohkem noortele panustada ja Ronaltsi raha eest oma võlad ära maksta. Ei ole mingeid Torreseid ega Eto'osid vaja, ausalt ka.

                        Ostku pigem mingi noor keskväljaliider ja hakkaks ehk noorte inglaste peale mõtlema, et ikka noorteakadeemia succeediks.
                        Kuule anna andeks, aga lugupidamisest teiste vastu, kes seda foorumit loevad, võiksid teinekord enne postitamist üle kahe sekundi mõelda ka. Nii palju rumalust tuleb kogu aeg, et valus on vaadata.

                        Ronaltsi ega mitte kellegi müügist neid Glazerite võlgu niikuinii ära ei maksa, vii kurssi ennast natukenegi asjaga. "Keskväljaliider" vaja osta - kas see läheb sinnasamasse sack Fergie, sell Giggs rubriiki, et müüdagu aga Carrick maha? Praegune keskväli on täitsa normaalne nii taseme kui ka vanuse poolest, üks äär ilmselgelt ostetakse veel juurde, piisab. Ainult noortega ka mängida ei saa ju. Ja kui Tevez läheb, siis oleks Eto'o küll täiesti viisakas täiendus.
                        Mis noorteakadeemial hetkeseisuga viga? Vähe on sealt kutte succeedinud põhitiimi viimasel paaril aastal? Welbeck, Campbell, mõlemad Silvad, Possebon, Evans, Macheda, Gibson... Pluss see, et üks mees võitis Barcaga CL-i just, teine tõusis uue klubiga Premi. Divarisse on akadeemia tootnud oma kümmekond venda. Inglasi ka nagu jagub. Teiste suuremate klubidega võrreldes ikka üsna okei seis. Class of '92 oli siiski ainulaadne fenomen, lauslollus oleks eeldada, et igal aastal nii juhtub. Ja kas see polnud muide sa ise, kes siin hiljuti Agüerot jumalikuks täienduseks pidas ja osta käskis? Pole nagu kah päris kuueteistaastane ja vaevalt et poolmuidu kätte saab. Otsusta ära, mida õieti tahad siis.

                        Ja siis veel see asi, et ega ei tule tegelikult üldse kahjuks, kui oma seisukohti põhjendada oskad. Raiud siin, et Nani on Ronaldost parem - okei, kui sa nii arvad, aga too siis ka välja, milles sinu meelest täpsemalt. Keegi isegi küsis, aga siis oli suu emmi täis. Sorri, aga sellisel "jumalik-sitt" skaalal niisama hinnanguid loopides jäädki alati samasuguseks tühikargajaks nagu praegu.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          höhöhö. üks kloorihanter sõimab teist, mõlemad on meestesse armunud
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            näed siis, kui kibestunuks veininälg inimese teha võib.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              näed siis, kui kibestunuks veininälg inimese teha võib.
                              muidugi, muidugi. süüdistame kõiges alkoholi. kuid kui teema sellele läks, siis millal saab?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                fitti tegeleb logistikaga, mina olen antud ürituse juures siiski kõigest konsultant.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X