320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
    Jank, sa supportid vale klubi.

    Arsenal on sulle veidi sobivam. Toodab noori, ei võida midagi ja müüb nad maha enne kui nad 24 saavad
    vastupidi. Ei kaota midagi.

    From 2004 with love

    Kommentaar


      järgmiselt hooajalt ootaks mina PLis 2.-3. koht, CLis poolfinaal.
      Millegipärast on mul tunne, et Chelseal võib järgmine hooaeg hästi minna. Ja, kui liver ennast tühjaks ei müü, võib ka midagi saavutada.

      Kommentaar


        Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
        järgmiselt hooajalt ootaks mina PLis 2.-3. koht, CLis poolfinaal.
        Millegipärast on mul tunne, et Chelseal võib järgmine hooaeg hästi minna. Ja, kui liver ennast tühjaks ei müü, võib ka midagi saavutada.
        No ega kedagi peale ManU ja Chelsea ei kujuta ettegi liigat võitmas.Wenger ostab mingi karja noorti tonte kokku kellel jälle ple piisavalt kogemust et liiga võita ja Liverpool ei võida kunagi seda karikat.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
          No ega kedagi peale ManU ja Chelsea ei kujuta ettegi liigat võitmas.Wenger ostab mingi karja noorti tonte kokku kellel jälle ple piisavalt kogemust et liiga võita ja Liverpool ei võida kunagi seda karikat.
          Korvpall on parem!

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            No ega kedagi peale ManU ja Chelsea ei kujuta ettegi liigat võitmas.Wenger ostab mingi karja noorti tonte kokku kellel jälle ple piisavalt kogemust et liiga võita ja Liverpool ei võida kunagi seda karikat.
            Kohe näha, mis aastast keegi jalgpalli vaatab.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Minu arust on täiesti arusaamatu oodata midagi alla Premieri võidu. JanK jutt Henrik Ojamaadega CL-i võitmisest on ka päris hea huumor.

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                aga tegelt ka mida fännid ootavad järgmiselt hooajalt? Premieris 3. ja CL-s veerandfinaal?

                Liiga võit tuleb kindlalt. Meistrite liiga kohta raske midagi ennustada, esinelikusse peaks ikka saama, inglismaalt väljastpoolt, peale barca ju erilisi konkurente pole.

                Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                järgmiselt hooajalt ootaks mina PLis 2.-3. koht, CLis poolfinaal.
                Millegipärast on mul tunne, et Chelseal võib järgmine hooaeg hästi minna. Ja, kui liver ennast tühjaks ei müü, võib ka midagi saavutada.
                Liverpool kindlasti järgmise 10 aasta jooksul tiitlit ei saa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Liiga võit tuleb kindlalt. Meistrite liiga kohta raske midagi ennustada, esinelikusse peaks ikka saama, inglismaalt väljastpoolt, peale barca ju erilisi konkurente pole.



                  Liverpool kindlasti järgmise 10 aasta jooksul tiitlit ei saa.
                  Ma ei saa aru,kus see manku fännidele see enesekindlus tuleb?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    ...ja Liverpool ei võida kunagi seda karikat.

                    You need people who score goals, that's how you win games.

                    Kommentaar


                      Fuck off, David Gill.





                      Ja aitäh kõige eest, Carlitos. Mine või Shittysse - ei suudaks viha pidada.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Ohh, Benzema oleks hea täiendus.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Fuck off, David Gill.





                          Ja aitäh kõige eest, Carlitos. Mine või Shittysse - ei suudaks viha pidada.
                          Lahkumine juba kindel?

                          Kommentaar


                            Loeb siit:

                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Ohh, Benzema oleks hea täiendus.
                              Benzema ja ka tema agent raiuvad kindlalt ,et tuleval hooajal mees ei lahku Lyonist. Tahtvat alles pärast MM-i rohkem ringi vaadata.

                              Nagu kuulda on olnud, siis Lyonil pole ka rahaga mingeid probleeme- seega pole väga põhjust Benzemat müüa. Kui MM läheb hästi võib ka Benzema hind veelgi tõusta.

                              Eks näeb ,mis saab.

                              Selge.

                              Kommentaar


                                Sack Fergie vms ?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X